Obezita, chodicí pás

Anonymní
8.2.21 21:09

Obezita, chodicí pás

Ahoj, je mi přes 40, mám určité zdravotní obtíže, kdy užívám občasně kortikoidy. Poslední roky jsem přibrala. Nadváhu mám cca 20kg. Ráda bych s tím něco udělala. Chodila jsem pravidelně plavat, ted to nejde. Mám sedavé zaměstnání. Snažím se nejezdit výtahem a pod. Přemýšlím o chodicím pásu, ale nevím zda to není zbytečná investice. Ne vždy se mi zadaří chodit dost venku, ve tmě chodit nechci, špatně vidím a přes den jsem v práci. Máte někdo chodicí pás a jaký? Nebo doporučte jiný stroj, který pomůže v hubnutí. Vysloveně těžké aerobní cvičení kvůli srdci nemůžu. Plavání bylo super, ale dlouho ještě zřejmě nebude, posilovna kde by mi někdo pomohl vybrat přiměřenou zátěž, též zavřené…O víkendu chodím ven, ale je to málo. Děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4891
8.2.21 21:12

Hlavně je to o jídle…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 21:16
@Veru1987 píše:
Hlavně je to o jídle…

Já vím, snažím se. Ale když beru kortikoidy, je to těžší. Ale taky vím, že mám málo pohybu.

• Citovat
  • Nahlásit
4891
8.2.21 21:24
@Anonymní píše:
Já vím, snažím se. Ale když beru kortikoidy, je to těžší. Ale taky vím, že mám málo pohybu.

Já vloni zhubla a bez pohybu. Letos se od ledna se zase snažím a zase bez pohybu. A jen doufám že ted už to vydržím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
8.2.21 21:26

Vyber si takový stroj, na kterém budes opravdu cvičit a který se nastane jen věšákem. Je to vlastně jedno co budeš mít doma. Jen jestli máš obezitu a víc jak 20kg od Tvé zdravé váhy, pak bych do behaciho pásu spíš nešla. Mohla by sis oddělat klouby. Dobrý je orbitrek. A upravit jídelníček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52203
8.2.21 21:41

Jezisek nadelil v prosinci tenhle https://www.sportago.cz/…ortago-orion
Nemuzu totiz behat v zime a v chladnu venku.
Mi pruvan dela zle na krk. Na delsi dobu jsem se takhle odvarila po behani venku. Ani nakrcnik mi tehdy nepomohl. A memu muzi chybi posilovna. Takze na udrzeni, na rezim i v zime jsem koupila stroj. Muj cas je v dobe Prostrena :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.2.21 21:52

Mám běhaci pás, ale používám ho jen na velmi rychlou chůzi. Na tu jsem zvyklá i venku, pás je pro mě alternativa, když je extrémně špatně počasí nebo tma. Mohu si nastavit i sklon, nasadím si sluchátka a perfektně vyčistím hlavu, dokážu z toho udělat pěkně intenzivní trénink. Za mě super v době korony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
8.2.21 21:56

Běhací pás dobrý…ale chce to zatím rychlou chůzi.
Taky uvažuji o,, walking pád,, což je skladný chodící pás.
Jestli bereš kortikoidy, tak pomůže Lowcarb a nebo i přerušovaný půst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8355
8.2.21 22:09

@Modrásek modrý @KahlanAmnel Můžete, prosím, dát odkazy? :kytka: Já chci pás na chození, ale nechce se mi kupovat bez toho, aniž bych ho viděla naživo, tak půl roku jen koukám na web a nic jsem nevybrala :roll:, marný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
8.2.21 22:16

@tulipán mám zájem o tenhle
https://m.alza.cz/…d5859826.htm
Teď mám vibrační plošinu a přijde na řadu i toto :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52203
8.2.21 22:18

A na nasem se zveda sklon zmacknutim cupliku. Sklon je az po 15 a rychlost taky pohodlne namackam. Tech 15 do kopce to uz je maso, davam na zadek. Je tam hodne programu predvolenych. Nechtela jsem stroj, kde se musi manualne zvedat sklon.
Hlavne je to tichy stroj. Mame v pracovne. Neslysim muze, ze ma pas pusteny. Co slysim, ze mu rve televize. Ale to je bezny stav.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8355
8.2.21 22:26
@KahlanAmnel píše:
@tulipán mám zájem o tenhle
https://m.alza.cz/…d5859826.htm
Teď mám vibrační plošinu a přijde na řadu i toto :mrgreen:

Díky za odka :kytka:. Ale tenhle se nedá naklonit nebo ano? Vibrační plošinu jsem zkoušela několikrát, i s trenérem, kamarádkaji má doma a trénuje lidi (nebyla jsem u ní) mě ti to nějak nebavilo. To víc jsem si užila Heatu s trenérem, cítila jsem se pak dobře, ráda chodím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8355
8.2.21 22:28

@Kelsey A šířka ti stačí i na běh? Já nevím, všude se prezentuje, že má být hodně široký, aby se člověk nezabil, já nemám zkušenost. Mě se ten tvůj líbí teda i cenou a jestli se zvedá sám, o je supr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52203
8.2.21 22:31
@roba18 píše:
Vyber si takový stroj, na kterém budes opravdu cvičit a který se nastane jen věšákem. Je to vlastně jedno co budeš mít doma. Jen jestli máš obezitu a víc jak 20kg od Tvé zdravé váhy, pak bych do behaciho pásu spíš nešla. Mohla by sis oddělat klouby. Dobrý je orbitrek. A upravit jídelníček.

Na behacim pasu muze taky chodit a upravovat si rychlost dle sveho. Pro predstavu my mame rychlost od 0-18 a kazde cislo ma stupnici. 0-2 je velmi pomale, takove plouzeni, 3 zacinas citit v nohach, 4 je rychlejsi, 5 je ideal, kdyz zpomalujes, tu mam rada, 6 vyrazne zrychleni, 7 velmi rychla chuze, 8 prestavam stihat chodit, takze popobiham, 9 musis opravdu bezet. Dostala jsem se po 12 a dal zatim ne. Protoze pak mi nohy nestihaji a rozbila bych si pusu. Ale jde si regulovat od plouzive chuze po opravdu beh rychly. Myslim, ze na tech 18 se nikdy nedostanu. Nebo mi nohy upadnou. A to se mi 18 zdalo malo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52203
8.2.21 22:34
@tulipán píše:
@Kelsey A šířka ti stačí i na běh? Já nevím, všude se prezentuje, že má být hodně široký, aby se člověk nezabil, já nemám zkušenost. Mě se ten tvůj líbí teda i cenou a jestli se zvedá sám, o je supr.

Dostacujici. I muz nema problem. Ono je to delo. Zabira cast pracovny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat