Objednání vibratoru přes internet

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dubjenka
Nováček 2 příspěvky 25.10.14 22:14
Objednání vibratoru přes internet

Zdravím všechny,
můj dotaz není ani tak o objednání ale o balíčku, který mi přijde. Mám obavy, že na něm bude nápis, logo cokoliv, co by mohlo prozradit, že balíček je ze sexshopu. Vím, že se nemám za co stydět ale nemusí všichni vědět, o co jde. Tak se ptám, stalo se vám, že by na balíčku něco bylo? Můžete mi napsat, ať si zajdu do kamenneho obchodu, ale to se mi nezamlouvá.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tunrida
Hvězda diskuse 49274 příspěvků 25.10.14 22:16

@Dubjenka Mně dal automat na výběr, jakou chci na balíčku napsat fiktivní firmu, aby nebylo znát, že je ze sexshopu ;)

leene
Závislačka 3553 příspěvků 25.10.14 22:17

Objednávám z jednoho obchodu, kde jsem zvyklá a nikdy se mi nestalo, že by na krabici bylo jakékoliv prozrazení ;-) myslím ze většina takových obchodu má diskrétnost zaručenou ;-) nebála bych se toho…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 22:17

Nn posílají balíčky, které jsou úplně obyč - hnědá krabice a adresa vůbec nic nenapovídá o tom, co v balíčku je - většina těch eshopů to má i někde na těch stránkách popsáno jak balíček bude vypadat ;)

Nicolink
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 22:20

Krabice jak krabice, hlavně pořádně prostudovat co si kupujete :lol: přítel chtěl zpestřit sexuální život a ojednal megaobřího růžového macka :lol: upřímně jsem ho použila jednou s přítelem a jednou sama asi pět vteřin…to se fakt nedalo, strašně to bolelo :lol: tak možná ho využijem jen jako dráždidlo díky vibracím…takže bacha na rozměry!!! :D

Camael
Hvězda diskuse 40270 příspěvků 25.10.14 22:23

@Dubjenka
Balíček byl sice s adresou nějaké elektro firmy, ale přivezla ho nějaká ne tak známá doručovatelská firma, takže mně to nedošlo, upřímně jsem se podivila, co za elektro mi to jde, a ten doručovatel (mimochodem jak z kalendáře sexy hasičů) se tak významně pousmál, že mu to bylo jasný. :D

Dubjenka
Nováček 2 příspěvky 25.10.14 22:27

Mockrát děkuju, udělaly jste mi radost dámy. :palec:

ixule
Vesmírná mluvilka 34982 příspěvků 25.10.14 22:28

Většinou mají na stránkách i napsané, že na balíčku není poznat odkud je a o co jde a vždy, když jsem objednávala, tak to tak i bylo, takže mi to pošťák nechal třeba vedle u rodičů :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 22:29

Ja nakupuji na vibro4you a balíčky zasílají naprosto diskrétní ( jako nejspíš většina obchodu).. Přeci jen se jedna o zboží, kde většina zákazníků ocení diskretnost :-) jinak jsem si oblíbila značku Lelo.. Je to špičková kvalita a také doporučuji menší.. Přítel mi kdysi koupil vibrátor cca 25cm a vůbec jsem ho nemohla používat..

Tunrida
Hvězda diskuse 49274 příspěvků 25.10.14 22:34

@Camael Já myslím, že to má člověk spíš vsugerovaný, že to určitě musí vědět, tak to vidí v každém, jindy normálním, pohledu :lol:

Camael
Hvězda diskuse 40270 příspěvků 25.10.14 22:35

Jojo, krabice je v pohodě.. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 22:36

@Dubjenka objednávám si celkem často a nikdy tam nebylo nic co by napovídalo o obsahu balení. většinou je tam soukromá osoba

Camael
Hvězda diskuse 40270 příspěvků 25.10.14 22:36

@RadkaCh
Když tohle už je více let a rozváželo to soukromý auto, a kdybys viděla výraz toho kořena.. :D

Tunrida
Hvězda diskuse 49274 příspěvků 25.10.14 22:39
@Camael píše:
Jojo, krabice je v pohodě.. :mrgreen:
:mrgreen:
Tunrida
Hvězda diskuse 49274 příspěvků 25.10.14 22:39
@Camael píše:
@RadkaCh
Když tohle už je více let a rozváželo to soukromý auto, a kdybys viděla výraz toho kořena.. :D

Tak je možný, že měli svého kurýra :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >