Oblázková pláž a 11měsíční

1640
14.6.13 09:19

oblázková pláž

Ahoj, přemýšlíme s přítelem že bysme jeli v září do chorvatska s naším synem (v té době mu bude 11 měsíců) ale nevím, jak bude zvládat oblázky na pláži, máte s tím někdo zkušenosti? Děkuju :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7628
14.6.13 09:22

@štěpánka11 :mrgreen: Mám, s 10m dcerou :) naštěstí nic nesnědla, ale brousila si zuby dokonale :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1640
14.6.13 09:24

A šlo jí po nich lézt nebo chodit? Ochutnávání kamínků je mi jasný :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7628
14.6.13 09:27

@štěpánka11 Naučila se tam lozit, neb do té doby se plazila a chodila, ale tam se plazit nechtěla, tak lozila s dupkou nahoře, ne po kolenách, ale prostě po všech čtyřech. Chodit za ruku jí potom taky šlo. Nebála bych se toho. Já měla největší strach že ty menší prostě sní, ale naštěstí ne. Za týden jedeme zas, holky mají 3roky a 13m a budeme tam mít písek i oblázky, a z písku mám větší strach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.6.13 09:57

Byla jsem s devitimesicni a v pohode, ani ji nezajimaly ;-) a ted uz ocenuje jen pisecne plaze :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1640
14.6.13 10:04

Jé holky docela mi děláte radost, našla jsem senzační klimatizovaný apartmány přímo na pláži, ale hrozně jsem se bála že ho bude bolet po tom lézt nebo případně chodit, o jezení nemluvě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3361
14.6.13 10:19

Ta oblázkovou pláž jsme měli vždy a s obouma dětma bez problémů :) jen malá(10 měsíců) mi je furt strkala do pusy, takže jsme z ní nemohli spustit oči :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat