Oblečení v obchodě

2160
18.5.20 11:26

Oblečení v obchodě

Ahojky, ted tu čtu diskuzi o zkoušení v bochodě oblečení, pracuji v oblečení a zkoušíme normálně od 11.5,o co mi jde, prosímvás hlavně brnačky, ale i ostatní zítra jsem si vzala dovolenou a pojedu do sportissima, konkrétně do oc Kr.pole v Brně, já tak nějak doufám a nenapadlo by mě, že se nemuže zkoušek když od 11 se může, nebyl ted tam někdo, nebo ve sportissimu třeba tento týden mohlo se zkoušet? Potřebuji koplet věci na běh, boty, legíny, a podprsenku.Moc děkuji, nezlobte se, že zakládám další diskuzi, ale je to pro mě velice důležité a uplně mě to ted rozhodilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26921
18.5.20 12:02
@onajeblond píše:
Ahojky, ted tu čtu diskuzi o zkoušení v bochodě oblečení, pracuji v oblečení a zkoušíme normálně od 11.5,o co mi jde, prosímvás hlavně brnačky, ale i ostatní zítra jsem si vzala dovolenou a pojedu do sportissima, konkrétně do oc Kr.pole v Brně, já tak nějak doufám a nenapadlo by mě, že se nemuže zkoušek když od 11 se může, nebyl ted tam někdo, nebo ve sportissimu třeba tento týden mohlo se zkoušet? Potřebuji koplet věci na běh, boty, legíny, a podprsenku.Moc děkuji, nezlobte se, že zakládám další diskuzi, ale je to pro mě velice důležité a uplně mě to ted rozhodilo.

osobní nákup je nyní možný na všech prodejnách po celé ČR
otevřeny jsou nově také prodejny, které se nacházejí v obchodních centrech
poradíme vám na místě s výběrem zboží
při výběru zboží prosím dodržujte maximální hygienu a respektujte pokyny personálu; dodržujte rozestupy 2 m
prodejny mají otevřeno ve standardních časech 7 dní v týdnu tak, jak jste zvyklí
zkoušení oblečení je možné pouze se spodním prádlem a po důkladné dezinfekci rukou
zkoušení obuvi, inline bruslí apod. je možné pouze s ponožkami a po důkladné dezinfekci rukou
preferujeme bezkontaktní platby, ale přijímáme také hotovost

https://www.sportisimo.cz/

Tady informace z netu, my jsme si v neděli normálně zkoušeli kol. brusle…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
972
18.5.20 12:04

Ne nemohlo ;). Nejsem sice z Brna, ale myslím si, že to bude všude stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
972
18.5.20 12:06
@free333 píše:
osobní nákup je nyní možný na všech prodejnách po celé ČR
otevřeny jsou nově také prodejny, které se nacházejí v obchodních centrech
poradíme vám na místě s výběrem zboží
při výběru zboží prosím dodržujte maximální hygienu a respektujte pokyny personálu; dodržujte rozestupy 2 m
prodejny mají otevřeno ve standardních časech 7 dní v týdnu tak, jak jste zvyklí
zkoušení oblečení je možné pouze se spodním prádlem a po důkladné dezinfekci rukou
zkoušení obuvi, inline bruslí apod. je možné pouze s ponožkami a po důkladné dezinfekci rukou
preferujeme bezkontaktní platby, ale přijímáme také hotovost

https://www.sportisimo.cz/

Tady informace z netu, my jsme si v neděli normálně zkoušeli kol. brusle…

Děkuji, ze si to jsem dala v pátek jsem byla ve Sportisimo a nepovolili to ;D. Tak jim přečtu tohle, že mě nenapadlo hned mrknout se na net.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26921
18.5.20 12:10
@EvieK píše:
Děkuji, ze si to jsem dala v pátek jsem byla ve Sportisimo a nepovolili to ;D. Tak jim přečtu tohle, že mě nenapadlo hned mrknout se na net.

Tak to by bylo nejlepší v případě zakl. tam zavolat…

Podle netu by s tím neměl být problém, za dodržení jejich hyg. podmínek, my jsme si tedy ty brusle zkoušeli bez problémů, zkoušeli tam i další zákazníci, tak nevím… :nevim:
Jak oblečení, to jsem nezjištovala, stejně nejsem z Brna… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14668
18.5.20 12:22
@EvieK píše:
Děkuji, ze si to jsem dala v pátek jsem byla ve Sportisimo a nepovolili to ;D. Tak jim přečtu tohle, že mě nenapadlo hned mrknout se na net.

no hádej se s nima, že ano :nevim: já byla v pátek ve Vaňkovce a zkoušet se nesmělo, měla jsem zájem o bundu, a prodavačka mi je i ukazovala a popisovala, ale když jsem řekla, že bez zkoušení nenakoupím, tak neřekla třeba, že si bundu můžu zkusit :nevim: tak nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
972
18.5.20 12:24
@free333 píše:
Tak to by bylo nejlepší v případě zakl. tam zavolat…Podle netu by s tím neměl být problém, za dodržení jejich hyg. podmínek, my jsme si tedy ty brusle zkoušeli bez problémů, zkoušeli tam i další zákazníci, tak nevím… :nevim:
Jak oblečení, to jsem nezjištovala, stejně nejsem z Brna… :nevim:

Brusle zkoušel chlap taky. Ale oblečení nešlo. A v tu chvíli jsem si říkala joo, je to tak i v jiných obchodech. A ejhle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
18.5.20 12:33

Zkoušet se mohou pouze boty - kam spadají právě i ty brusle, ale oblečení zatím ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13840
18.5.20 16:36
@anička65 píše:
Zkoušet se mohou pouze boty - kam spadají právě i ty brusle, ale oblečení zatím ne

To už neplatí. Jakmile otevřeli obchodní centra, umožnilo se i zkoušení oblečení. V sobotu jsem to otestovala na vlastní kůži v Decathlonu a dcera dnes v NewYorker.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
609
18.5.20 17:27

Je to fakt krám od krámu. Já vím, že se nezkouší v Tescu a Pepcu. Lze zkoušet v Kik, Decathlonu, Orsay. Pokud tady holky píšou, že ve Sportisimo nemohly, tak je to pro zakladatelko špatné… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1140
18.5.20 18:57

Ano taky jsem o víkendu zažila, v Pepcu a Tescu se zkoušet nesmělo, v Takku a ve Sportisimo se zkoušet mohlo. I v sekáči se zkoušet může a pustí do prodejny max. 13 lidí.. Jinde se pouští do prodejny jen po dvou :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
18.5.20 19:18

Ahoj, v krpoli jsem byla o vikendu a v Reserved se zkouset mohlo. Ale mozna je to obchod od obchodu. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama