Urychlení růstu vlasů

81
18.5.20 07:36

Urychlení růstu vlasů

Ahoj holky,
nemate některá zkušenost s nějakým přípravkem, vitamíny,…, které by pomohly růstu vlasů? Klidně za to dám i větší sumu peněz, když to opravdu pomůže. Vlasy mám celkem husté a kvalitní, ale problém je v tom, že mi rostou strašně pomalinku a jakmile mi dorostu po ramena, tak se zastaví a dál nejdou :nevim: Vždy je pak musím ostříhat, protože se mi začnou ničit konečky. A já bych tak moc chtěla vlasy alespoň po lopatky :( Díky za všechny rady a zkušenosti! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16252
18.5.20 07:43

Hele to nebude tim, ze by nerostly, ale tim, ze děláš něco špatně při péči a nicis si konce a ty se pak odlamují, že se ti zdá že vůbec nerostou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1282
18.5.20 08:07

Mne na rust vlasu funguje Biosil plus, ale spis na zahusteni a rust novych. Na delku to nepusobi, vlasy mi rostou odjakziva jenom po lopatky, dal ani tuk, a ani k tem lopatkam to nedaji vsechny. Vlasy mam hezke, silne, zdrave, bez trepivych konecku a nelamou se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13079
18.5.20 08:26

Co používáš za přípravky na vlasy, jakým fénem se fénuješ, barvíš vlasy a pokud ano tak čím, žehlíš vlasy?

Po kom z rodiny máš vlasy a je nějaký rozdíl mezi tím, jaké je má on či ona a ty?

Svědí tě pokožka hlav, máš lupy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1022
18.5.20 08:32

Zkus sšampon Milva. Sama zatím nemám zkušenost, ale objednala jsem si ho proto, že by měl zrychlit vlasový růst. Doporučuje ho hodně žen a je levný, tak za zkoušku nic nedáš.
Teta má dobrou zkušenost s Vlasovým hnojivem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
18.5.20 08:33

@Ou Používám běžnou kosmetiku, šampon s kondicionerem, vlasy si myju tak 3× týdně a fénuji takovým, řekla bych, středně dobrým fénem. Nabarvené je teď nemám, použila jsem párkrát henu, jinak klasické barvy, L’Oreal, atd. Většinou nežehlím, jen párkrát příležitostně.
Vlasy nevím po kom mám, táta i máma je mají tak nějak podobné, hnědé, střední kvalita, máma chodí na krátko, ale v dětství měla vlasy dlouhé a pěkné. Oči mám hnědo zelené, stejně jako máma s tátou :D Hlava mě moc nesvědí, jen když si neumyju delší dobu vlasy, lupy mám tak nějak normálně, žádný extrémní množství, nebo, že by byly vidět, to ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16252
18.5.20 08:56

@josslyn.n milvu ne :D ja ji používala asi 3 měsíce a úplně mi zničila vlasy. Ono sice podporuje růst, ale šíleně vysušuje a co mi narostlo za novy vlasy mi zas odpadalo na koncích jak sem to mela vysušený a nešlo mi to ani rozčesat :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13079
18.5.20 09:12

Jako téměř jistě to neudělá žádné zázraky a to co popisuješ bude spíš genetika, ale nejdřív si zkontroluj konečky, jestli začínají být roztřepené a pokud ano, tak zajdi do kadeřnictví a nech si je ustříhnout. zní to nemilosrdně, ale potřebuješ mít zdravej základ. A vždycky když se to začne třepit, tak zastříhnout. Spíše častěji a méně. jak se to roztřepí, tak se ten vlas začne ničit a lámat daleko víc, než kdyby ti to odstřihli hned a jen třeba centimetry. Pokud ti to bude růst tak průměrně, tedy cca cm za měsíc, tak když jednou za tři měsíce necháš ustřihnout 1 cm, tak pořád budeš v plusu. Pokud to necháš být a po půl roce se to odláme o 8 cm, tak budeš v mínusu :-D

Užívej nějaké vitamíny na vlasy, je jednojaké - chceš aby v tom byl křemík, zinek a selen. Případně zkus k tomu zkus přidat methionin. Jako primárně ti to zlepší nehty a trošku imunitu, ale těm vlasům to taky neuškodí.

No a pak potřebuješ udržet vlasy co nejméně vysušené a co nejvíce hydratované, aby se ti ty konečky nelámaly.

Pořiď sobě vlasovou kosmetiku bez silikonů a SLS, ideálně s kofeinem u šamponu šla bych třeba do Logony či Madáry

https://www.biooo.cz/…-p-9130.html
https://www.biooo.cz/…p-13706.html

U kondiconeru prostě něco hydratačního bez silikonů.

Je potřeba důkladně splachovat přípravky z vlasů a na úplný závěr použít studenou vodu -nemusí být k pokožce hlavy, ale do vlasů jo, hezky to vlas uhladí a uzavře.

Po každém umytí ještě použij kyselý oplach, aby se vlas uzavřel - kyselý oplachznamená že vezmeš panáka octa a naředíš ho hrnkem vody a tím si spláchneš vlasy promasíruješ tak aby se to dostalo k pokožce hlavy i do délek vlasů a necháš to být. pokud ti moc vadí vůně, tak používej lžičku kys. citronové do vody.

A taky kup nějaký vlasový olej -je jedno jaký, ale bez silikonů - do mokrý konečků ho vždycky vetři tak dvě, tři kapky.

Vlasy fénuj s inonizátorem, spíš na studenější vzduch a zásadně odzhora dolu, po směru růstu vlasů - opět to pomáhá s uhlaszením a „uzavřením“ vlasu a tedy jeho pevnosti. Plus nějakou hydrataci a tepelnou ochranu -ideálně bez silikonů…

https://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
18.5.20 09:39

Žádný doplněk stravy ti nepomůže na rychlejší růst vlasů! Můžeš z toho mít kvalitnější pokožku ale na růst to nemá efekt. Vlas má 3 růstové fáze. 1. růst 2. klid 3. vypadnutí. Ty fáze u každého jedince trvají jinak dlouho. Asi 6-9 let. Takže vlas dejme tomu roste 7 let, pak se zastaví a vytlačuje ho nový vlas a starý vypadne. Tudíž to, jak má každý nejdelší délku vlasů je geneticky dáno od jeho fáze růstu ( jak dlouho trvá a jak rychle roste). Někomu poporoste vlas za měsíc 1 cm a někomu 1,5 cm. Než investovat velké peníze za předražené doplňky stravy, bych investovala do kvalitní profesionální vlasové kosmetiky. Potřebuješ vyvážený poměr proteinu a hydratace. A to ti běžná kosmetika nedodá. Ta dodává solidní množství nerozpustných silikonů ve vodě. Najdi si kadeřnici, která ti vyčistí vlasy od nánosů silikonů, minerálů a pod. Nech si udělat ošetření a nech si doporučit vhodnou kosmetiku. Konečky si zastřihuj tak jednou za 3 měsíce o 1 cm.
Jinak to vyčištění vlasů je důležité proto, když začneš používat kvalitní kosmetiku, nedostala by se do vlasů přes ten nános silikonů. Když bude vlas čistý bez nánosů, krásné se do vlasů dostane veškerá hydratace a výživa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
18.5.20 10:17

Děkuju moc za rady, holky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
263
23.5.20 12:00

Ahoj, byla jsem na tom stejně jako ty.
Pak jsem o ně zacala hodně pečovat a vratilo se mi to :) Vlasy mám teď skoro po pas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
1.6.20 15:44

Ahojte,
Chci se zeptat. Moje vlasy se mi začali dost lámat nechtějí růst a hrozně moc se mi mastí takže si je musím umývat každý den. :( Neznáte nějaký přípravek na vlasy aby se mi zlepšili. Děkuji za rady a tipy :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama