Oblek na prodej?

Anonymní
9.5.20 21:19

Oblek na prodej?

Dobrý den je mi 18. A hledám oblek. Chci se zeptat nemáte nějaký? :think: Informace zprávou. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24377
9.5.20 21:23

Tak mozna bys mohl byt trochu konkretnejsi :D příležitost, barva, hlavně velikost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.20 21:29

Běžné nošení
Barva: jedno
Velikost: úplně v tom nerozeznám. Ale mám 185 cm.

• Citovat
  • Nahlásit
2856
9.5.20 21:41

Bez do obchodu zkoušet, nebo se aspon zmer a objednej si on-line podle tabulek velikosti. Ale i různé obleky jedné značky a stejně velikosti mohou různě sedět.

Výška je jinak celkem nedůležitý údaj u obleku :lol:

A naopak barva jedno není, ne všechny barvy jsou vhodné na všechny příležitosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.20 21:42
@Semtex píše:
Bez do obchodu zkoušet, nebo se aspon zmer a objednej si on-line podle tabulek velikosti. Ale i různé obleky jedné značky a stejně velikosti mohou různě sedět.Výška je jinak celkem nedůležitý údaj u obleku :lol:

Zkusím se kouknout

• Citovat
  • Nahlásit
24377
9.5.20 21:47
@Anonymní píše:
Běžné nošení
Barva: jedno
Velikost: úplně v tom nerozeznám. Ale mám 185 cm.

Barva neni jedno, jestli teda nechces jit treba na pohreb v bezovem obleku nebo působit podobne faux pas. A vyska je sice trochu dulezita, ale oblek by ti mel padnout celkově, délka rukavu, nohavic, sedet v ramenou. Jinak proste budes vypadat jak tydyt. Bez si aspon nejaky zkusit do kramu, at vis jaka velikost a strih ti sedi a pak teda koukej treba po tech online bazarech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.20 21:48

Dobre děkuji nashle :palec: :palec: :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie