Obrácená děloha a tělísko

Anonymní
19.1.20 19:57

Obracena deloha a tělísko

Zdravím holky ????, chtěla bych se zeptat, jakou antikoncepční metodu jste používali vy, co máte obracenou delohu jako já. Pilulky mi nebyly doporučeny, kvůli tomu že trpím na křečové žíly. A u tělíska mě pan gynekolog zaskočil tím, že mi řekl, že při zavádění tělíska mi mohou dělohu propichnout. :? Moc vám děkuji za za odpovědi :* :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9107
19.1.20 20:20

Já obracenou dělohu měla a tělísko mi zavedli v narkóze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
19.1.20 20:48

Mně ho zaváděli bez narkózy a nebyl to teda zrovna hezký zážitek. Nakonec se podařilo, doktorovi se viditelně ulevilo. Příště bych se klonila snad radši k narkóze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.20 12:33

Právě řeším stejnou situaci. Tedy jsem ještě ve fázi rozhodování, které tělísko bych chtěla. Doktorka mi dala na výběr a ať si to promyslím, ale až doma mě napadlo, že vlastně mám zakloněnou dělohu a to si možná lékařka zrovna neuvědomila. Na internetu jsem o tom nic nenašla a teda teď jsi mě propíchlou dělohou zaskočila. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
20.1.20 19:52

Moc děkuji za vše odpovedi :oops: doktor mi právě řekl, že by k propichniti mohlo dojít, že jí mám fakt hodně zatocenou :( tak jsem moc ráda, že se to tu nikomu ještě nestalo :oops: A jinak tu narkozu vám dali na výběr? A žádné problémy po zavedení pak nebyly? Děkuji zakladatelka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.20 21:41

A to jsi řešila nějaké konkrétní tělísko? Já uvažuji i nad nitroděložní kuličkou IUB.

• Citovat
  • Nahlásit
9107
21.1.20 12:31
@Claire Hmm píše:
Moc děkuji za vše odpovedi :oops: doktor mi právě řekl, že by k propichniti mohlo dojít, že jí mám fakt hodně zatocenou :( tak jsem moc ráda, že se to tu nikomu ještě nestalo :oops: A jinak tu narkozu vám dali na výběr? A žádné problémy po zavedení pak nebyly? Děkuji zakladatelka

V narkóze mi ho zaváděli, protože to bez ní doktor zkusil a absolutně to nešlo. Měla jsem Mirenu. Problémy byly celou dobu zavedení - 1,5 rok. Stále jsem krvácela nebo špinila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.20 18:59
@Anonymní píše:
A to jsi řešila nějaké konkrétní tělísko? Já uvažuji i nad nitroděložní kuličkou IUB.

Ještě ne, neřešila. Chtěla jsem nějaké nehormonalni. O nitroděložní kuličce IUB jsem ještě neslyšela, děkuji za typ :hug: půjdu to prozkoumat :lol: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7444
21.1.20 23:19

@Claire Hmm Já poslední dny zkoumám a na českých stránkách pořádně nejsou popsané reálné zkušenosti, jen různé vychvalující články o moderním tělísku. Na emiminu se té kuličce věnují nějaké diskuze, mrkni. Už jsem pročetla i plodnou diskuzi na německých stránkách a tam převládá nespokojenost. Mám z toho hlavu jak škopek, protože jsem taky chtěla nehormonální tělísko, ale teď pár dní fakt nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.1.20 21:36

Tak jediné, co jsem se dočetla je, že mohu dostat Syndrom toxicity mědi :? Příznakem je bolest hlavy, únava, nespavost, deprese, kožní vyrážka, porucha učení… :roll:
Gynekolog mi popravdě doporučuje jen měření bazální teploty. Jenže, když kojím, to prostě nejde, měřit se ve stejnou dobu a spát alespoň 4 hod v kuse. No :? nedokážu si to představit ani později, kdy budu mít k tomu ještě studium. :potlesk: že neexistuje nějaká antiko pro chlapy :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat