Obraz z fotky

2713
25.11.20 08:26

obraz z fotky

Dobre rano. Potrebovala bych poradit, kde si nechat udelat obraz- platno na zed z fotky. Budu rada za vase zkusenosti. Privitam kladne i zaporne recenze… Diky moc!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14376
25.11.20 08:31

Já nechávala dělat na Colorland, kupovala jsem Voucher na Slevomatu. Mám tedy velký obraz z více malinkých fotek, ale kvalita je super, fotky jsou krásně ostré. Máme od nich i fotoknihu a jsme s obojím spokojeni.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10651
25.11.20 08:48

@123Soňa teď jsem zrovna objednávala přímo na cewe foto. Na stránkách mají možnost slevy, dle hodnoty nákupu, plus se dají sehnat slevové kupóny. Kvalita skvělá!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
307
25.11.20 09:03

Colorland.. máme 5 obrazu na platně a asi 500 vyvolaných fotek, super kvalita, i rychlost dodání )

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2713
25.11.20 20:20

Diky holky, objednala jsem z Colorland, tak jsem zvedava :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2089
25.11.20 23:03

Kupovala jsem na slevomatu jako dárek 60×40 cm za super cenu 350 Kč! Fotoobraz na plátně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22948
26.11.20 05:59

Taky jsem kupovala na Slevomatu, jednou Colorland a pak Lagoon nebo tak nějak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2713
26.11.20 09:08

@korneli @lucynka25 jj, diky moc. taky jsem koupila slevovy kupon na slevomatu do Colorlandu. bylo to za super cenu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2373
8.12.21 20:59

Ahoj, oživují diskuzi. Odkud by jste doporučili objednat obraz na plátně? Máte zkušenosti s Colorland?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14376
8.12.21 21:18

@jary1 mám, kupovala jsem na slevomatu jejich kupony. Nechávala jsme dělat obraz z hodně malých fotek a fotoknihu. Obě vypadají suprově. Fotky byly focené převážně jen mobilem, jsou krásné a jasné. Můžu jen doporučit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2373
8.12.21 21:22

@Aduš8 Je to zpracování obrazu ok? V recenzích dost často píšou, že je špatně napnutí obrazu… Koukala jsem třeba i na Cewe, ale cena je někde jinde.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14376
8.12.21 21:25

@jary1 ne, obraz je opravdu moc hezký, nenašla jsem žádnou chybu. Opravdu jsou i detaily krásně vidět a barvy jsou krásně jasné.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2373
9.12.21 06:37

@Aduš8 dekuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22948
9.12.21 13:23

Já mohu doporučit Lagoonfoto, mám od nich 3 plátna a super.
Taktéž že slevomatu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
28.8.25 14:21

Co jinde?

Ahoj a zkoušeli jste i něco dražšího než ty ze Slevomatu?
Třeba tam bude velký rozdíl a to co Vám příjde dobré bude ještě o dost lepší..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák