Obstřiky patní ostruhy

33
25.5.21 08:24

Obstřiky patní ostruhy

Ahoj, pomohli Vám obstřiky na patní ostruhy? Někdo mi říkal, že jsou hodně bolestivé. A jaká je cena? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8527
25.5.21 08:53

Ostruha je úmorná, bolestivá a každému pomůže něco jiného. Někomu téměř nic.
Začala bych ultrazvukem nebo magnetem. Potom existují ozářky. Ale dělají se na málo místech a je to vesměs o dojíždění. Je jich několik. Často se řeší urputné bolesti injekci. Dělá je ortoped. Jsou zdarma. Bohužel bolí - ale dá se to vydržet. Vlastně jecto mžik oproti tomu, když ostruha zlobí týdny či měsíce.
A hlavně je důležité změnit boty, při kterých to bolí. Existují i vložky do bot, aby byla pata v měkkém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1006
25.5.21 08:56

Mně pomohl laser. Teda už po magnetu to bylo lepší, ale laser byl 100%. A pak vložky do bot a podpatěnky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.21 09:21

Absolvovala jsem ultrazvuk (bez efektu) a pak jsem šla rovnou na ozařování. Pan doktor mi tam říkal, že když se ozařování udělá do šesti měsíců od prvních problémů, tak zabere na 90%. Pak se ta účinnost snižuje. Když tam přijde někdo, kdo zkouší předtím několik let všechno možné a ozařování má jako poslední možnost, tak ta účinnost už je malá. Vím, že jsi se ptala na obstřiky, já přidávám jen tento postřeh (že jde také o čas). Mně to zabralo a mám pokoj už několik let.

• Citovat
  • Nahlásit
364
25.5.21 09:45

Na patní ostruhu jsem trpěla v těhoteství a pak hlavně po (teď se mi to taky vrací, ale není to taková katastrofa) Chodila jsem na rehabky, kde mi dělali utrazvuk a ukazovali jak správně chodit + vložky do bot. Ale co mi nejvíc pomohlo je cvičení - začala jsem chodit cvičit a patní ostruhy zmizely. Jak se po zimě méně hýbu, tak se to vrací zpět, ale doufám, že to zase brzo zmizí, pokud se začnu zase víc hýbat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
25.5.21 10:09

@Blankaspl a na jaký laser jste byla? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
25.5.21 10:12

Děkuji Vám za odpovede. Ja je mám už více jak rok.. každým dnem horší a horší mám za sebou léčby s bylinkami, maste, konopni, kostival, 7× na ultrazvuku 6× rehabilitace, brala jsem i hekllou lavu ale to pomůže jen na chvíli.. jsem zoufalá ráno tak 5 min mi trvá vstát z postele do práce chodím půlhodiny dřív aby jsem došla…večer cítím takovou bolest, že se mi chce brečet a mám pocit že přijde den že nevstanu s nohami vůbec. Zítra mě čeká orotpedka a budeme řešit co dál. Říkala že buď operace nebo obstřiky a právě raději by jsem šla nejdřív do obstřiku ale mám z nich strach.
To musím pak zůstat doma pár dní? Nebo? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1006
25.5.21 10:18
@Mag1996 píše:
@Blankaspl a na jaký laser jste byla? Děkuji

Chodila jsem na Bulovku (Praha). Jaký konkrétní laser, to fakt nevím. Ještě jsem chodila na vodu, ale to velký vliv asi nemělo, jen to bylo hodně příjemné a neplatila jsem to, tak proč ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
25.5.21 10:29

@Blankaspl chápu děkuji za info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17611
25.5.21 16:25

Obstřik mi pomohl, už je to asi 10 let a nikdy mě to od té doby nebolelo.
Ale ten obstřik bolel neskutečně. Udělalo si mi špatně v čekárně, ještě jsem frajerka jela autem, takže řízení zpět.
Nedalo se na to vůbec stoupnout, jak dlouho už si bohužel nepamatuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat