Ochutnal Indulonu, mám plašit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 09:09
Ochutnal indulonu

Ahoj, starší dcera si hrála se synem (18m), sebrala mi indulonu kterou otevřela a dala ji synovi a já si nejsem jistá jestli si necucnul, případně kolik toho mohlo být. :nevim: Máte zkušenost? Mám plašit nebo můžu být v klidu?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63616 příspěvků 3 inzeráty 11.01.18 09:11

V klidu, maximálně se po.ere :mrgreen:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 11.01.18 09:15

Mě dcera snědla rybilku, a ne jednou… vždycky se k tomu nějak dostane :D

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 1 inzerát 11.01.18 09:17

Bude se mu hezky kadit, bude promaštěný :lol: Jestli nevycucnul celou, vůbec bych to neřešila. Za život sní ještě horší věci. Já jsem si jako malá indulonou dost často čistila zuby. Mně to nepřišlo, tuba jako tuba :D

Příspěvek upraven 11.01.18 v 09:28

Fima
Nadpozemská drbna 29293 příspěvků 16 inzerátů 11.01.18 09:27

Můžeš být v klidu, nic se nestane. Jak už zaznělo, tak se maximálně pos…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 09:35

Děkuji všem za uklidnění :kytka:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 11.01.18 09:44
@Anonymní píše:
Ahoj, starší dcera si hrála se synem (18m), sebrala mi indulonu kterou otevřela a dala ji synovi a já si nejsem jistá jestli si necucnul, případně kolik toho mohlo být. :nevim: Máte zkušenost? Mám plašit nebo můžu být v klidu?

Mám zkušenosti s čípky na horečku, na zácpu, tyčinkou na pusu, rtěnkou, cucacíma pastilkama na bolení v krku, kočičím hovínkem, granulema pro psa a kočku a mýdle s jelenem. Indulónu mi syn ještě neochutnal. :mrgreen:
Ale zařadila bych ji k čípkům a tyčince na rty - jedovaté to není, červy v tom nežijou. Je to mastné, tak se z toho může pozvracet, nebo mu to naředí stolici. Naordinuj malému fenyklový čaj (nebo jiné žaludek uklidňující bylinky pro děti) a nediv se, kdyby zvracel nebo měl průjem. ;) :mavam:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1814 příspěvků 11.01.18 09:52

Náš syn miluju imazol :lol: :lol: neboj nic se nestane, maximalně bude mít lítačku :lol:

Amys
Generální žvanilka 20812 příspěvků 11.01.18 09:54

Kamarádky holka nám vždycky vyžrala niveu :oops: A jinak o induloně na chlebu znám několik písní :lol: Ono to obsahuje základ z živočišného tuku. Takže neboj, i kdyby si cucnul, nic mos se mu nestane a celou tubu by určitě nezvládl

Anna85
Kecalka 374 příspěvků 11.01.18 09:54

Nas zase pocucaval bepanthen, jak kdyby mel v ruce pikao :oops:, nic mu nebylo :D

Bebuše
Echt Kelišová 7906 příspěvků 11.01.18 10:06

Brácha zvládl půl tuby modré a měl šílenou srajdu. Jinak vše ok ;)

-Evka-
Závislačka 3730 příspěvků 11.01.18 10:23

Už kolikrát jsem si čistila zuby indulonou :-)

Ornwen
Závislačka 4683 příspěvků 11.01.18 10:24

Ona byla prý indulona vytvořena na mazání kravských vemen (kvůli automatickým dojičkám) takže to bude v klidu :mrgreen:

lenka_
Ukecaná baba ;) 1685 příspěvků 11.01.18 10:38
@-Evka- píše:
Už kolikrát jsem si čistila zuby indulonou :-)

Presne toto se mi taky kdysi stalo. Rano, jeste napul spici jsem si cidtila zuby a ta pasta se mi zdala jina nez v jine dny. No, byla to indulona :-) od te doby nemam kremy v koupelne, ale v loznici.

-Evka-
Závislačka 3730 příspěvků 11.01.18 10:56
@lenka_ píše:
Presne toto se mi taky kdysi stalo. Rano, jeste napul spici jsem si cidtila zuby a ta pasta se mi zdala jina nez v jine dny. No, byla to indulona :-) od te doby nemam kremy v koupelne, ale v loznici.

Doma ji v koupelně taky nemám, ale na chalupě koupelnu nemáme a většinou se mi indulona povaluje v sektoru okolo pasty ;-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >