Reklama

Ochutnal Indulonu, mám plašit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 09:09
Ochutnal indulonu

Ahoj, starší dcera si hrála se synem (18m), sebrala mi indulonu kterou otevřela a dala ji synovi a já si nejsem jistá jestli si necucnul, případně kolik toho mohlo být. :nevim: Máte zkušenost? Mám plašit nebo můžu být v klidu?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62925 příspěvků 3 inzeráty 11.01.18 09:11

V klidu, maximálně se po.ere :mrgreen:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 11.01.18 09:15

Mě dcera snědla rybilku, a ne jednou… vždycky se k tomu nějak dostane :D

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 11.01.18 09:17

Bude se mu hezky kadit, bude promaštěný :lol: Jestli nevycucnul celou, vůbec bych to neřešila. Za život sní ještě horší věci. Já jsem si jako malá indulonou dost často čistila zuby. Mně to nepřišlo, tuba jako tuba :D

Příspěvek upraven 11.01.18 v 09:28

Fima
Nadpozemská drbna 29225 příspěvků 16 inzerátů 11.01.18 09:27

Můžeš být v klidu, nic se nestane. Jak už zaznělo, tak se maximálně pos…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 09:35

Děkuji všem za uklidnění :kytka:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 11.01.18 09:44
@Anonymní píše:
Ahoj, starší dcera si hrála se synem (18m), sebrala mi indulonu kterou otevřela a dala ji synovi a já si nejsem jistá jestli si necucnul, případně kolik toho mohlo být. :nevim: Máte zkušenost? Mám plašit nebo můžu být v klidu?

Mám zkušenosti s čípky na horečku, na zácpu, tyčinkou na pusu, rtěnkou, cucacíma pastilkama na bolení v krku, kočičím hovínkem, granulema pro psa a kočku a mýdle s jelenem. Indulónu mi syn ještě neochutnal. :mrgreen:
Ale zařadila bych ji k čípkům a tyčince na rty - jedovaté to není, červy v tom nežijou. Je to mastné, tak se z toho může pozvracet, nebo mu to naředí stolici. Naordinuj malému fenyklový čaj (nebo jiné žaludek uklidňující bylinky pro děti) a nediv se, kdyby zvracel nebo měl průjem. ;) :mavam:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 11.01.18 09:52

Náš syn miluju imazol :lol: :lol: neboj nic se nestane, maximalně bude mít lítačku :lol:

Amys
Generální žvanilka 20728 příspěvků 11.01.18 09:54

Kamarádky holka nám vždycky vyžrala niveu :oops: A jinak o induloně na chlebu znám několik písní :lol: Ono to obsahuje základ z živočišného tuku. Takže neboj, i kdyby si cucnul, nic mos se mu nestane a celou tubu by určitě nezvládl

Anna85
Kecalka 327 příspěvků 11.01.18 09:54

Nas zase pocucaval bepanthen, jak kdyby mel v ruce pikao :oops:, nic mu nebylo :D

Bebuše
Echt Kelišová 7858 příspěvků 11.01.18 10:06

Brácha zvládl půl tuby modré a měl šílenou srajdu. Jinak vše ok ;)

Uživatel je online-Evka-
Závislačka 3645 příspěvků 11.01.18 10:23

Už kolikrát jsem si čistila zuby indulonou :-)

Ornwen
Závislačka 4366 příspěvků 11.01.18 10:24

Ona byla prý indulona vytvořena na mazání kravských vemen (kvůli automatickým dojičkám) takže to bude v klidu :mrgreen:

lenka_
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 11.01.18 10:38
@-Evka- píše:
Už kolikrát jsem si čistila zuby indulonou :-)

Presne toto se mi taky kdysi stalo. Rano, jeste napul spici jsem si cidtila zuby a ta pasta se mi zdala jina nez v jine dny. No, byla to indulona :-) od te doby nemam kremy v koupelne, ale v loznici.

Uživatel je online-Evka-
Závislačka 3645 příspěvků 11.01.18 10:56
@lenka_ píše:
Presne toto se mi taky kdysi stalo. Rano, jeste napul spici jsem si cidtila zuby a ta pasta se mi zdala jina nez v jine dny. No, byla to indulona :-) od te doby nemam kremy v koupelne, ale v loznici.

Doma ji v koupelně taky nemám, ale na chalupě koupelnu nemáme a většinou se mi indulona povaluje v sektoru okolo pasty ;-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >