Oči do stran

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lojzinecka
Stálice 62 příspěvků 25.02.18 07:49
Oci do stran.

Ahoj, jelikoz jsem na netu nic nenasla tak se ptam tady. Mam rok a pul starou holcicku. Rada se toci dokola ale casto u toho dava pci do stran. Zkousela jsem to taky a dost me z toho bolela hlava, bylo to neprijemne. Kdyz ji prerusim tak se smeje asi to bere neco jako, ze neco umi a je z toho rada. Nedela to vase dite? Je to v poradku?

Reakce:

The_Assassin
Kecalka 451 příspěvků 25.02.18 08:02

Moje holky to dělaly taky :lol: Pokud se jí nerozjíždí každé oko na jinou stranu, řekla bych, že to je ok.

Lychee13
Závislačka 3047 příspěvků 25.02.18 08:03

Bože, nechte si ty děcka hrát a pořád je nezkoumejte. :zed:

Lojzinecka
Stálice 62 příspěvků 25.02.18 08:16

Dobre, chlap uz vysiloval :D

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 25.02.18 08:53
@Lychee13 píše:
Bože, nechte si ty děcka hrát a pořád je nezkoumejte. :zed:
:palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >