Oči do stran

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lojzinecka
Stálice 62 příspěvků 25.02.18 07:49
Oci do stran.

Ahoj, jelikoz jsem na netu nic nenasla tak se ptam tady. Mam rok a pul starou holcicku. Rada se toci dokola ale casto u toho dava pci do stran. Zkousela jsem to taky a dost me z toho bolela hlava, bylo to neprijemne. Kdyz ji prerusim tak se smeje asi to bere neco jako, ze neco umi a je z toho rada. Nedela to vase dite? Je to v poradku?

Reakce:
The_Assassin
Kecalka 452 příspěvků 25.02.18 08:02

Moje holky to dělaly taky :lol: Pokud se jí nerozjíždí každé oko na jinou stranu, řekla bych, že to je ok.

Lychee13
Závislačka 3110 příspěvků 25.02.18 08:03

Bože, nechte si ty děcka hrát a pořád je nezkoumejte. :zed:

Lojzinecka
Stálice 62 příspěvků 25.02.18 08:16

Dobre, chlap uz vysiloval :D

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 25.02.18 08:53
@Lychee13 píše:
Bože, nechte si ty děcka hrát a pořád je nezkoumejte. :zed:
:palec:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >