Očistky nebo placenta?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andys20
Povídálka 37 příspěvků 15.04.19 17:31
Očistky nebo placenta?

Ahoj holky prosím o radu jsem 7t po porodu v pátek sem byla u dr a ten mi řekl že mám v době ještě kousek plácenty přesně 2×1cm po jeho kontrole mě vše bolí a odchází tě mě tohle je možné že je to placenta nebo očistky prosím o radu bojím se protože 24kontrola a 25.by byla revive a toho se opravdu bojím.??? Doufám že nevadí že sem napsala tenhle příspěvek a že sem vložila tyto fotografie. Děkuji za každou radu

Příspěvek upraven 15.04.19 v 18:17

Reakce:
Uživatel je onlinekatintheBOx63
Kecalka 208 příspěvků 15.04.19 17:52

Revize bych se nebala, kamoska na ni byla - taky v ni zustalo kousek placenty a to po cisari - doktorova chybka :?. Prisli na to taky cca po mesici a nekdy v 8t po porodu byla na vycisteni. Udelali to ambulantne, a v ten sami den byla doma. Podle mne lepsi vycistit a mit jistotu ze je to venku, nez cekat ze vyjde mozna samo. Pokud to z vas vyslo, pak pri kontrole to zjisti a revize nebude potreba, z ni to nevyslo tak mela revizi.

Uživatel je onlinePetula306
Kecalka 226 příspěvků 15.04.19 21:01

Těžko říct, ale já jsem 5 týdnů od porodu a už bez vložky, žádný výtok. Odcházela nejdřív krev, potom hnědý výtok, žlutý výtok, čirý výtok a pak už nic. Takový cucek krve bych za očistky nepovažovala (po takové době).

Váš příspěvek
Reklama