Očistky po sekci

21
1.6.21 13:10

Ocistky po sekci

Chci se zeptat, jak dlouho vám odcházeli ocistky po sekci?

Příští pondělí mi končí šestinedělí. Stále mám ocistky. Většinou odcházejí pro kojení drobicek. Taková červenožlutouoranzova jmenovitá konzistence.

Porod byl sekci, v druhém týdnu šestinedělí jsem byla v porodnici na kontrole vnitřní a vnější USG a všechno v pořádku. Na kontrolu ke svému jdu za týden.

Teď mi však kamarádka sdělila, že je divný, že stále ze mě odchází ocistky. Prý už by nemělo být nic. A že určitě mi tam něco udělali špatně a budu muset na revizi.

Nic mi není žádná teplota. Břicho poboliva kolem jizvy, při dlouhém sezení nebo vstáváni nebo při kojení kojim v sedě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64236
1.6.21 13:15

@Vlasta gh rodila jsem 3× normálně a teď naposledy byly očistky 8 týdnu.. Prý to až tak zvláštní není. Pokud nemáš problémy, nestresovala bych se tím, popř zavolala dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10726
1.6.21 13:41

Já rodila sekcí 2× a dle doktorů jsou po sekci normální slabé(všechno ti vlastně z dělohy vyčistí) ale dlouhé (díky ráně v děloze) očistky. Dokonce mi po měsíci skončily a pak to zase začalo. Měla jsem je přes dva měsíce u obou dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
1.6.21 13:47

@martina.se právě že mi do teď přišlo všechno v pohodě ještě potom co mi udělali kontrolu v nemocnici. Ale po rozhovoru s kamarádkou se asi moc pozoruju a stresuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20651
1.6.21 15:08

Rodila jsem cs a to co popisuješ určitě 8neděl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2817
1.6.21 15:34

Rodila jsem taky sekcí a očistky jsem měla cca 9 týdnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
243
1.6.21 19:04

@Vlasta gh Mě odcházeli dva týdny, pak dva týdny nic, potom znovu a pak to přestalo dva dny před koncem šestinedělí :palec: je pravda, že nejvíc pro a po kojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6337
1.6.21 23:46

2×sekce a u obou to trvalo přes 8týdnů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu