Očkování

50
5.6.06 20:33

Očkování

Ahoj holky mám dotaz,už jsme byly ve 3. a 4. měsíci na očkování do nožiček,ale ted nám přišla opět pozvánka na očkování v 5.měsíci a je to proti záškrtu,tetanu,dav.kašli a HIB,tak se ptám jestli je to injekce nebo na lžičku?Díky za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1930
5.6.06 20:35

Myslím. že to je zase injekce. Vojtu očkovali do nožičky 3×.
Na lžičku byla obrna…

Dadla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9237
5.6.06 20:51

Je to injekce do nožičky, ale myslím že už budetemít jenom jednu a né do každé nožičky. Na lžičku je jen obrna a ta se dává jen v březnu a květnu, takže pokud jste neměli tak až příští rok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
5.6.06 20:53

No my tu lžičku neměly,ale prý by ta lžička měla být podána do 1.roku,tak nechápu proč nám ji dr.nedala?
No takže je mimčo očkováno ve 3.měsíci do dvou nožiček,ve 4.měsíci do dvou nožiček a v 5.měsíci do jedné nohy?Chápu to dobře?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1930
6.6.06 07:48

Chápeš to dobře :)
Tu obrnu vám asi nedali, protože to nejspíš nevycházelo časově. Mezi každým tím očkováním musí být určitý časový odstup. A protože se obrna očkuje jen v březnu a květnu celoplošně, dostanate ji určitě příští jaro…
My to měli taky hodně na knap, začali jsme očkovat až po 4 měsíci kvůli nemocem…

Dadla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
6.6.06 10:05

Díky moc Dadlo,ale já jsem četla že ta lžička se má podávat do 1. roku,což mi příští rok nestihneme,v lednu oslavíme 1.rok tak mám obavy,jestli je to v pořádku že jsme ji nedostaly to víš,chci mít vše v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1930
6.6.06 14:18

Jestli chceš mít klid, tak se zeptej doktorky…
Hledala jsem v očkovací průkazu, kdy nejpozději se má dávat obrna, ale nenašla jsem to…

Ale já bych si s tím hlavu nedělala. Když jsme byli s malým na vyšetření na kardiologii (měli jsme právě před očkováním, tak jsem trochu plašila, jestli mu to vůbec píchnou), říkala nám doktorka, že někteří jejich malí pacienti nejsou očkovaní třeba až do věku 3 let. Takže to jde i tak…

Dadla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.19 12:41

Ahoj :mavam:
Začínáme se zajímat o téma očkování, můžete mi prosím doporučit dobré stránky kde bych si o tom mohla něco přečíst? Miminko teprve čekáme ale ráda už bych si o tom nastudovala. Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1082
25.3.19 13:12

Hlavně ne tady :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.19 13:13

@Tejule proč :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.19 13:57

@PetuleS1 vakciny.net

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
25.3.19 14:04
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
12.8.19 09:39

Hexavakcina

Dobrý den mám prosím dotaz byla jsem ze synem teď v 7 měsících na očkování na druhé Hexe malej byl v pohodě ale uz ten den večer měl cervene mapy na krku jak zapařené a do druhé dne se to zhoršilo a postoupilo to na hrudník nesvedi ho to jen je to teplé a treti den se to rozliza jako koprivka od krku nahoru k uším a na bradu a na tváře, nevím zda se rozjel atopicky ekzém a nebo může to být alergická reakce na vakcínu? Nemáte někdo podobnou zkušenost? děkuji moc za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
12.8.19 09:41

Přikládám foto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu