Očkování 4. měsíc - reakce

2
24.6.13 20:19

očkování 4. měsíc - reakce

Ahoj, před týdnem v úterý jsme byla s malým na druhým očkování, hexa a synf. Po prvním očkování nebyla žádná reakce. Malý byl naprosto v pohodě. Ale po minulém úterý úplná změna. Je nevrlý, pořád uplakaný, nevydrží chvíli sám, pořád si mne očička a chtěl by spinkat, ale pak má velmi neklidný spánek, pořád se budí. Začal také odmítat mlíčko - UM. Dříve toho taky moc nevypil, ale pil pravidelně, po třech hodinách. Teď nechce ani po pěti a když už začne pít, tak u toho kope, hází rukama, je prostě neklidný. Vypije málo, tak se snažím do něj dostat víc, ale to pak jen řve a já se bojím, že si zafixuje, že to do něj tlačím a nebude chtít nic jít. Moje první dcera totiž ještě v roce a půl odmítala všechno jídlo a žila jen z jogurtu. Máte někdo podobné zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1176
24.6.13 20:23

Ahojky, moje malá také měla první očkování bez jakých koliv problémů, u druhého byla hrozně protivná - nechtěla jíst, málo spala, měla teploty.. naštěstí se to u dalších očkování neobjevilo a byla zase v pohodě… ono je možné, že bude ten týden - dva protivný a radu asi žádnou nemám, jen zkušenost :-( Hodně štestí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15977
24.6.13 20:23

Zkušeností nemám, ale držím palce, ať se brzy dá dohromady.

Holky určitě napíšou a poradí víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4813
24.6.13 20:31

Po ockovani se reakce muze zhorsovat s kazdou novou davkou. Navic davat hexu spolecne s pneumokoky je sam o sobe risk. Treti davku bych posunula nebo urcite nedavala dvoje ocko najednou. Muze to byt jeste horsi. Drzim palce, at je malemu lip a informovala bych lekarku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4152
24.6.13 20:35

Jj, druhý očkování bylo horší… po prvním pohoda, po druhým 2 noci kňourala, třetí bylo zase lepší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
24.6.13 20:51

Nám dr. doporučila spíše dát každou vakcínu zvlášť..nejdříve hexa a pak za 14 dní synflorix..A před očkováním dát preventivně sirup, prý to neublíží..Malý byl pak jen spavý, žádnou reakci neměl..pravda, máme za sebou první hexu a ted jdeme na první synflorix, tak snad to bude opětně ok. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17628
24.6.13 20:56

Těžko odhadnout. může bolet bříško, růst zuby, ale i reagovat na vakcínu. určitě bych řekla pediatričce, co se stalo (měla by to nahlásit jako nežádoucí účinek vakcíny) a příště bych dala bacha na kombinování vakcín a hlídala, aby dítě bylo stopro zdravé.

doporučuju koupit probiotika na podporu trávení a imunity a to kojení nevzdávat. přeju hodně sil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat