Očkování a tetování

15.1.19 21:51

Očkování a tetování

Zdravím, :P
dnes jsem byla na očkování 2. dávky proti klíšťove encefalitidě a druhé dávce hepatitidě typu A. Je nějaký problém, když jdu v sobotu na tetování skrze imunitu a zátěž organismu? :think: Případně, jak rychle po očkování se mohou nejdříve projevit komplikace jako propuknuti dané nemoci důsledkem slabé imunity a oslabeného organismu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

15698
15.1.19 21:54

Ty už seš taky dobře zblblá, když tem kecum o očkování věříš tak se přeobjednej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.19 21:57

@terien jestli máš na mysli kecy o očkování jako že jsou špatné, tak těm nevěřím. Já jsem zastánce očkování. Spíš mě jde jen o nápor těchto dvou očkování na tělo a po pár dnech tetování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.19 21:59

Tetovani nema vliv.. mozna muzes vic krvacet.. ale nemyylim si ze by to na to melo vlov. Spis nez na emiminu by bylo lepsi se zeptat tatera

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15698
15.1.19 22:00
@Marcela 812 píše:
@terien jestli máš na mysli kecy o očkování jako že jsou špatné, tak těm nevěřím. Já jsem zastánce očkování. Spíš mě jde jen o nápor těchto dvou očkování na tělo a po pár dnech tetování.

Tak záleží na tobě přece, já bych klidně šla, nevidím v tom problém. Pokud se budeš cítit dobře tak nechápu, co by se mělo jako stát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9361
15.1.19 22:18

Ja bych rozlozila tovocko do dvou davek, kazdy pekne zvlášť.. A tetování… Ono i z nej muzes mit teploty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.19 22:21

@xsaleen už jsem na jednom tetování byla.. O stejně velikosti i místě kam plánuji to další a vše bylo v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.19 22:53
@DenisaLutovska píše:
Tetovani nema vliv.. mozna muzes vic krvacet.. ale nemyylim si ze by to na to melo vlov. Spis nez na emiminu by bylo lepsi se zeptat tatera

Případně dříve doktora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5264
15.1.19 22:56

Když máš strach z reakce, tak absolutně nechápu, proč chodíš na dvě očkování najednou. Nějaké tetování už je proti tomu houby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
15.1.19 23:00

@Marcela 812 muze ti to víc natéct nebo víc krvácet :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu