Povinné očkování nemáme, vezmou dítě do školky?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 20:44
Povinna očkování

Ahoj holky mám dotaz, když můj syn bude mít naockovane všechny 3 hexy, ale MMR ne, vezmou ho do školky? MMR očkovat nechci. Pro rypalky, je dokázané, ze bohužel v několika případech způsobila autismus a epilepsii. Naše zdravotnictví to stále nechce přiznat, v Itálii už to soud uznal. Následky bohužel nikoho nezajímají, dají od toho ruce pryč, je mi z toho smutní a doufám ze proti tomuhle, pro me zbytečnému očkování se budeme moct vyhnout

Přečtěte si článek: Očkování dětí: Kalendář, popis a informace

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Reakce:
Lucie008
Ukecaná baba ;) 1480 příspěvků 13.01.19 20:46

Proč anonymně? Neumíš si stát za názorem?

Lilyly
Stálice 72 příspěvků 13.01.19 20:47

Poprosím Vás o odkaz na studii a zdroje, ráda bych si ji přečetla, moc děkuji

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 13.01.19 20:48
@Anonymní píše:
Ahoj holky mám dotaz, když můj syn bude mít naockovane všechny 3 hexy, ale MMR ne, vezmou ho do školky? MMR očkovat nechci. Pro rypalky, je dokázané, ze bohužel v několika případech způsobila autismus a epilepsii. Naše zdravotnictví to stále nechce přiznat, v Itálii už to soud uznal. Následky bohužel nikoho nezajímají, dají od toho ruce pryč, je mi z toho smutní a doufám ze proti tomuhle, pro me zbytečnému očkování se budeme moct vyhnout

Co vim,tak Ti dite vezmou az na ten posledni povinny rok,tzn v peti letech ..

lolink
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 13.01.19 20:48
@Lucie008 píše:
Proč anonymně? Neumíš si stát za názorem?
:mrgreen:

Nevezmou. Je povinne a tak to je. Ale muzes si zaplatit soukromou. Existuji takove, kde neockovane deti jsou vsechny pekne spolu. A za pekny prachy. Ale to za to stoji. Nevahala bych. :mrgreen:

lolink
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 13.01.19 20:49

@Twixinka ja myslim, ze tam je dira v zakone a letos se to ma resit, takze kdovi jestli…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 20:49

@Lucie008
Nehodlam se stát terčem urážek a odsuzování, jak to bývá.

lolink
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 13.01.19 20:51
@Lilyly píše:
Poprosím Vás o odkaz na studii a zdroje, ráda bych si ji přečetla, moc děkuji

Take bych se rada vzdelala.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 13.01.19 20:52

@lolink tak to netusim,jestli se to ma resit,kazdopadne bych byla rada,kdyby moje dcera nechodila do skolky s detmi,ktere nemaji ockovane MMR ..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 20:54

Vy si myslíte, ze to naše zdravotnictví přizná? Nebudte blázni, pro ne je to byznys. A te Itálie je plny internet.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 20:55

@Twixinka
Proč? Když je očkována tak se ji přeci nemůže nic stát ne? Na co to očkování pak je.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 20:56

@Twixinka ve škole už ti to vadit nebude?
Můžu se zeptat, čeho se bojíš, když máš dítě očkované?
Nerypu, opravdu mě to zajímá. Syn je sice očkovaný, ale protilátky se mu nevytvořily. Taky nemám z neočkovaných radost. U staršího mi ale nevadí, ten protilátky má.

lolink
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 13.01.19 20:57
@Anonymní píše:
Vy si myslíte, ze to naše zdravotnictví přizná? Nebudte blázni, pro ne je to byznys. A te Itálie je plny internet.

Tak sup, odkaz. At se vzdelame.
Ja myslela, ze business je to pro farma firmy. A ono zdravotnictvi…

carola
Kelišová 6905 příspěvků 13.01.19 20:58

Co to je prosím MMR?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 20:59

Prosím.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >