Očkování a žádná menstruace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.1.22 18:15

Očkování a žádná menstruace

Zdravím všechny, abych vás uvedla do děje, už týden mám zpoždění s menstruací, vždy ji mám pravidelnou po 28.dni, v poslední době jsem byla hodně ve stresu a pod tlakem, byla jsem na 1. Dávce očkování na covid, dnes jsem spinila jednou za cely den co jsem byla na zachode jinak opet nic, antikoncepci jsem vysadila, pred 3 mesici jelikoz mi delala v tele hrozne peklo, jsem z toho zoufala pockam jeste par dni a pujdu na gyndu, spousa lidi pise ze jim ockovani naprosto rozhodilo cely cyklus, mate s tim nekdo zkusenosti prosim?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6240
9.1.22 18:22

Známá začala několik let po přechodu opět menstruovat… Já bych počkala, pokud nemáš další obtíže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4401
9.1.22 19:07
@Lelio píše:
Známá začala několik let po přechodu opět menstruovat… Já bych počkala, pokud nemáš další obtíže.

Teď rozjedeš diskuzi, že sis to vymyslela, abys pomluvila vakcínu. :roll: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6764
9.1.22 19:09

1. dávka mi posunula menstruaci o jeden den, 2. dávka nic. Nemusí to být vakcínou, může to být stresem. Stresem už se mi parkrát menstruace posunula, jednou dokonce o 11 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4401
9.1.22 19:10
@Lelio píše:

Ano, chce to počkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2657
9.1.22 19:13

Pred par dny tu byla podobna diskuze, ta pani psala, ze sla na ocko prvni den MS a dalsi den se ms nedostavila. Ja osobne jsem mela tez po ocko rozhazenou, vzdy jsem ji mela pravidelnou..tak snad se to brzy vrati k normalu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55395
9.1.22 19:20

Ano, je normální, že se MS cyklus zblázní po očkování, většinou je to na 1-2 cykly, výjimečně déle.
A ano, je normální, že se cyklus zblázní po vysazení antikoncepce, většinou je to na pár cyklů, výjimečně déle.
Ty máš kombinaci obého. Pokud máš negativní test, neplašila bych a vyčkala, klidně další 2-3 týdny, nebudou-li jiné potíže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17025
9.1.22 19:24

Po prvním ocku se mi ms zpozdila o týden, po druhé dávce prisla jiz normalne na den presne…urcite se to srovná ;) Jinak muze to být i temi stresy…to mi taky dokázalo ms pekne rozhodit. A taky zmena stravování…treba na low carb jsem mela ms bezne i o 10 dní dríve… :zed: Ale docela jsem se radovala po prvním ocku, ze mi treba ted ms bude chodit po 5 týdnech a prdlajs, po 4 tu byla jak na koni :cert: Co já bych za to dala, mít to jednou za pul roku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27769
9.1.22 19:25

Tak je jasný, že ms jsi měla 28 dní když jsi brala antikoncepci :nevim: bez ní to můžeš mít úplně jinak, nesvadela bych to hned na očkování

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24076
9.1.22 19:26

Diskuzí už je tu na tohle téma asi deset. Jak očkování, tak covid rozhází cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6240
9.1.22 19:43
@Popeladym píše:
Teď rozjedeš diskuzi, že sis to vymyslela, abys pomluvila vakcínu. :roll: :D

Nechápu? :) Ale mi dnes není dobře, tak mi možná něco uniklo.
Edit. Už mi to došlo. No, každého věc. Já tím jen chtěla říct, že to umí psí kusy, takže nějaké posunutí o pár dní je nic.

Příspěvek upraven 09.01.22 v 20:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11632
9.1.22 19:46

Měla jsem to také, cyklus se mi po očkování pohyboval mezi 20 a 42 dny. Srovnalo se to asi za půl roku. Teď jsme byla na třetí dávce a MS přišla normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.22 14:09

Rozhozený cyklus

Od té doby co mám první dávku mám menzes úplně rozhozenou :) dva měsíce nic, pak přijde, pak 3m nic.. prý je to normální :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
11.1.22 22:47

Mám dvě dávky a žádnou změnu jsem nezpozorovala, jen mě bolela ruka. Těsně po očkování jsem měla spíš nějakou vysmátou náladu. Menstruační cyklus hodně ovlivňuje psychika, takže jestli se stresuješ z vakcíny, tak bych řekla, že to bude stresem a vakcína je v tom nevinně :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.22 07:12

@Gabča17 mám po 3 dávce a ani u jedné jsem nic neřešila :srdce: do te doby menzes pravidelna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat