Očkování MMR- reakce

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
75
29.10.21 19:49

Ockovani MMR- reakce

Dobry vecer.
Minuly patek jsme byli na 1.5 rocni kontrole a u toho dostal i ockovani ( zardenky, spalnicky..) od utery ma teploty, a dnes mi prijde ze je teosku osypanej?? Doktorce jsem volala ale bohuzel ma dovolenou. Myslite, ze je to reakce na ockovani? Nekde jsem cetla ze na toto ockovani je reakce az po 14 dnech, tohle zacalo po 4 dnech. A pokud ano, je to klasicka reakce? Nebo si mam radeji zavolat i ma detske na pohotovost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4184
29.10.21 19:53

Pokud se to nebude zásadně zhoršovat, nikam bych nevolala… máš pravdu, sice se říká za 14 dnů, ale vím o spoustě dětí, co to mělo dřív… držím palce ať je brzy lépe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1237
29.10.21 19:57

4 dny mi prijde brzo :nevim: Dcera mela po 8 dnech puldenni horecku, druhy den sla normalne na vylet. Taky bych nikam nevolala, nejezdila, pokud se to nebude nejak silene zhorsovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2143
29.10.21 20:02

Na pohotovosti by s vama stejnak nic moc neudělali…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
29.10.21 21:05

Dekuju…pockam tedy co dal a snad uz mu ta teplota spadne…tu pohotovost jsem myslela spis kdyzby to nebylo od ockovani, aby treba zkusili crp nebo tak, kdyz uz ma ty teploty 3 dny v kuse…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70177
29.10.21 21:21

Prumerne je to 14 dni, ale reakce muze prijit driv i pozdeji.
Malej chytnul 10. den na tri dny horecky 39 a pak se osypal od hlavy az k pate jako pri spalnickach, i na zadku, vsude. Po tydnu to zmizelo. Dle Dr typicka reakce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
29.10.21 21:25

A ta vyrážka vypadá jak? Má teplotu nebo horečku? Jak mu je celkově?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
29.10.21 21:37

@Mediula ma horecku…teplotu pod 38° neresim…v noci mu to vyleze i ke 40°…a u vyrazky jsem rano myslela, ze ma par potnicku z teploty ale uz ma osypanej cely trup…ale nijak si to neskrabe…jinak neni nijak malatnej nebo tak…spis takova klasika, uknouranej, ubrecenej, bez zajmu, furt se na me leze :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
29.10.21 22:43

Obě děti cca 7-10den lehce zvýšená teplota… A mrzutost…jinak nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
29.10.21 22:44

@1V374 hele nemá šestou nemoc? :think:
Hoď sem foto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1237
29.10.21 22:51
@Nuspik píše:
@1V374 hele nemá šestou nemoc? :think:
Hoď sem foto

Pri seste vyskoci vyrazka po ustupu horecky, nebo ne? Ale take jsem pro foto. Kdyby to na fotkach nebylo moc videt, tak to zkus s bleskem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
29.10.21 22:53

@Janča6 pravda… To je vlastně výsev po opadnutí horecek. Ale syn si prodělal 6 nemoc 2×… Ve 4mes a pak ve 2 letech.. potvrzeno pediatickou :nevim: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1237
29.10.21 23:14
@Nuspik píše:
@Janča6 pravda… To je vlastně výsev po opadnutí horecek. Ale syn si prodělal 6 nemoc 2×… Ve 4mes a pak ve 2 letech.. potvrzeno pediatickou :nevim: :lol:

Wow. To je husty. Z nasich 4 deti mela sestou nemoc jen nejmladsi v 7 mesicich. Ostatni (3, 5, 7leta) to od ni nechytly, doufala jsem, ze uz ji budou mit za sebou (ale ty starsi ji pry vetsinou nechytaji). Ale ja s nemocnymi detmi nechodim k pediatrovi, takze jsem ji to diagnostikovala sama. Pediatricce jsem jen zavolala, ze neprijdeme na ockovani, protoze mala
ma sestou nemoc. Tak to teda koukam, ze ji nekdo muze mit dvakrat 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
29.10.21 23:38
@Nuspik píše:
@Janča6 pravda… To je vlastně výsev po opadnutí horecek. Ale syn si prodělal 6 nemoc 2×… Ve 4mes a pak ve 2 letech.. potvrzeno pediatickou :nevim: :lol:

Zrovna jsem chtela napsat, ze sestou nemoc uz mel…ale ze ji muzou mit dvakrat jsem teda taky netusila…rano to zkusim vyfotit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
30.10.21 19:55

Nevim zda to bude dostatecne videt, ale takhle je osypany…a teplotu ma stale…uz teda ne ke 40° ale pres 38° porad :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat