Očkování proti chřipce v Srpnu

14.7.13 12:47

Očkování proti chřipce v Srpnu

Ahoj holky :mavam: Mám dotaz, v září bude dcerka nastupovat so školky a je často nemocná, doma zvažujeme očkování proti chřipce. Jaký máte názor nebo zkušenost s touto vakcínou? Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31603
14.7.13 13:07

Názor? Jen ten nejhorší. Nemoc můžeš stejně chytit, chřipek je několik druhů, přijde mi to takové nebude-li pršet, nezmoknem. Tak malému dítěti bych ji nedávala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
14.7.13 13:25

Proti beznym virosam ji neochrani. Proti chripce bych osobne ockovala dite se srd. vadou nebo tezkym plicnim onemocnenim apod, zdrave spis ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
14.7.13 13:26

Je to jenom proti nejakym kmenum.Na obyc nachlazeni ryma a kasel to neni.
A pokud chces aby byla mala jeste vic nemocna tak to doporucuju je to zaruka toho ze bude nemocna.
Pred par lety kdyz to zaclo tak i pritele tim v praci naockovali.Do te doby.Mel akorat rymu a kasel semtam nejaka horecka ale nic vazneho.Od te doby se skoro kazdy rok veze na antibiotikach. Naposled je bral mesic v kuse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31744
14.7.13 13:43

Vůbec si ani nedokážu představit, že ještě někdo dneska proti chřipce očkuje :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
14.7.13 13:45

Nešla bych do toho. Samo očkování je dost velké svinstvo a ještě ho dávat dítěti, které je často nemocné…to fakt ne. Nehledě na to, je očkování proti chřipce proti kmenům, které byly vloni a letos je to je takové hop nebo trop, jestli to zabere nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31744
14.7.13 13:47

@Princess69
doporučuji než očkování zaměřit se na zvýšení imunity vaší holčičky. A to stravou a přírodními doplňky ze zdravé výživy… Tak jí prospěješ nejvíc :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.13 13:57

Děkuju, za názory.. Doktorka mi to sama nabízela že je malá často na hromadě a vyzkoušela jsem snad už uplně všechno na imunitu dokonce i biomare, ale nemám v okolí nikoho zatím co má předškolní dítko a něco takového řeší.. Uvidíme jak často nám stoná když do školky nastoupí :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
14.7.13 14:12

@Princess69 : co ji byva ze je tak casto nemocna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
767
14.7.13 14:26

Vancína proti chřipce se připravuje každý rok nova, podle toho, jaké kmeny ten rok nejvíc lítají, tuto informaci dostanou od WHo všichni výrobci. Pak se vakcína připraví a testuje se. V srpnu ji určitě neseženeš, jelikož ještě nebudou hotové klinické zkoušky a chřipková sezóna ještě daleko, tak si počkej, až ti doktorka řekne, že je letošní vakcína připravená, to ona bude vědět.
Já se sama očkovat nechávám, vedlejší účinky nemám a chřipku jsem nedostala. Ohldně dítěte, můj malej je ještě malej, ale časem ho taky budu nechat očkovat proti chřipce.
Pokud vám to doktorka doporučuju vzhledem k nemocnosti a školce, tak bych to zvažovala taky. I když je fakt, že ve školce pochytá dítě všechny možné virózy a rýmičky, na které samozřejmě vakcína neúčinkuje, ta je opravdu jen na chřipku. Takže budeš mít malou I tak asi dost často nemocnou, když je chytlavá :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.13 15:25

Já byla jako dítě očkována každý rok - jsem kardiak a astmatik, takže zdarma a na doporučení lékaře. Stejně jsem marodila, ale jestli to mělo lehčí průběh (což by vakcína měla zajistit), nedokážu posoudit. Co jsem dospělá, tak se očkovat nenechávám, i když mám pořád nárok zdarma. Nemocná jsem méně, ale jsem - minimálně jednou, spíše dvakrát do roka mám zánět mandlí s horečkou, ale chřipku jsem už léta neměla. Syna očkovat nenechávám, od malička ho otužuju, snažím se, aby jedl vyváženou stravu, měl dost vitamínů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.13 19:58

@kattkka Ahoj, no je to pořád něco zánět horních cest dýchacích, angína, chřipka obyč virózka nachlazení a záněty moč. cest :zed: Je to hrůza přitom chodí dostatečně oblékaná, ovoce jí každý den, strava je pestrá a i tak prostě imunita naprd… měla hodně atb a to ji uplně tu imunitu nabouralo :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
14.7.13 21:17

@Princess69 : Aha.Ale i tak to neni reseni nechat ji naockovat.To by jsi ji znicila uplne. To proste neni reseni.Spis zkuste imuno vysetreni.
Kamaradcina holcicka trpi pro zmenu na zanety stredniho ucha.Ale fakt hrozne. A nic nezjistili krome toho ze to ma dedicne.Nase mala taky za posledni rok 2× pichnute ucho a jednou rozehnane. Bohuzel to ma dedicne staci ryma a ma z toho zanet stredniho ucha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6077
14.7.13 21:19

Možná ti tohle pomůže při rozhodování: http://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Renča5
26.10.13 01:07

Očkování je byznys

Děvčata, doufám, že vám otevřou oči tyhle odkazy:
http://www.rizikaockovani.cz/
http://www.homeopat.mypage.cz/…-neucinnosti

http://www.homeopat.mypage.cz/…ky-a-imunita

A pro stále nemocné děti doporučuji recepty pátera Ferdy. Mně osobně vyléčil oslabenou imunitu jeden bylinkář - 2 měsíce jsem pila bylinkov čaj a už 5 let jsem nemarodila ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama