Neznáte dobrého očaře v okolí Benešova?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Paola21
Závislačka 3674 příspěvků 21.11.18 15:28
oční - dotaz

Mám takový pitomý dotaz, chtěla bych si po dlouhé době zajít na oční, naposled jsem byla před zhruba 9 lety. Koukala jsem se na web své doktorky, kde jsem byla naposled, a má tam, že nové pacienty nebere. Za tu dobu, co jsem tam nebyla, jsem se vdala a mám tedy i jiné příjmení. Myslíte, že má cenu tam volat a odvolávat se na svou návštěvu před X lety a ještě na své původní příjmení, aby mě vzala? :) Nechci působit jak cvok, nemám tušení, jak často oční vyřazují z evidence, nemáte zkušenost? Případně neznáte dobrého očaře v okolí Benešova? Díky všem

Reakce:
Amys
Generální žvanilka 20821 příspěvků 21.11.18 16:19

@Paola21 Nemá… Měla jsem to podobně a bylo mi oznámeno, že jelikož jsem se x let neozvala, vyřadili mě z evidence.

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11469 příspěvků 21.11.18 16:42

@Paola21 Dobrý den,

s dotazem se můžete obrátit také do Poradny očního lékaře, pan doktor Vám rád poradí.

Pěkné odpoledne :kytka:
adminka Eliška

czaky
Závislačka 2555 příspěvků 2 inzeráty 21.11.18 16:59

Ja bych to zkusila, za jeden dotaz nic nedas ;) . Proste zavolej ze se chces objednat, sestra se zepta zda uz jsi tam byla, jasne ze byla, ale davno za svobodna. Tvarila bych se suverene, ze tam patrim… v nejhorsim te posle do haje nekdo, koho tim padem uz stejne nikdy neuvidis :D

Paola21
Závislačka 3674 příspěvků 21.11.18 18:05

Díky oběma i adminovi za rady.)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká klinika v kampani až příliš vyretušovala Bílou a Krainovou, je to ještě etické?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >