Reklama

Oční víčka u 23měsíční

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 10:21
Oční víčka u 23 měsíční

Ahoj.Moje holčička si často mne oči. Alergie vyloučena. Prostě to dělá a dělala tak často, že si natrušila tu linku která jakoby drží víčko a teď má ty horní víčka níž. Asi to zní směšně, ale je to tak. Chápete co myslím? ale co se s tím dá dělat? :( mám z toho starosti :( Nebude se doktorka smát když jí to řeknu? nebo myslíte že je naděje že se to vrátí jak to bylo když vlastně ta kůže roste? já tomu nevěřim

Reklama

Reakce:

Ou
Kelišová 5095 příspěvků 11.02.18 10:39

1. alergie je vyloučená alergologem a nebo máte pocit?
2. ne, lékařka se nebude smát.

janablizkova
Kecalka 424 příspěvků 11.02.18 11:28

Ahoj a byli jste již na alergologii nebo kdo řekl že je vyloučená. Lékařka se určitě smát nebude takové věci přece nejsou k smíchu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 11:32
@janablizkova píše:
Ahoj a byli jste již na alergologii nebo kdo řekl že je vyloučená. Lékařka se určitě smát nebude takové věci přece nejsou k smíchu.

Byly jsme.Je to asi její zlozvyk :nevim: Jenže co s tím můžou dělat?

Halamka
Závislačka 3567 příspěvků 1 inzerát 11.02.18 12:14

Bezte na ocni

Tichopredbouri
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 11.02.18 13:03

Nedávno jsem o podobném problému shlédla něco v TV. Takže bych to určitě konzultovala s lékařkou, mohl by to být i váš případ.
 http://prima.iprima.cz/…i-podcenovat

janablizkova
Kecalka 424 příspěvků 11.02.18 17:03

Tak lékaři na očním si určitě poradí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >