Oční víčka u 23měsíční

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 10:21
Oční víčka u 23 měsíční

Ahoj.Moje holčička si často mne oči. Alergie vyloučena. Prostě to dělá a dělala tak často, že si natrušila tu linku která jakoby drží víčko a teď má ty horní víčka níž. Asi to zní směšně, ale je to tak. Chápete co myslím? ale co se s tím dá dělat? :( mám z toho starosti :( Nebude se doktorka smát když jí to řeknu? nebo myslíte že je naděje že se to vrátí jak to bylo když vlastně ta kůže roste? já tomu nevěřim

Reklama

Reakce:

Ou
Závislačka 4729 příspěvků 11.02.18 10:39

1. alergie je vyloučená alergologem a nebo máte pocit?
2. ne, lékařka se nebude smát.

janablizkova
Kecalka 328 příspěvků 11.02.18 11:28

Ahoj a byli jste již na alergologii nebo kdo řekl že je vyloučená. Lékařka se určitě smát nebude takové věci přece nejsou k smíchu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 11:32
@janablizkova píše:
Ahoj a byli jste již na alergologii nebo kdo řekl že je vyloučená. Lékařka se určitě smát nebude takové věci přece nejsou k smíchu.

Byly jsme.Je to asi její zlozvyk :nevim: Jenže co s tím můžou dělat?

Halamka
Závislačka 3326 příspěvků 11.02.18 12:14

Bezte na ocni

Tichopredbouri
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 11.02.18 13:03

Nedávno jsem o podobném problému shlédla něco v TV. Takže bych to určitě konzultovala s lékařkou, mohl by to být i váš případ.
 http://prima.iprima.cz/…i-podcenovat

janablizkova
Kecalka 328 příspěvků 11.02.18 17:03

Tak lékaři na očním si určitě poradí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama