Oční víčka u 23měsíční

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 10:21
Oční víčka u 23 měsíční

Ahoj.Moje holčička si často mne oči. Alergie vyloučena. Prostě to dělá a dělala tak často, že si natrušila tu linku která jakoby drží víčko a teď má ty horní víčka níž. Asi to zní směšně, ale je to tak. Chápete co myslím? ale co se s tím dá dělat? :( mám z toho starosti :( Nebude se doktorka smát když jí to řeknu? nebo myslíte že je naděje že se to vrátí jak to bylo když vlastně ta kůže roste? já tomu nevěřim

Reakce:
Ou
Kelišová 5437 příspěvků 11.02.18 10:39

1. alergie je vyloučená alergologem a nebo máte pocit?
2. ne, lékařka se nebude smát.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 11.02.18 11:28

Ahoj a byli jste již na alergologii nebo kdo řekl že je vyloučená. Lékařka se určitě smát nebude takové věci přece nejsou k smíchu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 11:32
@janablizkova píše:
Ahoj a byli jste již na alergologii nebo kdo řekl že je vyloučená. Lékařka se určitě smát nebude takové věci přece nejsou k smíchu.

Byly jsme.Je to asi její zlozvyk :nevim: Jenže co s tím můžou dělat?

Halamka
Závislačka 3697 příspěvků 11.02.18 12:14

Bezte na ocni

Tichopredbouri
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 11.02.18 13:03

Nedávno jsem o podobném problému shlédla něco v TV. Takže bych to určitě konzultovala s lékařkou, mohl by to být i váš případ.
 http://prima.iprima.cz/…i-podcenovat

janablizkova
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 11.02.18 17:03

Tak lékaři na očním si určitě poradí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >