Růst zubů - průjem, jaká strava?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ketris
Echt Kelišová 9369 příspěvků 08.02.18 12:26
Růst zubů - průjem, jaká strava

Ahoj holky,
dceři rostou zoubky a má už třetí den průjem. Chci se zeptat, jakou stravu bych jí měla dávat a co spíše ne. Má skoro rok, ale nechci jí nechat jen na piškotech nebo banánu. Navíc je taková, že spíše pije mlíko a dostat do ní vodu, čaj nebo cokoliv kromě mléka je kumšt…
Ona by nejrači snědla všechno, ale pak se to taky i odráží.. Koupila jsem jí i laktobacily, které jí teďka dávám.
Děkuju za rady :hug:

Reakce:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1434 příspěvků 08.02.18 12:37

Jablko, mrkev

brumi
Kelišová 6455 příspěvků 08.02.18 12:47

@Ketris moje dítka taky měly při růstu zubů většinou průjem, ale nikdy jsem je nedržela na dietě, jedly úplně normalně. Dr nic nenamítala, říkla že dieta j vhodná pokud je průjem bacilový, ale jestli je jen doprovodná u zoubků není nutné

Ketris
Echt Kelišová 9369 příspěvků 08.02.18 12:54

@brumi To mi doktorka teda neřekla, spíše to nechtěla řešit a řekla že při zubech je to normální a nashle :think: Právě jsem se bála, aby se to třeba nezhoršilo :)

brumi
Kelišová 6455 příspěvků 08.02.18 12:57

@Ketris zhoršit určo ne, pokud jí chceš ulevit můžeš zkusit podávat banán, mrkev, ovesné vločky, rýži, prostě jídlo které se dává při infečním průjmů aby jsi ho aspoň zmírnila, ale jak zničeho nic přišel, tak může zase odeznít, většinou to trvá jen pár dní :). Může se objevit i horečka a tu pak už třeba tlumit panadolem navíc uleví od bolení při prořezávání :)

Temaho
Kelišová 5230 příspěvků 08.02.18 13:15

Mám zkušenpst, že když byl průjem od zubů, tak se dieta absolutně míjela účinkem. Takže jsem se na to vybodla a jedli normálně.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >