11 měsíční vymrzuje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kiwa
Závislačka 4669 příspěvků 06.02.18 06:16
11 měsíční vymrzuje

Drahé ženy, jak na nej? Budu platit zlatem…
Mam dvě děti. Dcera 21 mesicu, která je v pohodě a syna 11 mesicu, co neustále vymrzuje. Vyžaduje 100% pozornost, nedokáže být sám. Ať se vzdalim já nebo dcera tam řve, neusne jinak než v náručí. :roll: tahat 10kg dítě pul hodiny mě už nebaví :( vyrvat nepomáhá. Stoupne si v postýlce a řve, neumí si sednout. V noci probíhá 2× krmení a já se modlím ať ještě spí. Napriklad včera se vzbudil ve 3 ráno a řev. Musela jsem ho chovat a usnul až o půl 5. Spal do 6 a konečná. Dnes a takto asi měsíc už, vstává v 5 ráno. Večer usne klidně až v 9. Ja uz nemůžu :/ jsem na něj alergická. Buď kňučí nebo řve, já nevyspana, 2× jsem zkolabovala z únavy. Jak na něj? Probudí se a je řev, přes den řev, než usne řve… :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15378 příspěvků 06.02.18 06:59

Jak usina v tom naruci? Ze musis chodit a chovat ho? Lehla bych si k nemu, objala ho a at si place, jak chce. Jsi u nej, citi te, tak by se mel casem uklidnit. Ale to, ze se od nej nemuzes v 11 mesicich hnout mne neprijde tak nenormalni. Asi zacala separacni uzkost, potrva par mesicu, to je zcela normalni.

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19144 příspěvků 06.02.18 07:07

@kiwa Jak na nej? Nijak… je to male dite, ktere Te potrebuje. Mam rocni dceru, ktera uz pul roku vstava v 5. Neresim, nic s tim stejne neudelam. :think: A vecer pokud neusne u kojeni, tak taky pohoupam v naruci, ale u nas je to otazka minuty maximalne dvou. Budes muset vydrzet, kazde dite je proste jine, tak ho nesrovnavej se segrou. :nevim:

kiwa
Závislačka 4669 příspěvků 06.02.18 07:09

@Cuddy jo musím s ním chodit a houpat. Když od něj jsem nemohla nikdy, od Narození si vyžaduje 100% pozornost… dcera si byla schopna si hrát i sama… ale s ním si nedojdu ani na záchod v klidu… :roll:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15378 příspěvků 06.02.18 07:13

@kiwa Ja bych odbourala to chozeni, ktere te fyzicky vycerpava. Jak jsem psala, lehla bych si s nim k sobe do postele, obejmula (lehce pridrzela), zpivala a cekala, az se uklidni. Stejne to budes muset jednou odbourat. Ale chozeni s ditetem na zachod mne nevadilo nikdy, do tech cca 14 mesicu jsem to take tak praktikovala, ted nechavam otevrene dvere, ale dite v 17 m jiz moc zajem o me nema.

Terez001
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 06.02.18 07:18

@kiwa

Ty brdo, smekám 8o Tys otěhotněla v 1. měsíci dcerky? Za chvilku rodím druhé a děsím se podobných věcí :?

Zaluzie
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 06.02.18 07:25

@kiwa Dcera byla proste jina, ja mam doma 10M malou a je jako tvuj syn, naštěstí je první, jsem furt s ni na zemi, je v pohodě, jak odejdu uz křičí nebo na mne visí, když je unavená tak bud musíme ven nebo zkusím postýlku a když i po půl hodině řve, beru do nosítka a tam teprv usne. Nezabavi se deti ani spolu? Rev v noci muze byt separační uzkost nebo rostou zuby? My vstavali v 5 celej první pulrok a to jsme byli jeste treba 7× v noci vzhůru. Taky z tebe citi ten stres a unavu. Treba se mu blbě usina protože je taky přeražený. Jak spi pres den?

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19144 příspěvků 06.02.18 07:28
@Terez001 píše:
@kiwaTy brdo, smekám 8o Tys otěhotněla v 1. měsíci dcerky? Za chvilku rodím druhé a děsím se podobných věcí :?

Jooo ten vekovy rozdil me taky zarazil 8o 8o

kiwa
Závislačka 4669 příspěvků 06.02.18 07:31

@Cuddy to lezení spolu jsem zkoušela, usne, ale jak ho dám do postýlky vzbudí se a řve :/.

@Terez001 ano, otěhotněla jsem po šestinedělí, narodil se o 3 týdny driv.

@Zaluzie jo chvíli si spolu hrají, ale bez dozoru být nemůžou, on se teď staví a neumí sedět ani lozit. Takže řve třeba že chce dolů atd. Přes den je na spaní, ale usne až když ho uspim, dřív ne…

kiwa
Závislačka 4669 příspěvků 06.02.18 07:34
@Kikuška90 píše:
Jooo ten vekovy rozdil me taky zarazil 8o 8o

Nj, to víte… dcera je ž Ivf a přece normálně otěhotnět nemůžu… :roll: tak kde se vzal tu se vzal syn…

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15378 příspěvků 06.02.18 07:38

@kiwa Tak ho nech u sebe, co ti vic poradit. Velke procento deti je v postelich rodicu, asi tam nejsou jen tak… Je to cesta k odbourani houpani. Ted by ti jiz mohl spat 1× dene, ne? Tak slad detem spani, vyspete se vsichni spolu, tim si odpocines i ty. Je to tezke pro vsechny, ani syn nema 100% tve pozornosti, s o 10 mesicu starsi sestrickou nemuze mit.

Zaluzie
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 06.02.18 08:08

@Cuddy když vstává v 5, tak mu jeden spánek asi stačit nebude, moje v v 10M vstává kolem 7 a potřebuje ještě 2× hodinu denně. Ja nechápu v tomto věku jak můžou spat rodiče s detma v posteli, do pul roku bez problemu, ale ted bych musela byt vzhůru a chytat. Jednou jsem usla a uz letěla z postele. :oops:
@kiwa s dvema takle blízko u sebe to musi byt náročné, když to jde at si vezme manžel kočárek, babičky poblíž nemáte? ja malou odhladam do postýlky na několikrát, hlavne ji nenecham aby se rozeřvala a rychle znovu uspavam, nejvic se mi osvědčilo s ni vecer lezet a kojit hodinu a pak uz je tak rozespalá ze uz v postýlce zůstane lezet a spí dal, ale nevim jak to mas s uspáváním starší

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15378 příspěvků 06.02.18 08:11

@Zaluzie Proc chytat? Tak k posteli prisoupnu postylku nebo dam nejakou zabranu.

Babs18
Kelišová 5947 příspěvků 06.02.18 08:24
@kiwa píše:
@Cuddy jo musím s ním chodit a houpat. Když od něj jsem nemohla nikdy, od Narození si vyžaduje 100% pozornost… dcera si byla schopna si hrát i sama… ale s ním si nedojdu ani na záchod v klidu… :roll:

Klidek…ja si nedojdu sama na zachod uz 3,5 roku :lol: syna jsem uspavala na ruce, dceru uspavam v postylce, ale musim u ni byt a hladit ji…uzivej si, ze te potrebuje, za 10-12 let te posle nekam.Vim,ze je to narocny, ale jednou to prejde…pokud si z toho nervozni, prenasis to I na nej…nech ho jeden den tatinkovi nebo babicce a odpocin si…

Babs18
Kelišová 5947 příspěvků 06.02.18 08:26
@Zaluzie píše:
@Cuddy když vstává v 5, tak mu jeden spánek asi stačit nebude, moje v v 10M vstává kolem 7 a potřebuje ještě 2× hodinu denně. Ja nechápu v tomto věku jak můžou spat rodiče s detma v posteli, do pul roku bez problemu, ale ted bych musela byt vzhůru a chytat. Jednou jsem usla a uz letěla z postele. :oops:
@kiwa s dvema takle blízko u sebe to musi byt náročné, když to jde at si vezme manžel kočárek, babičky poblíž nemáte? ja malou odhladam do postýlky na několikrát, hlavne ji nenecham aby se rozeřvala a rychle znovu uspavam, nejvic se mi osvědčilo s ni vecer lezet a kojit hodinu a pak uz je tak rozespalá ze uz v postýlce zůstane lezet a spí dal, ale nevim jak to mas s uspáváním starší

Ja kdyz je potreba spim s malou na valende…z jedne strany zed, z druhe ja a nema kam spadnout :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >