Očr nemoc a očr ze školky

96
19.3.20 17:09

Ocr nemoc a ocr ze školky

Dobrý den, mám ode dneška paragraf na dítě, je nemocné a od 23.3. nam zavrou skolku, tak jak pak prejit na paragraf ze skolky, pujde to? Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10890
19.3.20 18:13

Jeden ukoncis a druhy zahajis :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4240
19.3.20 18:17

@sssbarca taky to tak budu řešit. Teď jsem na OCR kvůli nemoci a pokud i po nemoci budou školky zavřený, tak jsem s ředitelkou domluvená, že mi vystaví nový OCR za školku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2208
19.3.20 18:36

Stejná situace. Musí být mezi tím alespoň jeden v práci, nebo když každé očr potvrdí někdo jiný, tak mohou navazovat bez mezery? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.5.20 12:40

Měla jsem v plánu poslat děti do školky i školy. Od 25.5. Zrušit OČR. OČR mám na dítě, které chodí do školy. Od 25.5. ale bude mladší dítě doma, protože půjde na plánovanou operaci. Co teď? Dostanu OČR na mladší dítě - ale pouze (nevím, ale snad to bude stačit a pak pohlídají prarodiče) na 9 dnů (samozřejmě nižší)? Nebo můžu si nechat OČR ještě ten první týden a dítě do školy dát až druhý týden, co bude škola otevřená? Bude to pro mě dost velký problém vozit dítě do školy. Asi nikdo netušíte, že? Školu i školku jsem si zajistila. A nový termín operace mi to všechno trošku zase zkomplikoval. Termíny odkládali. Ještě nevím, jak to bude s hlídáním po dobu, co budeme v nemocnici. Ve škole je pouze omezený počet míst, takže se bojím i toho, že pokud dítě nedám, tak budou argumentovat, že zabírá místo někomu jinému. Do práce potom potřebuji chodit.

• Nahlásit
  • Citovat
12427
10.5.20 12:58
@Anonymní píše:
Měla jsem v plánu poslat děti do školky i školy. Od 25.5. Zrušit OČR. OČR mám na dítě, které chodí do školy. Od 25.5. ale bude mladší dítě doma, protože půjde na plánovanou operaci. Co teď? Dostanu OČR na mladší dítě - ale pouze (nevím, ale snad to bude stačit a pak pohlídají prarodiče) na 9 dnů (samozřejmě nižší)? Nebo můžu si nechat OČR ještě ten první týden a dítě do školy dát až druhý týden, co bude škola otevřená? Bude to pro mě dost velký problém vozit dítě do školy. Asi nikdo netušíte, že? Školu i školku jsem si zajistila. A nový termín operace mi to všechno trošku zase zkomplikoval. Termíny odkládali. Ještě nevím, jak to bude s hlídáním po dobu, co budeme v nemocnici. Ve škole je pouze omezený počet míst, takže se bojím i toho, že pokud dítě nedám, tak budou argumentovat, že zabírá místo někomu jinému. Do práce potom potřebuji chodit.

Musela bys do skoly dodat nejake to cestne prohlaseni, ze dite poslat do skoly nemuzes (zije v domacnosti s rizikovou osobou naprd), jinak ti ocr ukonci, stejne jako rodicum vsech zaku dane skoly. Resim neco podobneho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.5.20 13:02
@unuděná píše:
Musela bys do skoly dodat nejake to cestne prohlaseni, ze dite poslat do skoly nemuzes (zije v domacnosti s rizikovou osobou naprd), jinak ti ocr ukonci, stejne jako rodicum vsech zaku dane skoly. Resim neco podobneho.

Nojo, jenže já budu potřebovat OČR asi jen o týden víc. Kdyz mi dítě nevezmou do školy, tak co budu pak měsíc dělat? Budu doma bez ošetřování? Jedno dítě snad pohlídaji prarodiče. Obě děti celé dny ne.

• Nahlásit
  • Citovat
12427
10.5.20 13:04
@Anonymní píše:
Nojo, jenže já budu potřebovat OČR asi jen o týden víc. Kdyz mi dítě nevezmou do školy, tak co budu pak měsíc dělat? Budu doma bez ošetřování? Jedno dítě snad pohlídaji prarodiče. Obě děti celé dny ne.

No tak si nech normalne napsat osetrovacku na to dite, co jde na operaci a ve skole nahlas, ze skolni dite ma rymu a pro jistotu prijde az dalsi tyden :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12427
10.5.20 13:12

Anebo normalne zavolej do skoly a situaci jim popis :nevim: ze nemas hlidani, nemas moznost odvozu ditete do skoly a budete resit tu operaci. Pokud teda vazne nemas nikoho, kdo by pomohl (manzela, babicky…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20329
10.5.20 13:24

Ono se ještě neví, jak to bude s OČR, budou rozhodovat ať v týdnu. A nevím, jak je to s pozdějším nástupem do školy. Nevím, jestli může později nastoupit nebo šlo jen o to přihlášení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40464
10.5.20 13:29
@vokishka píše:
Ono se ještě neví, jak to bude s OČR, budou rozhodovat ať v týdnu. A nevím, jak je to s pozdějším nástupem do školy. Nevím, jestli může později nastoupit nebo šlo jen o to přihlášení.
takto to v soucasne dobe je.Je zbytecne cokoli planovat, dokud nebude narizeni vlady (slibeno minuly ctvrtek)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12427
10.5.20 13:40

Ja jsem sama zvedava, jak budu nastupovat zpet do prace, pokud nepojede druzina :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20329
10.5.20 14:59
@unuděná píše:
Ja jsem sama zvedava, jak budu nastupovat zpet do prace, pokud nepojede druzina :?

Nepojede družina jako taková, ale školy dostaly doporučení hlídat děcka do čtyř. Ale ráno až od osmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.5.20 15:28
@vokishka píše:
Nepojede družina jako taková, ale školy dostaly doporučení hlídat děcka do čtyř. Ale ráno až od osmi.

U nás je normálně družina do 15 h. Teď určitě nebude déle. :(

• Nahlásit
  • Citovat
12427
10.5.20 20:48
@vokishka píše:
Nepojede družina jako taková, ale školy dostaly doporučení hlídat děcka do čtyř. Ale ráno až od osmi.

Takze pokud rodic cestuje rekneme 30 minut do prace, pak ma pracovni dobu 8:30-15:30 :nevim: pokud s tim vlada neco nevymysli, vetsina rodicu bude pekne v pytli, zvlast v kombinaci s tim, ze vlastne pri nastupu do skoly potvrzuji, ze dite neni v kontaktu s nekym rizikovym a timpadem babicky vypadavaji jako moznost vypomoci :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama