OČR a karanténa

Anonymni
18.2.09 18:23

očr+karantena

Prosim o radu,syn mel anginu,ale jeste jsme nedokoncili očr a ma salmonelozu.ocr konci v utery a tohle bude delsi.Dostanu novy očr kdyz je to jina nemoc nebo dostanu karantenu??A jak ta se plati????Dekuju vsem za rady :? :?: :? :?:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

30303
18.2.09 20:41

AHOJ,

mela bys dostat dalsi ocr,na jinou nemoc ti daji dalsi a PLACENE,ZASE DVET DNU,jinak bys musela pokracovat v ocr puvodnim,ale po devatem dnu uz bys byla doma zadarmo…

Ale neco mi rika,ze mezi dvema ocr MUSI BYT ASPON DEN !! BEZ OCR......

SNAD TI OSTATNI HOLKY PORADI LIP… :oops: :oops: :oops: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5875
15.3.20 13:21

Zdravím všechny.
Mám dotaz ohledně možného vyhlášení karantény na celou ČR.
Mě se dítko vyválelo v kaluži a vrátil se mu laryngitidní kašel, na který trpí od malička… Nějaké léky tu ještě mám, ale asi bych potřebovala doplnit zásoby a zároveň se teda bojím sedět s malým v nejspíše přeplňené čekárně.
Navíc pokud bude od rána karanténa, nevíte, jak bych měla případně postupovat???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9059
15.3.20 13:27

@Janča1212 Ráno zavolat pediatrovi, vysvětlit situaci a požádat o zaslání receptu na mobil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5875
15.3.20 13:28
@zrcadlo píše:
@Janča1212 Ráno zavolat pediatrovi, vysvětlit situaci a požádat o zaslání receptu na mobil?

Ale zároveň potřebuju ošetřování pro zaměstnavatele

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13337
15.3.20 13:29

@Janča1212 i kdyby karanténa nebyla, tak bych primárně lékaři zavolala. Pokud dítě trpí na laryngitidy, tak asi osobní návštěvu nepotřebuješ a stačí ti konzultace po telefonu a léky. Osobně se snažím chodit k lékaři co nejméně a maximum vyřídit po telefonu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5875
15.3.20 13:33
@nozu píše:
@Janča1212 i kdyby karanténa nebyla, tak bych primárně lékaři zavolala. Pokud dítě trpí na laryngitidy, tak asi osobní návštěvu nepotřebuješ a stačí ti konzultace po telefonu a léky. Osobně se snažím chodit k lékaři co nejméně a maximum vyřídit po telefonu.

Ano, zkusím ji zavolat. Nechci, aby tam malý ještě něco chytil :sob:
Zároveň poprosím o vystavení ošetřování. Jen si tam zaklepu a vyzvednu. Snad mi vyjde vstříc.
Lituju je, mají toho teď nad hlavu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9059
15.3.20 13:35
@Janča1212 píše:
Ale zároveň potřebuju ošetřování pro zaměstnavatele

Tak u laryngitidy asi bude stačit, když to dítko zakašle do telefonu :mrgreen:
Za mě každý rozumný zaměstnavatel omluví nepřítomnost zaměstnance po telefonu a tiskopis stačí doložit koncem měsíce (začátek i ukončení OČR najednou).
Pokud s tím je i pediatr ok, tak tiskopis může vyzvednout manžel nebo ty v čase, kdy budeš mít pro dítě hlídání. Opravdu to nevidím jako neřešitelnou situaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
15.3.20 13:43

Nevím, jak je to s OČR, ale teď jsem marodila já, a veškeré papíry šly zaměstnavateli elektronicky. Do práce jsem jen zavolala, že jsem nemocná a kdy mám termín kontroly. O nic dalšího jsem se starat nemusela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
458
15.3.20 13:56

@Ju21na : ocr je pořád papír, nejde to elektronicky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama