Od kdy do sporťáku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 25.06.10 11:08
Od kdy do sporťáku?

Ahoj
máme EW duo a váhám, zda už dát kluky do sportu. V korbičkách by vydržely tak ještě během prázdnin, ale pro mě je to tahání korbiček s 8kg dětma dost náročný. V domě není výtah, takže konstrukce kočárku je složená na chodbě u vchodu. Rozložení , snesení a přidělání korbiček s dětma je práce na dlouho a fyzicky vyčerpávající tak, že když to dám dohromady, jsem spocená a unavená a bolí mě má chromá záda tak, že můžu jít zase domu… Sportovní verze kočáru je taková, že se dá složit uplne stejne jako konstrukce, vlastne je to totez jen na konstrukci je ta latka, takze usetreni casu i tahani koreb, proste bych kluky po jednom odnesla dolu, nastrkala a mohlo by se jet. Ale klukum teprve 6 mesicu bude, je jasny, ze hluboka je pro ne lepsi. takze mam uprednostit hlubokou nebo sportak? polohovani je temer do lehu, uz si nepamatuju jak moc, kdyz mi nejaka majitelka EW poradi, budu rada

diky moc za pomoc

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pandora
Echt Kelišová 9879 příspěvků 25.06.10 11:15

Čauky Niki už je taky ve sportáku asi 14 dní a dobrý jinak furt řval. Koukala jsem že je s klukama skoro stejně starý tak to zkus.Já to taky tahala jak soumar ale ty to máž horší tak bych neváhala. Když to nepůjde vrátíš se k hlubokému ale za zkoušku nic nedáš.

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.10 11:26

Ahoj,šoupla sem ho tam zrovna dneska a usnul,takže se mu tam líbí,aspoň zatím.
Jinak taky v korbě řval,přetáčel se a chtěl vidět ven.
Neusnul mi tam ani za svět a to se mu tak chělo!!
Když tak zase nasadím korbu.

jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 25.06.10 11:31

kluci nervou a chrnej hned, ale ja to proste neutahnu… to je radsi dam do staryho kocaru na balkon a jsme doma :evil:

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.10 11:36

Tak to jo,já ho dávám taky většinou spát na zahradu,ale když potřebuješ někam vyjet,tak zvol jednodušší variantu a pohodlnější pro tebe a klukům to neublíží :wink:

jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 25.06.10 11:38

dekuju, ja si nebyla jista, nechtela jsem jim icit zada, treba se jim tam nebude libit a bude po srande :/
ale me by to fakt pomohlo, jsem takhle porad doma, protoze to proste nezvladam

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.10 11:42

Tak já myslím že celý den tam ležet nebudou,tak se nemůže nic stát.
A zvýšené je to podle mě stejně schálně aby neleželi úplně na rovině.

jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 25.06.10 11:48

no myslim ze 1,5 hod pbytu venku je max

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 25.06.10 12:19

moje mala byla ve sportaku od 4 mesice…dal se dat ale do lehu.

KPKristy
Hvězda diskuse 46606 příspěvků 25.06.10 12:32

My máme šest měsíců za tři týdny, Ondrášek ještě nesedí, ale ve sporťáku je už druhý den. Do korby už se prostě nevešel. Nijak mu to nevadí a myslím, že ani zádům to něškodí. Vždyť některé korbičky mají polohovací záda a třeba blinkací děti tak jezdí odmalička. Nebo polohovací matrace do postýlek… Takže tohle je fakt brnkačka!

Betty03
Závislačka 3781 příspěvků 25.06.10 12:44

Jako matka dvojčat ti napíšu jasně: co uleví tobě, je dobré pro děti! :palec: Když jim dáš do pozice leh, jsou na nakloněné - lehce rovině, nesedají si, ale jen leží, naprosto to ničemu neškodí. Přesně jak tu někdo píše, blinkací děti tak spí pořád. Proč by nemohli být ve sporťáku, pokud je nebudeš blbě posazovat, ale budou ležet, nevidím rozdíl oproti korbičkám.
Navíc je fajn, že už budou víc vidět okolo, rozhlížet se a i ti třeba tak vydrží hezky koukat na procházce. My máme kočár Peg Pérego duette, neměli jsme tedy korby, ale tašky, ale v tomhle věku už jsme právě holky pokládala a mírně jim to nadzvedla, že ležely rovně, ale viděly ven. Vadí, když děti sedí zhroucené, ale když leží a mají zádíčka opřená, ničemu to neva. OT: Tu bytovou situaci ti teda nezávidím. :-?

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 25.06.10 18:59

Marečkovi bude osm měsíců a je stále v hluboké korbě… Máme Bolder, buď v něm spí nebo leží na bříšku a vykukuje ven. Vyhovuje nám to…

wercis
Kecalka 221 příspěvků 02.08.10 22:05

ahojky holky,řeším stejnej problém.Malé je 5měsíců a už se mi v korbě vrtí a otáčí že chce koukat ven a skoro se mi tam nevejde,ale mám strach že sportak je na ní ještě brzo tak poradte prosím díky moc pa pa

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 03.08.10 11:07

wercis záleží jaký sporťák máš.. Vojta šel taky v 5m, do Quinny speedi,který není dolehu, jenže on v korbě být mohl tak leda na kšírách, protože se houpal na kolínkách.. a pak jasně, že se mu už tímpádem nelíbilo ležet jako placka ve fusaku .. :) věk není všechno, důležitějšíje spíš vývoj..

a souhlasim s KP Kristy - ty polohovací korby jsou vlastně stejné, jako sporťák.. u psotýlek je to většinou nakloněná matrace, ale u koreb je to stejné jako sporťák.. a to probůém není nikdy :wink:

wercis
Kecalka 221 příspěvků 03.08.10 19:38

Máme Danny sport dorjan polohovací je ale nevim jestli až do leže :-? tak nevim nevim

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >