od kdy na ozvy? + problémek

267
28.8.08 14:14

od kdy na ozvy? + problémek

Ahoj hledala jsem tento dotaz v diskuzích, ale marně. Tak se ptám asi znova, kdy jste začali chodit na ozvy do porodnice? Já jsem byla dnes v poradně 34+3 a doktorka mě objednala znovu za 14 dní, což budu 36+3 a říkala, že to bude předposlední kontrola. Takže potom mě objedná na poslední zase za 14 dní což budu 38+3. Není to trochu pozdě? Já když čekala dvojčata, tak jsem na ozvy chodila už od 34 týdne. A kamarádka s jedním mimčem už od 36 týdne.

A ještě jeden dotázek. Trápí mě už 2 měsíce řidká stolice. Nevíte, co s tím? (před doktorem se stydím). Jinak beru aktiferin a euthyrox, což bÿch měla trpět spíš zácpou. Ale třeba jednou týdně to mám „tuhé“ :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

390
28.8.08 14:42

Ahoj,
nevím kdy se přesně chodí na ozvy, mě je dělali 36tt, ale jen kvůli tomu, že jsem měla nějaké problémy, tak mě poslali do porodnice na vyšetření a u toho mi rovnou udělali ozvy. Jinač by mi je dělali asi v 38tt. Každý lékař to má jinak. Hlavně se tím nestresuj. Určitě jsi hodně hlídaná tvou doktorkou. A taky hlavně, abys citila pohyby.

A s tím druhým problémem ti bohužel neporadím. Měla jsem řídkou stolici jednou denně, ale nějak jsme to neřešila. Kdyby ti nikdo taky neporadil, tak se zeptej doktora. Je to normální, nemáš se zaco stydět. Určitě je zvyklý na takové nebo podobné dotazy.

Přeji krásné zbytek těhu a zdravého drobečka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9239
28.8.08 14:55

Já nechodila na ozvy v druhém těhotenství vůbec. Tudíž nevím, ale nijak povinné to asi nebude.

Ad. „průjem“ - Aktiferin může způsobovat i průjmy myslím že to píšou i v letáku. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.8.08 16:04

vazne to maji asi v kazde porodnici nastavene jak se jim chce, ja jsem chodila do Krce a monitor jsem videla poprve v zivote u porodu :D

• Nahlásit
  • Citovat
751
28.8.08 17:01

Já budu až do porodu chodit ke gyndr. a až na porod do porodnice. Od 35 tt chodím k doktorovi jednou týdně a monitor mi dělá na každé kontrole už od 31 tt, má ho v ordinaci. Žádné potíže nemám, jen asi pečlivýho doktora :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3813
28.8.08 19:58

ahoj já u obou dětí chodila na monitor od 35tt nebo 36tt,ale jak píšou holky je to všude asi jinak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3529
28.8.08 22:51

Tak já měla jít ve 38tt,ale měli plno,tak mě objednali až ve 39tt a to už jsem nestihla dva dny před tím jsem porodila. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
29.8.08 04:10

já jsem pozvaná poprvé na monitor ve 38tt, na první kontrole v porodnici v 37tt mi ho ještě nedělali :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
29.8.08 08:36

V prvním těhotenství jsem šla do poradny ve 37tt poprvé s monitorem, podruhé jsem chodila podle MS od 36tt, takže od 34tt dle délky těhu.

Záleží na zvyklostech porodnice, ale od 34tt s dvojkama se chodí celkem standardně, ale dvojky jsou jiný než jedno, že;)

Se zbytkem neporadím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.8.08 10:50

Není to všude stejné..... Ale od 38. týdne by to mělo být povinné všude…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama