Reklama

Od kdy zmrzlinu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 11.06.10 19:09
Od kdy zmrzlinu?

Ahojky,
od kdy jste dávaly dětem zmrzlinu? Nemyslím kupovanou, spíš mě napadlo Jáje zmrazit přesnídávku v kelímku, že by jí to třeba v těchle hicech udělalo dobře, ale nejsem si jistá, jestli na mražený obecně není u 11-měsíčního prcka ještě brzo.
 Díky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

consi
Kelišová 6882 příspěvků 11.06.10 19:12

Já bych takovému prckovi ještě zmrzlinu nedávala. Podle mého názoru má na ni ještě čas :kytka:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 11.06.10 19:13

Naopak bych řekla, že líp než zmrazené jí udělá chlazené. Po zmrzlině bych se bála zánětu nosohltanu nebo angíny. I doktoři doporučují ve vedrech spíš chladné pití než ledové :nevim: .

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 11.06.10 19:15

My dávali od 1,5 roka, cca.

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 11.06.10 19:23

Já bych ještě asi malé zmrzlinu nedávala …
Já jsme ted v týdnu dala poprvé zmrzku malému je mu 16 měsíců ale strašně se po ní pokadil :roll:

cipisek007
Kelišová 7247 příspěvků 11.06.10 19:43

Zmrzky bych se bála, ať už kupovanou nebo zmraženou přesnídávku. Jak píšou holky - angína, zánět nosohltanu… Holkám pořád vyndavám jogurt cca o 20 minut dřív než jdou jíst ;)

BohunkaP
Extra třída :D 14938 příspěvků 11.06.10 19:44

Taky bych v tomto věku nedávala… Helence jsme dali až hooodně později, snad až po druhém roce.

Marry11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.10 20:09

Malá dostala pár lžíček zmrzlinky včera, ale to bylo fakt výjmečně nebudu ji to stabilně kupovat.
A dostala fakt asi 10 lžíček a otvírala jak divá :mrgreen:
Ale ještě si počká :mrgreen:

Jana206
Nadpozemská drbna 26376 příspěvků 11.06.10 20:51

Taky bych nedávala.Bála bych se angíny,zánětu nosohltanu..

Naše Emička taky pořád dostává prázdný kornoutek,terý si vyžádáme navíc.Až nám zmrzka trochu roztaje,dostane ochutnat.Ne pravidelně.

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 11.06.10 20:58
Bersaba píše:
Ahojky,
od kdy jste dávaly dětem zmrzlinu? Nemyslím kupovanou, spíš mě napadlo Jáje zmrazit přesnídávku v kelímku, že by jí to třeba v těchle hicech udělalo dobře, ale nejsem si jistá, jestli na mražený obecně není u 11-měsíčního prcka ještě brzo.
Díky.

dr mi to u prvního dítěte dokonce sama nabídla, měl v těch pařákách 11-12měsíců, takže trochu zamrazenýho ovoce jistě nemůže uškodit, jen se připrav že ji to bude studit a nebude to chtít :mrgreen:

Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 11.06.10 21:11

Tak Tomik ji jeste nemel a nevidim duvod, proc mu ji cpat. Osvezi se vodou. Ja osobne zmrzlinu moc nejim, rozhodne ne ve vedrech, nejak na ni nemam chut. Takze za me na ni mate jeste cas. A jak tu nekdo psal, i jogurt pred podanim vytahuju driv tak o 20-30 minut. Asi bych se bala moznych nemoci - ryma, kasel apod.. Ale chutnat to detem urcite bude..

doriang
Kelišová 5579 příspěvků 11.06.10 22:11

Myslim ze zakladatelka nemluvi o klasicke zmrzline, ale o zmrazene presnidavce. Me to teda vubec nenapadlo, ale obcas jsem delavala domaci zmrzku ze zmrazene smetany ke slehani a zmrzlyho ovoce a detem to jelo, akorat jsem jim to vzdycky nechala trochu rozpustit (jako do takové té fáze kdy by cast zmrzky tekla po kornoutku), lip se jim to nabira, nemam strach, ze by si neco uhnaly a porad je to studeny a osvezujici.

saraai
Závislačka 4548 příspěvků 12.06.10 05:17

Ja jsem detem prvni zmrzlinu dala v roce, Naty dostal mozna i trochu driv (tak jako vsechno) Piti s ledem ochutnavali ode mne uz i drive. Nejsem odbornik, ale angina a zanet nosohltanu jsou bakterialni zalezitosti, takze jen zmrzlina je nezpusobi. :nevim:
Jako mnoho dalsich veci i tohle je dost individualni, nektere deti jsou na ledove citlivejsi, jinym nevadi… moje deti muzou pit s ledem, vsechno jim dam klidne primo z lednice a nevadi jim klimatizace, i protoze jsou na to od malicka zvykle, jine deti se pri stejnych vecech hned nachladi.
Zkus a uvidis, treba ani nic tolik studeneho chtit nebude.

consi
Kelišová 6882 příspěvků 12.06.10 06:34

Kamarádka dávala malému ovoce v tomhle „cucátku“
 http://i.mimibazar.cz/…26893728.jpg

rozumbrada
Extra třída :D 13715 příspěvků 12.06.10 08:13

Mimo téma - Jája je od jakého jména?

Já bych počkala na další léto.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >