od koho si půjčit ?

Anonymni
28.7.09 13:01

od koho si půjčit ?

Prosím Vás, nepůjčovali jste si někdy peníze a pokud ano, prosím od koho ? Nemohu si půjčit od banky neboť mám tam jeden vroubek. A navíc jsem na MD.Kdo půjčuje ženám na MD ? Jaké jsou zkušenosti. Díky všem. MM

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

VERONIKA
28.7.09 13:12

Nevím to jistě, ale pokud jsi na MD tak ti asi nikdo nepůjčí - teda myslím banku, stavebko......, ale ty pochybné společnosti co jsou spíš lichváři tak půjčí i bezdomovcům (neuraž se, nemyslím to zle!!!)

Snad najdeš někoho kdo ti půjčí za rozumný úrok

Tak mě napadá - co třeba CETELEM???
Ti nejsou nejhorší, máme u nich „otevřený účet“ a spokojenost, ale jaké mají podmínky ti neřeknu :nevim: :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
28.7.09 13:16

Veroniko cetelem ne, protože nemám trvalý zdroj příjmu a mateřská se do příjmu nepočítá…

• Nahlásit
  • Citovat
15672
28.7.09 13:36

Manžela máš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.7.09 13:43

manžela mám, ale peníze potřebuju na konsolidaci úvěru, nechci ho do toho zatahovat, jsou to moje věci. Nevíte prosím o někom, u koho bych mohla konsolidovat i při MD ?

• Nahlásit
  • Citovat
VERONIKA
28.7.09 13:44

Já se obávám, že při MD u nikoho :oops: :oops: :oops:

Hlavně si nepůjčuj od Providentu atd. nebo za chvíli ti nezbudou ani ponožky!!!
Mám kamaráda co pro Provident vymáhá dluhy a ti lidi co si půjčili a nesplatí to HNED tak jsou opravdu úplní chudáci!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
28.7.09 13:49

Do Providentu jsem volala a když mi ten obch. zástupce volal, nějak jsem intuitivně couvla.Ach jo.

• Nahlásit
  • Citovat
VERONIKA
28.7.09 13:53

Dobře jsi udělala!!! :potlesk: :potlesk: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
15672
28.7.09 13:55
Anonymni píše:
manžela mám, ale peníze potřebuju na konsolidaci úvěru, nechci ho do toho zatahovat, jsou to moje věci. Nevíte prosím o někom, u koho bych mohla konsolidovat i při MD ?

No, nevím to jistě, ale řekla bych, že pokud si půjčíš od kohokoliv, nebude to jen tvoje věc. Je jedno, jestli si půjčuješ ty nebo on. My jsme si brali dva úvěry na byt a u obou bylo víceméně jedno, kdo tam je uveden. Dokonce u jednoho z nich, který měl podmínku, že musíme mít uzavřené životní pojištění, jim nevadilo, že i přesto, že vydělává jen manžel a já jsem na MD, tak stačilo, že jsem si životko uzavřela já. Jinak bychom nebydleli, manželovi by životko nikde neuzavřeli (kvůli jeho zdravotnímu stavu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
28.7.09 13:59

A nechceš si půjčit třeba přes stavebko? Nebo od příbuzných? Řešíš svoje dluhy, ale ty jsou v rámci rodiny i dluhy tvého muže, takže by měl minimálně vědět, co se děje a za jakých podmínek co sjednáváš. Ze svých původních úspor to asi stejně neutáhneš, takže by měl vědět, do čeho jdou rodinné finance.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
28.7.09 14:28

My jsme si taky brali hypo a já jsem byla na MD, ale nám to vyšlo tak, že v bance MD nebrali jako příjem, byla jsem jen „osoba ve stejné domáctnosti“ a nechtěli mě ani napsat do papírů, celou hypo dostal manžel jen na svůj příjem!
Ale baráček máme na oba, kdyby náhodou někdy něco :roll: :roll: :roll:

Asi by jsi měla fakt nejlepší, kdyby jste to řešili společně :wink: :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama