Oddálení menstruace na příští měsíc

Anonymní
16.5.18 23:54

Oddálení menstruace příští měsíc

Ahojky. Prosím o radu. Za měsíc jedeme na dovolenou a právě mi skončila menstruace. Antikoncepci neberu už min. Půl roku. Co mám dělat abych odhalila nebo,, přivolala,, dříve? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.5.18 00:08

Můžeš požádat na gyn. o předepsání prášků pro oddálení. Ale musím říci, že mě osobně to v jednom případě, kdy jsem to chtěla využít, příliš nepomohlo, místo MS jsem začala špinit. Ale to neznamená, že to tak dopadne i u tebe.

• Citovat
  • Nahlásit
584
17.5.18 07:30

Na gyn Ti predepisi léky k oddálení, začneš užívat tuším týden před očekávanou menstruaci, já užila 2×, pokaždé bez problémů :palec:, ani jsem nespinila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nmdl
17.5.18 08:57

U lékaře si vyžádej Norethisteron. Můžeš mít pak chvilku problém s rozházeným cyklem.

• Citovat
  • Nahlásit
1192
17.5.18 09:19

Ano, doktor ti předepíše Norethisteron. Začne se brát pár dní před očekávanou MS a bere se po celou dobu plánovaného oddálení. Po skončení užívání za 2-3 dny MS přijde. Měla jsem už několikrát kvůli dovolené nebo operaci a vždycky bez problémů, nikdy jsem neměla žádné vedlejší účinky. Ale četla jsem o tom, že s některými ženami ty hormony docela zamávaly. Ale jiná možnost myslím není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
967
17.5.18 09:39

Taky to teď řeším, já mám na to 2 měsíce, slyšela jsem, že pomáhá citron, tzn. vysoká dávka vitamínu C. Zkoušela jsem to minulý měsíc, ale moc to nepomohlo, tak to zkouším ještě teď a uvidím. Hormony se mi brát moc nechce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nmdl
17.5.18 09:53
@Gina píše:
Ano, doktor ti předepíše Norethisteron. Začne se brát pár dní před očekávanou MS a bere se po celou dobu plánovaného oddálení. Po skončení užívání za 2-3 dny MS přijde. Měla jsem už několikrát kvůli dovolené nebo operaci a vždycky bez problémů, nikdy jsem neměla žádné vedlejší účinky. Ale četla jsem o tom, že s některými ženami ty hormony docela zamávaly. Ale jiná možnost myslím není.

Tam přesně záleží na reaktivnosti těla vůči hormonů, taky jsem ho měla, menstruaci oddálí perfektně, ale asi na čtvrt roku mi rozházel menstruační cyklus, nic děsivého. Na jiné ženy to nemá dopad absolutně žádný.
Ale je dobré to brát v potaz a rozhodně Norethisteron nezobat vždy, když se zrovna trochu nehodí mít menstruaci. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.18 21:27

Ženy děkuji za radu! Tak já mám cyklus většinou 36dni ale někdy je to 30-36dni takže jsem zvyklá čekat a nevědět kdy. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.19 22:04

Oddálení menstruace antikoncepcí

Ahoj, ráda bych obnovila téma. V červenci máme jen na dovolenou, já sice beru a budu brát antikoncepci, nicméně vychází mi zrovna na pár dní před odjezdem a vzhledem k tomu, že se mi dostavuje zhruba až 5.den pauzy, měla bych to přesně ten první týden dovolené. Teďka už přemýšlím, jak bych to oddálila, jestli spojit 2 platíčka v květnu nebo červnu - což mi nijak nepomůže, pořád to vychází blbě, nebo v den, kdy bych to před tou dovolenou měla dostat bych pokračovala další platíčko. Nebo bych si měla nechat napsat další prášky k oddálení? Co myslíte? Vím, že posouvat cyklus není nic dobrého, ale také do sebe nechci cpát další hormony. Ale také nevím, jak bude moje tělo na vynechání pauzy reagovat, dosud jsem nic oddálit nepotřebovala. Abych pak celou dovolenou nešpinila. :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama