Oddělené lože v 25 letech

1962
29.3.16 10:34

Oddelene loze v 25 letech

Ahoj holky,
Uz sem zoufala jsme s manzelem 8 let mame 2 letou dceru a na ceste druhou v cervnu mam TP. Bohuzel se hodne veci s timto tehu zmenilo…Manzel kouri a me to smrdi.Fajn tak at si da treba zvykacku ze jo…Bohuzel jako sem tam ma pohladi po brisku ci po zadku ale pusu uz sem nedostala ani nepamatuju…sex je tabu milovali jsme se tak jednou za tyden coz mu prislo malo tak ted to vyresil tak ze spava s dcerou v pokojicku…mame dvojpokojovy byt a stavime domecek. bohuzel ho boli zada a pry uzna sedacce spat nemuze…kdyz sem mu rekla ze ted uz sex nebude vubec tak mi rek ze stejne uz neni :( chybi me to pomazleni :( bohuzel on uz na to neslysi :( jakou tomu davate budoucnost?? Nez postavime tak to bude este min rok trvat a stejne budem mit hotovy obyvak kuvhin koupelnu a pokojik pro deti…bojim se ze uz to pujde do kytek?? Nemate nekdo zkusenost??? Je mi 25 let :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Tunrida
29.3.16 10:46

Jestli spí u dcery v pokoji jenom proto, že se mu tam líp leží a nebolí ho záda, tak bych radši upřednostnila společný spaní (jestli o něj teda stojíte) a pořídila klidně do obyváku normální postel. Ten rok nebo dva to nějak zvládnete. A sex nebude proč? Máš zákaz?

• Citovat
  • Nahlásit
288
29.3.16 10:52

Jo holka kdyz nelze sex, pokud to neni ze zdravotních důvodu nechápu co čekáš, ja bych mohla 4× denne a chlap nechce, ze jsem silena a říká mi, ze bych mohla suka. t od rana do vecera :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64747
29.3.16 10:54

@janishka005 v těhotenství spousta chlapů nemůže (nechce), takže bych počkala po porodu :think: mému se to prostě příčilo :mrgreen: co se týče zbytku, prostě si promluvit… Do vašeho vztahu nikdo nevidí, musíš vědět, jestli je to jinak ok nebo ne.. řekla jsi mu, že Ti chybí např obejmutí atd?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1962
29.3.16 11:04

@martina.se uz milionkrat ale on si radsi da tu cigaretu…a on vy sex chtel ale jelikoz si neodpusti jeste cigo pred spanim a tahne to z neho tak me fakt smrdi :( a obyvak mame malej tudiz uz tam postel nedame a do dcerinyho pokojicka taky ne… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1962
29.3.16 11:08

@Tunrida obyvak i pokoj je maly tudiz se nam sem uz dalsi postel nevleze kdyz tu bude este dalsi postylka…a zdravotni problemy nemam jen me nelaka sex s popelnikem uz sem mu to rikala milionkrat ale on si tu cigaretku neodpusti… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14921
29.3.16 11:08

Tak mu rekni ze snim zase zacnes spat..kdyz si da cigaro po a ne pred.Ale jinak nedelej unahlena rozhodnuti..zenska pod hormonama kdyz uvazuje nad citama je velmi nebezpecna…:-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1962
29.3.16 11:11

@Malike kdyz ja uz mu to rikala :( ale on mi neda uz ani pusu nic :( malou liba porad, a me si vsimne jen obcas… :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
29.3.16 11:12

@janishka005 Já bych teda klidně vyrazila sedačku, aby se mi ta postel někam vlezla :lol: Nějak to stejně budete muset udělat, když budete mít za chvilku druhý.
S tím kouřením je to těžký no. To by si jako v hlavě srovnat měl, jestli teda nějaký sex chce.

• Citovat
  • Nahlásit
Tunrida
29.3.16 11:13

@janishka005 A ty jemu pusu dáš?

• Citovat
  • Nahlásit
38372
29.3.16 11:14

Jste spolu osm let - že by opadla zamilovanost a už není potřeba neustálého objímání a líbání? Já nevím, ale možné by to bylo. No a když teda není sex kvůli cigáru - on dřív nekouřil? A nediv se mu, že je otrávený a nemíní se snažit, když se snaží a stejně nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1095
29.3.16 11:19

Kamarádka to měla taky tak s tím spaní, koupili si to obýváku rozkládací postel. Vypadalo to dobře, přes den to byla sedačka a večer se z toho složila klasická postel. No ve 25 je to smutné celé. Zažíváš to, co zažívají ženy kolem 40 se dvěma prckama za zadkem. Škoda, že jste si s manželem víc neužívali tento věk a vše co k němu patří :nevim: Dokud se nedomluvíte jak s těma cigaretama (co třeba elektronická verze, ta nevadí ani mě)a s frekvencí postelových hrátek tak to půjde do kopru určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14921
29.3.16 11:22

@janishka005 tak mohla prijit krize..stava se zvlwst kdyz jste spolu tak dlouho a vicemene od dospivani..co si poridit kvalitni rozkladaci dvojluzko…a jinak se pokus snim sednout a rict mu co te trapi..vyrikat si to vklidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1332
29.3.16 11:29

Můj muž taky kouří, ale když už si zapálí, tak si pak jde vyčistit zuby a umýt ruce, není to sice úplně ono, ale rozhodně to není tak strašné, jako kdyby to neudělal a pak po mě něco chtěl ;-) se spaním je jednoduchá rada, vyhodit gauč a koupit si postel klasickou nebo rozkládací, taky bych nechtěla spát na gauči dlouhodobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20829
29.3.16 11:30
@janishka005 píše:
@Malike kdyz ja uz mu to rikala :( ale on mi neda uz ani pusu nic :( malou liba porad, a me si vsimne jen obcas… :,(

Hele, já tě opravdu chápu, s popelníkem bych se taky líbat nechtěla, ale zas na druhou stranu si musíš ujasnit, co vlastně chceš. Vyčítáš mu, že se líbat nechce a pak mu zas říkáš, že se nechceš líbat s popelníkem. Viděla bych to, že tě teda holt nelíbá, aby ses nemusela líbat s tím popelníkem.
Co se týče oddělených ložnic, tak mi to naopak přijde ohleduplné, že ti tedy nesmrdí pod nos. Takhle se já v těhotenství naopak odstěhovala z ložnice (mně totiž smrdělo a vadilo úplně všechno, i to že dýchá, upozorňuji, že nekouří :lol: ). Ale my míváme oddělené ložnice s každým dítětem tak cca do dvou let. Takže s manželem s přestávkami nespím v jedné ložnici už téměř sedm let a přiznám se, že mi to velmi vyhovuje (manželovi už míň, ale je to asi jediná možnost, jak se oba v rámci možností vyspíme). Nejmladší budou dva v létě a já už se děsím toho, že se budu muset vrátit do ložnice :oops: :lol: Přijdu tím o svobodu, o čtení v posteli před spaním nebo když se v noci vzbudím a nebudu moct spát a tak. Co se týče sexu, tak se normálně navštěvujeme, případně když v noci nezvládáme, potkáme se třeba v koupelně nebo jinde. Ono se to dá, když se chce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat