Odejít od přítele s 12let klukem?

Anonymní
20.4.20 12:07

Odejít od přítele s 12let klukem?

Budu ráda za každou radu, i když vím, že si to musím vyřešit sama. Ale třeba někdo řeší něco podobného. Žiju ve vztahu s přítelem 13let, který zřejmě někoho má, od Vánoc je to u nás na prd, téměř se mnou nemluví, nespíme spolu. Pořád mě viní z toho, že já ho mám málo ráda, že mu dávám málo lásky, ale to jsou kecy. Máme syna skoro 12let. Bydlím navíc v dome u pritele. Pracuji u neho ve firme. Kdybych odesla, jednak nemám kam, musela bych vyresit bydleni. Ale co syn? Bojim se, ze mi ho nebude chtit nechat v péci, ze o nej bude bojovat. Navic jsem slyšela, ze se ve 12 muze dite rozhodnout samo, ke komu chce jit. Co když bude chtit byt s nim? Tatinek po nem nic nechce, já chci porad něco, uceni, uklidit pokoj, proste porad neco, tatinek nechce nic, koupi mu, co si zamane a navíc se ted zacal snazit vic, nez kdy předtím, ve vymysleni ruzných aktivit pro syna. Asi aby mi ukazal, ze na to má. Nebo mám druhou variantu, byt ve vztahu, který nestojí za nic a drzet hubu a krok. Ale budu mit syna.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1372
20.4.20 12:29

...

Těžká rada. Ale jestli máš holou prdel, tak ti radím asi držet ten krok. A začni si odklánět nějaké prostředky. Můžeš takhle vegetit 5 let. Pak bude syn plnoletý a ty už aspoň budeš mít kapitál na to se osamostatnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
307
20.4.20 13:34
@Anonymní píše:
Budu ráda za každou radu, i když vím, že si to musím vyřešit sama. Ale třeba někdo řeší něco podobného. Žiju ve vztahu s přítelem 13let, který zřejmě někoho má, od Vánoc je to u nás na prd, téměř se mnou nemluví, nespíme spolu. Pořád mě viní z toho, že já ho mám málo ráda, že mu dávám málo lásky, ale to jsou kecy. Máme syna skoro 12let. Bydlím navíc v dome u pritele. Pracuji u neho ve firme. Kdybych odesla, jednak nemám kam, musela bych vyresit bydleni. Ale co syn? Bojim se, ze mi ho nebude chtit nechat v péci, ze o nej bude bojovat. Navic jsem slyšela, ze se ve 12 muze dite rozhodnout samo, ke komu chce jit. Co když bude chtit byt s nim? Tatinek po nem nic nechce, já chci porad něco, uceni, uklidit pokoj, proste porad neco, tatinek nechce nic, koupi mu, co si zamane a navíc se ted zacal snazit vic, nez kdy předtím, ve vymysleni ruzných aktivit pro syna. Asi aby mi ukazal, ze na to má. Nebo mám druhou variantu, byt ve vztahu, který nestojí za nic a drzet hubu a krok. Ale budu mit syna.

Vždycky je kam jít. Jen se o tom musí přemýšlet a něco vymyslet. Vždyť těch bytů na pronájem je dost. Moc nechápu vždy tyhle řeči že není kam jít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
20.4.20 13:45

Ve vztahu bych nezůstávala. Syn je velký, pochopí to. Hledej si bydlení, práci a až budeš mít aspoň něco jistého, tak bych od přítele odešla. Ve 12 letech opravdu hodně záleží na dítěti, s kým chce bydlet. Pokud se synem nemáš vyloženě špatný vztah, nebála bych se, že k tobě nebude vůbec chtít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2202
21.4.20 12:43

Zatím bych zůstala, šetřila si a žila si tak trochu po svém, do konfliktů s partnerem bych se nepouštěla. Však se nemusíš odstěhovat hned zítra, pokud tě on nebude chtít vyloženě vyhodit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.4.20 09:35
@Anonymní píše:
Budu ráda za každou radu, i když vím, že si to musím vyřešit sama. Ale třeba někdo řeší něco podobného. Žiju ve vztahu s přítelem 13let, který zřejmě někoho má, od Vánoc je to u nás na prd, téměř se mnou nemluví, nespíme spolu. Pořád mě viní z toho, že já ho mám málo ráda, že mu dávám málo lásky, ale to jsou kecy. Máme syna skoro 12let. Bydlím navíc v dome u pritele. Pracuji u neho ve firme. Kdybych odesla, jednak nemám kam, musela bych vyresit bydleni. Ale co syn? Bojim se, ze mi ho nebude chtit nechat v péci, ze o nej bude bojovat. Navic jsem slyšela, ze se ve 12 muze dite rozhodnout samo, ke komu chce jit. Co když bude chtit byt s nim? Tatinek po nem nic nechce, já chci porad něco, uceni, uklidit pokoj, proste porad neco, tatinek nechce nic, koupi mu, co si zamane a navíc se ted zacal snazit vic, nez kdy předtím, ve vymysleni ruzných aktivit pro syna. Asi aby mi ukazal, ze na to má. Nebo mám druhou variantu, byt ve vztahu, který nestojí za nic a drzet hubu a krok. Ale budu mit syna.

Je otázkou jak jsi silná a budeš se prát. Buď opravdu zůstaneš s ním a budeš si odkládat a časem se osamostatníš, nebo to taky může dopadnout tak, že stejně budeš muset jít, když ta druhá začne tlačit. Byla bych v klidu, většina ženských nechce dvanáctiletého cizího puberťáka. A plně vytížený chlap s milenkou zájem mít stejně nebude. Dvanáctiletý kluk už je vcelku rozumný a určitě bych mu řekla pravdu, proč vlastně odcházíte. A kdo za to může.

• Nahlásit
  • Citovat
52978
22.4.20 13:00
Asi bych to ještě 5 let vydržela a připravovala se na osamostatnění.
Jestli ti nezkříží plány a nebude chtít rozchod on, jestli někoho má.
@Švédka87 píše:
Vždycky je kam jít. Jen se o tom musí přemýšlet a něco vymyslet. Vždyť těch bytů na pronájem je dost. Moc nechápu vždy tyhle řeči že není kam jít.

pronájem není zrovna nejlevnější záležitost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
307
23.4.20 09:38

@Venetia Tak to pak není o tom že není kam jít ale za co tam jít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52978
23.4.20 10:01
@Švédka87 píše:
@Venetia Tak to pak není o tom že není kam jít ale za co tam jít.

jasně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama