Odhalená nevěra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 10:26
Odhalená nevěra

Ahoj,
můj dotaz zní takto: Jak byste smýšleli o člověku, který Vám po 8 letech řekl (vlastně to ani nechtěl říct, ale okolnosti ho tak nějak asi donutili), že asi 1 rok s někým byl, že byl zamilovaný do jiné…
Před těmi lety jsem o té dotyčné věděla (z jeho sms), ale uvěřila jsem mu když říkal že si jen psali a líbali…
Několikrát v průběhu let jsem se ho na ni ptala, ale vždy lhal, a říkal, že nikdy s ní nic neměl. Ale i tak nějak mi to bylo divné (ty sms nebyly zrovna jakože by nic mezi sebou neměli..)
Co nejvíc mě dostalo, že přísahal na smrt našich dětí…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 27.05.19 10:31

Tak já bych to ukončila. Je mi jedno, jestli mi lhal dnes nebo před rokem. Neztracela bych ani minutu sveho drahocenneho casu na to byt s lharem a podvodnikem. Pokud se o sebe postarate, sla bych vstříc jinemu životu s někym, kdo si mě bude vázit a milovat a já si budu vázit a milovat jeho.

Keyllah
Extra třída :D 12387 příspěvků 27.05.19 10:32
@Anonymní píše:
Ahoj,
můj dotaz zní takto: Jak byste smýšleli o člověku, který Vám po 8 letech řekl (vlastně to ani nechtěl říct, ale okolnosti ho tak nějak asi donutili), že asi 1 rok s někým byl, že byl zamilovaný do jiné…
Před těmi lety jsem o té dotyčné věděla (z jeho sms), ale uvěřila jsem mu když říkal že si jen psali a líbali…
Několikrát v průběhu let jsem se ho na ni ptala, ale vždy lhal, a říkal, že nikdy s ní nic neměl. Ale i tak nějak mi to bylo divné (ty sms nebyly zrovna jakože by nic mezi sebou neměli..)
Co nejvíc mě dostalo, že přísahal na smrt našich dětí…

Takže ti opakovaně lhal do očí a dlouhodobě tě podváděl + přísahal na život tvých dětí -) ten už by si u mě ani neškrkl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 10:33
@sediza píše:
Tak já bych to ukončila. Je mi jedno, jestli mi lhal dnes nebo před rokem. Neztracela bych ani minutu sveho drahocenneho casu na to byt s lharem a podvodnikem. Pokud se o sebe postarate, sla bych vstříc jinemu životu s někym, kdo si mě bude vázit a milovat a já si budu vázit a milovat jeho.

On mi na to odpoví, že mi nechtěl ublízit…proto mi nic neřekl…

migmina
Kecalka 262 příspěvků 27.05.19 10:36

Tak takovyho k****a bych vylifrovala at se stala nevera ted nebo pred rokem…mas na lepsi nez se utapet s nevernikem, ktery takovym zustane. drzim palce at najdes nekoho kdo si te jako zenu bude vazit.

Amelie30
Závislačka 2700 příspěvků 27.05.19 10:36
@Anonymní píše:
Ahoj,

A teď je to mezi vámi jak?

Keyllah
Extra třída :D 12387 příspěvků 27.05.19 10:36
@Anonymní píše:

jako že ti lhaní a podvádění neublíží? :think: to jsou jen kecy, pokud ho chceš ale omlouvat, tak si to tisíckrát zopakuj a třeba uvěříš tomu, že to vlastně dělal pro tebe…

hanullllka
Kecalka 275 příspěvků 27.05.19 10:37

Souhlasím s @sediza, kdyby šlo o jednorázový úlet, tak bych to možná vydýchala, ale pokud s ní měl dlouhodobý poměr a byl do ní zamilovaný, zatímco mě by lhal a dělal že mě blbce… To bych nedala. Navíc jaký má asi vztah k tobě? Jseš jeho jistotka, která mu doma vaří, stará se o děti, vlastně taková pohodlná součást domácnosti, nebo partnerka se kterou chce strávit celý život? Já myslím, že to těžko, když hledá další vztahy. :nevim:

milktea
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 27.05.19 10:38
@Anonymní píše:

kdyby ti nechtěl ublížit, tak nepodvádí, nebo se na férovku nejdřív rozejde… ale on chtěl všechno, tak bude mít zřejmě nic…
a o té přísaze… :pocitac:

Amelie30
Závislačka 2700 příspěvků 27.05.19 10:38

Takhle, pokud vám to klape a je doma milionovej, šanci bych mu dala. Asi jako jediná tady.

Annabela11
Závislačka 3757 příspěvků 27.05.19 10:40
@Anonymní píše:
Ahoj,

Oni si jen psali a líbali??jen?? 8o nechapu co zensky dokazou tolerovat!

sediza
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 27.05.19 10:41
@Anonymní píše:

Kdyby Vam nechtel ublížit, tak by přišel, řekl, ze má jinou. Dal by vám klice od auta, od domu, posilal by mesicne penize, zajimal se o deti a hlavně! nechal by vas najit si nekoho, kdo nepodvadi a nelze a s kym budete šťastná.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 10:43

Tak Vám řeknu zbytek příběhu…
On to řekl jen kvůli tomu, že já jsem se chtěla rozvést (z jiných důvodů), a našla jsem si někoho…(co se pak dělo, co mi dělal a dělá kvůli tomu, to tady nebudu rozvádět…)
A manžel to řekl o té jeho nevěře jen kvůli tomu, že on se zvládl tehdy odmilovat, a že dal přednost rodině před ní, a že se taky rozhodoval…a že já nejsem schopna to pro rodinu udělat…a s přítelem se rozejít a vrátit se k němu… (protože jsem už delší dobu od něho)
To je v hodně stručnosti vše…

Amelie30
Závislačka 2700 příspěvků 27.05.19 10:44
@Anonymní píše:
Tak Vám řeknu zbytek příběhu…
On to řekl jen kvůli tomu, že já jsem se chtěla rozvést (z jiných důvodů), a našla jsem si někoho…(co se pak dělo, co mi dělal a dělá kvůli tomu, to tady nebudu rozvádět…)
A manžel to řekl o té jeho nevěře jen kvůli tomu, že on se zvládl tehdy odmilovat, a že dal přednost rodině před ní, a že se taky rozhodoval…a že já nejsem schopna to pro rodinu udělat…a s přítelem se rozejít a vrátit se k němu… (protože jsem už delší dobu od něho)
To je v hodně stručnosti vše…

Tak to neřeš a rozved se. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 10:47
@Amelie30 píše:
Tak to neřeš a rozved se. :kytka:

Resim to kvůli detem a rodině…, a i kvůli sobě, jestli to moc nehrotím…proto se tu radši ptám…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama