Reklama

odkdy dávat pečivo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanulka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 19.01.10 13:47
odkdy dávat pečivo?

Odkdy dáváte svému dítěti pečivo a popřípadě jestli ho něčím mažete?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Betyha
Stálice 89 příspěvků 19.01.10 13:50

ahojky,
my jsme pečivo začali davát tak v sedmi měsících. teď každé ráno snídá chleba nebo rozhlík namazaný nějakým sýrem a nakrájený na kostičky. dávám spíše tmavé pečivo. malý je kus chlapa, tak mu nechci dávat zbytečně světlé pečivo, aby z něj nebyl otesánek. jinak mu pečivo moc chutná. :potlesk:

Betyha
Stálice 89 příspěvků 19.01.10 13:51

jinak se dívám na metříky a vidím, že naši kluci jsou skoro stejně staří. jen o den jsme se netrefili. jsem zvědavá kolik měříte a vážíte.jen tak pro zajímavost.

hanulka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 19.01.10 13:52

A může se tmavé nebo celozrnné pečivo vůbec? Měla jsem za to, že není pro takhle malé děti vhodné, ale nevím, jestli to je pravda.

hanulka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 19.01.10 13:53

Bety - nevím kolik měří, na kontrolu jdeme až za týden, ale váží 9890 gramů aktuálně:lol:

hanulka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 19.01.10 13:53

a vy?

Betyha
Stálice 89 příspěvků 19.01.10 13:55

co já vím, tak tam nesmí být semínka, aby malému nezaskočily, ale u ná tady pečou takové tmavší kornspitze a ty malému mooooooc chutnají. zatím na to nic neříká a moc mu chutná.

Betyha
Stálice 89 příspěvků 19.01.10 13:57

tak to jste podle nás drobečci. malý má tak 12,5 kg. ale je i dost dlouhý, takže mě vždy paní doktorka uklidňuje, že to bude pořádný chlap, ale rozhodně není tlustý. no prostě je to fakt kus chlapa,ale od narození vůbec nezhubl - jen asi 80 g v porodnici a jinak stále přibírá. no ale je to fakt tíha ho nosit!

hanulka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 19.01.10 13:58

teď mě ještě napadlo- není pečivo špatný na prdíky? Ještě teď na ně často trpí a hlavně v noci :-(

hanulka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 19.01.10 13:59

no to musí být tíha :lol: mě bohatě stačí tahat těch 10kg :lol:

Betyha
Stálice 89 příspěvků 19.01.10 14:00

nic jsem nezaznamenala. vím, že se říká, že by chleba neměl být úplně čerstvý, když se dává, pak víc nadýmá. ale jinak neví. malý má stoličku naprosto ukázkovou a prdí tak nějak normálně, takže s tímto asi neporadím. :nevim:

Betyha
Stálice 89 příspěvků 19.01.10 14:01

nic jsem nezaznamenala. vím, že se říká, že by chleba neměl být úplně čerstvý, když se dává, pak víc nadýmá. ale jinak neví. malý má stoličku naprosto ukázkovou a prdí tak nějak normálně, takže s tímto asi neporadím. :nevim:

Betyha
Stálice 89 příspěvků 19.01.10 14:01

Petra Z
Hvězda diskuse 51915 příspěvků 19.01.10 14:03

Ahojík…
tak já bych tak už dávala…ale Matáš ještě nemá ani jeden zub.....tak má obavy…
a váží 11 kilo…jen tak mimochodem :-D

Eliška
Extra třída :D 11810 příspěvků 19.01.10 14:04

pecivo se mimiskum doporucuje tmavsi, ale pozor, mnoho peciva je dobarvovano a vubec hodnotnou tmavou mouku neobsahuji, takze urcite zjistovat a ptat se, jinak hrubsi celozrnne urcite ne, prave kornspitze apod se nedoporucuji. Ale zalezi, jak je u vas pecou :wink:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >