odkdy dávat pečivo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanulka
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 19.01.10 13:47
odkdy dávat pečivo?

Odkdy dáváte svému dítěti pečivo a popřípadě jestli ho něčím mažete?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Betyha
Stálice 89 příspěvků 19.01.10 13:50

ahojky,
my jsme pečivo začali davát tak v sedmi měsících. teď každé ráno snídá chleba nebo rozhlík namazaný nějakým sýrem a nakrájený na kostičky. dávám spíše tmavé pečivo. malý je kus chlapa, tak mu nechci dávat zbytečně světlé pečivo, aby z něj nebyl otesánek. jinak mu pečivo moc chutná. :potlesk:

Betyha
Stálice 89 příspěvků 19.01.10 13:51

jinak se dívám na metříky a vidím, že naši kluci jsou skoro stejně staří. jen o den jsme se netrefili. jsem zvědavá kolik měříte a vážíte.jen tak pro zajímavost.

hanulka
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 19.01.10 13:52

A může se tmavé nebo celozrnné pečivo vůbec? Měla jsem za to, že není pro takhle malé děti vhodné, ale nevím, jestli to je pravda.

hanulka
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 19.01.10 13:53

Bety - nevím kolik měří, na kontrolu jdeme až za týden, ale váží 9890 gramů aktuálně:lol:

hanulka
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 19.01.10 13:53

a vy?

Betyha
Stálice 89 příspěvků 19.01.10 13:55

co já vím, tak tam nesmí být semínka, aby malému nezaskočily, ale u ná tady pečou takové tmavší kornspitze a ty malému mooooooc chutnají. zatím na to nic neříká a moc mu chutná.

Betyha
Stálice 89 příspěvků 19.01.10 13:57

tak to jste podle nás drobečci. malý má tak 12,5 kg. ale je i dost dlouhý, takže mě vždy paní doktorka uklidňuje, že to bude pořádný chlap, ale rozhodně není tlustý. no prostě je to fakt kus chlapa,ale od narození vůbec nezhubl - jen asi 80 g v porodnici a jinak stále přibírá. no ale je to fakt tíha ho nosit!

hanulka
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 19.01.10 13:58

teď mě ještě napadlo- není pečivo špatný na prdíky? Ještě teď na ně často trpí a hlavně v noci :-(

hanulka
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 19.01.10 13:59

no to musí být tíha :lol: mě bohatě stačí tahat těch 10kg :lol:

Betyha
Stálice 89 příspěvků 19.01.10 14:00

nic jsem nezaznamenala. vím, že se říká, že by chleba neměl být úplně čerstvý, když se dává, pak víc nadýmá. ale jinak neví. malý má stoličku naprosto ukázkovou a prdí tak nějak normálně, takže s tímto asi neporadím. :nevim:

Betyha
Stálice 89 příspěvků 19.01.10 14:01

nic jsem nezaznamenala. vím, že se říká, že by chleba neměl být úplně čerstvý, když se dává, pak víc nadýmá. ale jinak neví. malý má stoličku naprosto ukázkovou a prdí tak nějak normálně, takže s tímto asi neporadím. :nevim:

Betyha
Stálice 89 příspěvků 19.01.10 14:01

Petra Z
Hvězda diskuse 52182 příspěvků 19.01.10 14:03

Ahojík…
tak já bych tak už dávala…ale Matáš ještě nemá ani jeden zub.....tak má obavy…
a váží 11 kilo…jen tak mimochodem :-D

Eliška
Extra třída :D 11829 příspěvků 19.01.10 14:04

pecivo se mimiskum doporucuje tmavsi, ale pozor, mnoho peciva je dobarvovano a vubec hodnotnou tmavou mouku neobsahuji, takze urcite zjistovat a ptat se, jinak hrubsi celozrnne urcite ne, prave kornspitze apod se nedoporucuji. Ale zalezi, jak je u vas pecou :wink:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura měl figurovat ve skupině pašeráků, hrozí mu 18 let!

Byl zvyklý na slávu, vždyť moderoval třeba tradiční novácký pořad Snídaně s... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >