Odkdy polštář do postýlky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
verulec
Kecalka 143 příspěvků 08.02.10 21:28
odkdy polštář do postýlky

Milé maminky, chtěla jsem vás poprosit o radu, odkdy můžu dát svému 11.měsíčnímu miminku polštář do postýlky? Moc děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.10 21:35

Já jsem někde četla, že malý polštářek se dává do postýlky dětem v 8 měs. :nevim: - myslím takový ten malý placatý co bývá v setech (nebesa, mantynel, peřina, polštář)

Karolínka na něm už spává a dokonce přestala „cestovat“ po postýlce tak se jí to asi líbí :wink:

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 08.02.10 21:43

Helenka má polštářek cca od 1,5 roku - tenoučký dětský, ještě jsem jí z něj ubrala výplň.. ale stejně spí většinu noci bez něj, jak cestuje po posteli.

Sunnny
Kelišová 5425 příspěvků 08.02.10 22:08

Já četla,že od jednoho roku,ale nějaký slabý placatý.

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 08.02.10 22:37

ja ho dala male do postylky az ted,porad cestovala takze byl k nicemu,ma takovy ten uplne tenky co byva v setech.

cinkxa
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 08.02.10 22:41

ahoj polstař nemá u dětí do 2 let v postýlce co dělat

Machalka
Extra třída :D 11763 příspěvků 08.02.10 23:30

Já ho malé dala v roce, má takovou tu úplnou placku, prostě nula nula nic :mrgreen: Ale stejně cestuje po postýlce, takže pořád na něm neleží…

IMI
Závislačka 2766 příspěvků 08.02.10 23:31

Jiny kraj, jiny mrav. Tady vsude na detskejch polstarich je napsano od jednoho roku. Kluk ma a prestal cestovat po posteli. Dostal ho asi kdyz mu bylo 14 mesicu. Jinak taky do jednoho roku nemaj bejt v postylce plysaci a jiny opicarny :wink:

Kapi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.10 09:28

Jen by mě zajímalo, jak to je u miminek s širokým balením, mají vlastně hlavičku níž než zadeček (za předpokladu, že nejde polohovat postýlka..) :nevim:

verulec
Kecalka 143 příspěvků 09.02.10 09:35

Kapi, my měli taky široký balení a řešila jsem to tak, že jsem matraci podkládala knížkama. Dokonce i doktor mi to doporučil. Je to dobrý, že si sama můžeš regulovat, jak moc to chceš mít zvedlé (podle počtu knížek).

A k tomu polštářku, taky jsem někde četla, že polštář nemá v postýlce do 2 let co dělat, ale všichni v mém okolí už ho dávají a mají děti třeba i mladší. Ale asi taky počkám, aspoň do roku a půl.

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.10 09:43

Do postýlek se vkládá klín

K tomu polštářku - já si myslím, že tam nejde o podložení hlavičky nebo že mimčo neleží na rovném, ale nemá se dávat kvůli udušení miminka :wink:

Když se podíváte TADY tak najdete X diskuzí a co příspěvek to jiný názor :nevim:

Kapi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.10 09:46
verulec píše:
Kapi, my měli taky široký balení a řešila jsem to tak, že jsem matraci podkládala knížkama. Dokonce i doktor mi to doporučil. Je to dobrý, že si sama můžeš regulovat, jak moc to chceš mít zvedlé (podle počtu knížek).

Tam by byl ale zase problém s monitorem dechu, ne?

Kapi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.10 09:47
verulec píše:

Tam by byl ale zase problém s monitorem dechu, ne?

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.10 09:51

Kapi - tak podlož postýlku knížkama a máš to :wink: :palec:

S monitorem by problém byl :think:

Kapi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.10 09:53

Ale s tím klínem by ten monitor mohl fungovat, že?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >