Manžel se odmítá fotit

Anonymní
7.8.13 22:00

Odmítá se fotit

Vlastně nejde o problém, ale o rozepři co mi pije krev :cert:
Manžel se odmítá fotit :roll: Chci udělat s naším dítětem fotky u profíka. Bude mít 1 rok. A on to prostě „nesnáší“…přitom bych řekla že s tím nikdy problém neměl. Co u Vás??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Poison Ivy
7.8.13 22:02

Máme objednaného profíka a fotky kolem prvních narozenin dítěte někde venku budou. Manžel s tím mentální problém nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
7106
7.8.13 22:03

Manzel uplne to same. Mame dve deti dve tehu rok dva tri starsiho a rok mladsiho a po narozeni na zadne fotce nechce. Takze snim mame jen fota momentky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3176
7.8.13 22:04

Muj tohle foceni taky odmita. Je to pro nej zbytecne strojene, ma rad momentky a ne se nekde natacet a umele loudit usmev. Ja to chapu a nenutim ho. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49282
7.8.13 22:04

U nás je to naopak, odmítám se fotit, nesnáším to, stydím se, ale zas u profíka jsme byli a chodíme se vyfotit, ale to je jediná výjimka, kterou snesu.
Jinak když mě muž chce někde vyfotit nebo dokonce vyfotí, tak mu nadám, že to dělat nemá, že to nesnáším, ale sama rodinku ráda fotím :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3941
7.8.13 22:05

Focení v atelieru nesnášíme oba. Ale někde venku no problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
7.8.13 22:06

Já se taky odmítám fotit! A hlavně na takový trapárny jako je společné foto u profíka :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35029
7.8.13 22:21

Na jedné straně souhlasím, ale na straně druhé také takové fotky máme a moc ráda na ně koukám :palec: když se budeme fotit sami, nikdy tam nebudeme všichni a když, tak ta fotka moc hezká nebude :nevim: Co se nechat vyfotit od profíka venku? Navíc nemusí se vůbec jednat o strojené pózy a úsměvy, ale foto při normální procházce a blbnutí s děckem :palec: (Nám bohužel na focení zatím vždy pršelo :zed: :mrgreen: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1702
7.8.13 22:26

Můj manžel se taky nerad fotí, ale byli sme dvakrát u profíka a přežil to :D aspoň máme hezkou památku. Další focení taky plánuju venku.Jak často se necháváte fotit vy u profíka?? my byli na 5 měsících a na roce s dortem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.8.13 22:32

Ne on prostě odmítá :nevim: ani venku se mu nechce, prostě říká že mám jít já s malým nebo že mám dát fotit jen jeho,…on mi tak s.re

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.8.13 22:33

Byli jsme jen jednou když měl junior 4 týdny…

• Nahlásit
  • Citovat
19485
7.8.13 23:07
@Anonymní píše:
Ne on prostě odmítá :nevim: ani venku se mu nechce, prostě říká že mám jít já s malým nebo že mám dát fotit jen jeho,…on mi tak s.re

jsou dulezitejsi veci v zivote ne? Bud nad veci, bez fotek muzete v klidu zit…
Ja taky nesnasim foceni, sice mame par fotek, ale jen proto, ze stryc je fotograf. Ale stejne na ty fotky nekoukam( a vlastne ani na jine, proste me to nebere).Takze mam pro manzela pochopeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
8.8.13 00:01

Taky nesnasim foceni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
8.8.13 00:11

Hm, já ho chápu, jednak taky nemám ráda focení, jednak se mi ty strojené fotky od profíků moc nelíbí, teda líbí se mi na nich děti (pokud se to nepřehání s unylými výrazy větších dětí, což často vidím), ale nelíbí se mi tam ti rodiče, ty tu fotku vždycky kazí, protože ty pózy a výrazy prostě nikdy nevypadají přirozeně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
napresdrzku
8.8.13 00:35

Jo tohle jsem taky zažíval. Pokud chceš fotky, tak asi jedině vyjít si někam ven, najmout fotografa, kterej bude z dálky dělat fotky inkognito no a pak se pochlubit výsledkem. Někteří jsou holt při focení nepřirození, ale to je vždy na fotografovi, jak dokáže uvolnit atmosféru.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama