Odpolední spánek dospělí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.1.22 17:47

Odpolední spánek dospělí

Zdravím vás, 2 dny po sobě nemohu v noci spát (stres ze zkoušek), například dnes jsem spala v noci asi 3,5 hodiny a když jsem přišla ve 12:00 ze zkoušky, tak jsem si šla “na chvíli” lehnout a vzbudila jsem se až v 17:00. Myslíte, že je to normální spat odpoledne tolik hodin? Nebo bych to měla řešit s Dr. Sice jsem v noci spala max ty 3,5-4h, ale přijde mi divné, spat tolik potom přes den

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
580
11.1.22 17:52

Podle mě je to normální. Jsi prostě za těch několik dní nevyspalá. Tělo si odpočinulo. A z pár dnů nemůžeš soudit. Pokud by to trvalo 14 dní, šla bych za Dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11998
11.1.22 17:55
:roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7204
11.1.22 17:59

Jo bez k doktorovi, jistě máš nějakou vážnou spací nemoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
430
11.1.22 18:05

Já, když si lehnu odpoledne, spím jak zabitá klidně tři, čtyři hodiny. Jenže pak právě pořádně nespím v noci, takže se tomu raději vyhýbám a snažím se to nutkání překonat. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
11.1.22 18:06

Honem na pohotovost a řekni jim tam to co si napsala sem. Prosím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1111
11.1.22 18:09

Sice jsi spala v noci, ale jen velmi málo a pro tělo to bylo nedostatečné. Tělo není robot, odpočinek potřebuje. Nediv se tedy, ze potom dohání spánek, kdy muže. Chápu, ze je zkouskove období náročné, ale zdraví mas jen jedno …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8232
11.1.22 18:12
@EvaEpic píše:
Honem na pohotovost a řekni jim tam to co si napsala sem. Prosím :mrgreen:

Já bych volala rychlou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
11.1.22 18:15

Já spím skoro každý den odpoledne aspoň hodinu a nikde sem zatím nebyl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
11.1.22 18:17

No hlavně jak jezdíš na zkoušky. Doufám, že v tomhle stavu nejseš autem? Za prvé bych tě nechtěl potkat a za druhé až budeš dohánět spánek taky to může být tvé poslední spaní :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
19176
11.1.22 18:21

Samozřejmě že to je normální, když jsi zoufale nevyspalá a opadl ti stres, protože máš po zkoušce. Táhla si to hodně na adrenalin, ten pak opadl a všechna ta odkládaná únava prostě dorazila naráz a donutila tě se vyspat. Naprosoto běžný a zdravý mechanismus.

S tímhle za doktorem nechoď,

Ale na studijním se poptej na kontakt na psychologa*žku, co mají domluveného pro studenty a začni řešit svoj úzkostnou poruchu.

Pro základní porozumění mrkni do téhle knihy - to ti může od spoustu nervozity ulevit.
https://obchod.portal.cz/…e-z-uzkosti/

ale tipla bych si, že bez psychoterapie to nebude mít dostatečný efekt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
19176
11.1.22 18:22
@EvaEpic píše:
Honem na pohotovost a řekni jim tam to co si napsala sem. Prosím :mrgreen:

cywe a co kdyby tě poslechla - chudáci doktoři. :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
818
11.1.22 18:25
@Ou píše:
Samozřejmě že to je normální, když jsi zoufale nevyspalá a opadl ti stres, protože máš po zkoušce. Táhla si to hodně na adrenalin, ten pak opadl a všechna ta odkládaná únava prostě dorazila naráz a donutila tě se vyspat. Naprosoto běžný a zdravý mechanismus.

S tímhle za doktorem nechoď,

Ale na studijním se poptej na kontakt na psychologa*žku, co mají domluveného pro studenty a začni řešit svoj úzkostnou poruchu.

Pro základní porozumění mrkni do téhle knihy - to ti může od spoustu nervozity ulevit.
https://obchod.portal.cz/…e-z-uzkosti/

ale tipla bych si, že bez psychoterapie to nebude mít dostatečný efekt.

Prosím tě, kdo tě platí? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5500
11.1.22 21:09
@JiříkMazlík píše:
No hlavně jak jezdíš na zkoušky. Doufám, že v tomhle stavu nejseš autem? Za prvé bych tě nechtěl potkat a za druhé až budeš dohánět spánek taky to může být tvé poslední spaní :(

a víš, že spousta lidí spí někdy podobně a taky jede autem? Třeba doktor po víkendové službě? Naspí pár hodin za víkend, ani ne v kuse. A nějak se dostat domů musí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3045
11.1.22 21:31
@Anonymní píše:
Zdravím vás, 2 dny po sobě nemohu v noci spát (stres ze zkoušek), například dnes jsem spala v noci asi 3,5 hodiny a když jsem přišla ve 12:00 ze zkoušky, tak jsem si šla “na chvíli” lehnout a vzbudila jsem se až v 17:00. Myslíte, že je to normální spat odpoledne tolik hodin? Nebo bych to měla řešit s Dr. Sice jsem v noci spala max ty 3,5-4h, ale přijde mi divné, spat tolik potom přes den

A vážně studuješ VŠ? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat