Odposlech v mobilu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
boruvka33
Kecalka 178 příspěvků 02.08.12 18:58
Odposlech v mobilu

Prosím o radu, …moje kamarádka po rozdělání mobilu našla uvnitř bílý obdélníček, byl daný v boku, myslím že na pravé straně. Ptala se na to jednoho známého ale ten taky nevěděl co to je. Najednou jednoho dne zmizel, nebyl tam. Ona má podezření právě na ten odposlech, protože manžel věděl,,o všem", věděl kdo u nich byl, kam volala, když brečela tak najednou telefon od manžela a jeho první otázka,,proč bečíš…existuje možnost by ji odposchlouvával?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Eemii
Neúnavná pisatelka 17648 příspěvků 02.08.12 19:02

A nebyla to spis pametova karta?

Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 02.08.12 19:05

Tak snad není ten manžel tak blbej že kdyby jí odposlouchával tak se tak prokecne…ale zase pamětovku by ten známy poznal ne?

boruvka33
Kecalka 178 příspěvků 02.08.12 19:06

No to ona právě neví co to bylo a když to ukazovala známému a ten taky nevěděl co to přesně je tak má podezření na tohle.

boruvka33
Kecalka 178 příspěvků 02.08.12 19:18
@Dice píše:
Tak snad není ten manžel tak blbej že kdyby jí odposlouchával tak se tak prokecne…ale zase pamětovku by ten známy poznal ne?

No on hned že to slyší a pozná podle hlasu že brečí ale divné bylo že on promluvil jako první a hned na ni, proč brečí?

Lucík 26
Závislačka 2590 příspěvků 02.08.12 19:32

To může být odposlech :nevim:

magratka
Zasloužilá kecalka 947 příspěvků 02.08.12 19:45

Odposlech by musel mít nějaký zdroj napájení, buď vlastní nebo být napojen na baterii telefonu.

boruvka33
Kecalka 178 příspěvků 02.08.12 19:48
@magratka píše:
Odposlech by musel mít nějaký zdroj napájení, buď vlastní nebo být napojen na baterii telefonu.

No ta krabička byla vedle baterie, délka tak necelý 1cm a šířka necelých 5mm.
Je jí divné že zrazu zmizela a nemá odvahu se na to manžela zeptat, má strach.

Sisi90
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 02.08.12 19:54

Ahoj,
sice nevím jak ten obdélníček přesně vypadal, ale na mobil se odposlech dát nedá. Odposlouchat mobil může pouze policie a ty to mají přes síť. Pracovala sem u telekomunikací a vím jak odposlechy fungují ;) Takže sice nevím co tam kamarádka měla, ale je celkem zvláštní, že se to samo ztratilo ne?

Shreya
Ukecaná baba ;) 1980 příspěvků 02.08.12 20:05

Odposlech těžko, ten by nebyl,, jako přiložená věc,, která nejednou zmizela, pokud jde o odposlechy telefonů, to už se v dnešní době dělá úplně jinak, zpravidla kriminálka se nabourá hardwaru mobilů a dotyčná o tom ani nemusí vědět, navíc se to dělá jen u,, jistých,, lidí, ne u,, obyčejných,, - zas tak jednoduché to není, ať se normálně manžela zeptá co a na co to bylo a proč to najednou není, nechci rýpat ale ne nadarmo se říká - líná huba, holé neštěstí, kamarádka se snad nemá čeho bát nebo mít důvod proč se nezeptat, takhle akorát bude na diskuzích, kde jí stejně nikdo nic konkrétního neporadí, než aby se zeptala přímo a ne se takhle trápila a nevěděla co to je/ bylo.

boruvka33
Kecalka 178 příspěvků 02.08.12 20:20

Tak odposlech tedy ne a nemůže to teda bý ta paměťová karta jak tady jedna paní psala?

Sisi90
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 02.08.12 20:24

Paměťová karta je na boku telefonu. Buď vedle baterky a nebo pod baterkou a slouží k ukládání fotek, videí a písniček… A sama by opravdu nezmizela. Pokud se vytáhne z telefonu, tak pak ten telefon nemá kam ukládat fotky atd a většinou na to upozorní. Záleží na typu telefonu ;)

jaaajaa
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 02.08.12 20:41

Hele a neměla to tam jen kvuli tomu že jí třeba kryt nedoléhal nebo baterie a tak aby to přimáčklo a pak to nevypadávalo, já tam takhle strkala papírky aby to drželo. Ale odposlech a paměťovka jen tak položený vedle baterie to se mi moc nezdá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.12 20:50

Tak já jsem v první řadě v životě neviděla bílou paměťovku. Jestli to bylo něco na odposlech… Já těmhle věcem tolik nerozumim, ale ex si ze mě dělal „legraci,“ že si něco takového taky pořídí. Zahýbal mi kde mohl, ale měl strach, abych to samé neudělala já jemu, tak pro přehled, kokot… Já už bych věřila všemu. Nemusí to být třeba přímo odposlech, ale co třeba nějaký čip? Nebo něco, co vše dokáže přesměrovat i na počítač. Nebo něco v bytě může taky být, třeba v tom má nějaký systém :-D

Les2311
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 02.08.12 21:05
@Sisi90 píše:
Ahoj,
sice nevím jak ten obdélníček přesně vypadal, ale na mobil se odposlech dát nedá. Odposlouchat mobil může pouze policie a ty to mají přes síť. Pracovala sem u telekomunikací a vím jak odposlechy fungují ;) Takže sice nevím co tam kamarádka měla, ale je celkem zvláštní, že se to samo ztratilo ne?

Hele, já technice nerozumím ani zbla, ale zkus si do googlu zadat třeba „zařízení k odposlechu mobilních telefonů“ nebo „GSM interceptor“ a vyjednou ti firmy, které štěnice prodávají i u nás :twisted: Ale co jsem tak letmo prolítla pár článků, pochopila jsem z toho, že tyhle štěnice má odposlouchávající u sebe napíchlé na svém počítači, mezitím co odposlouchávaný má v mobilu nahraný nějaký spešl program, který se štěnicí umí komunikovat a používat se do dá jak pro odposlech telefonátů, tak pro prostorový odposlech, kdy telefon zdánlivě žádný hovor nepřijímá a přitom přijímá se zapnutých prostorovým voláním :nevim: Každopádně nenašla jsem, že by v přístroji bylo nutné mít fyzicky nějakou součástku (krom toho programu, tedy, který buď nahraje firma, nebo se dá nahrát z počítače nebo otevřít mailem v mobilu… dle firmy a typu.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama