Reklama

Odpružený kočárek do terénu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jituš135
Povídálka 11 příspěvků 28.08.18 14:13
Odpružený kočárek do terénu

Ahoj holky :)
Vím že obdobné diskuze zde už jsou, ale několik let staré.
Mám problém s výběrem sporťáku do terénu. U domu máme pouze zpevněnou cestu- takže samý šutr, nerovnosti a pod.- a nějak nemůžu najít to pravé. Nechci 3kombinaci, hluboký mám vyřešený- inglesina sofia- ale u sporťáku tápu.
Mé požadavky myslím nejsou tak vysoké 8o : odpružený, jízda po i proti směru, NE tříkolka (Jízda mi moc nejde), cena +- 15000,– :think:
Měla jsem vybraný britax go big (cena trochu vyšší ale co už) ale recenze mě odradily. :nevim:
Inglesinu nechci jako sportak, za prve se mi moc nelíbí ale bydlíme kousek od města kde budu taky často a chci kočárek s otočnými kolečky.
Když mi napíšete rady a zkušenosti budu moc ráda. Díky :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 3041 příspěvků 28.08.18 14:18

Easywalker Qtro Plus, do terenu perfektní, jen teda nejde proti směru ale moje zkušenost je, že děti stejně chtějí koukat dopředu a ne na mámu :)

Janli
Kelišová 5398 příspěvků 9 inzerátů 28.08.18 14:21

Žádný kočár s otočnými koly neni odpružený tak jako ten s pevnými. Mě se nejvíc osvědčilo mít na vesnici houpací klasiku - roan maritu a do města mám druhý sporťák benetto nico. Jinak pokud chceš kompromis, tak asi Xlandry.

FenekUsaty
Závislačka 4033 příspěvků 2 inzeráty 28.08.18 14:26

My mame do mega-terenu Gesslein F6, ma i prehazovaci rukojet, projedem s nim naprosto vsechno a odpruzeny je perfektne, pro me nema prakticky zadnou vadu krome ceny, nevim, jestli by ses do te ceny vesla, mozna i jo, pokud bys nechtela nejake vyfikanosti. Taky ma rucni brzdu, coz je v terenu super.

Jituš135
Povídálka 11 příspěvků 28.08.18 14:31

@Popokatepetla - ten patří mezi první 3 favority, jen to otáčení - tak jsi další kdo mě utvrzuje v tom, ze to není až tak podstatne.
@Janli - to je dobra volba jen se bojím ze ten ,,městský,, rozvržu po roce než dojdu k MHD a pak zpět :think: :lol: není jiná cesta , je to asi kilak a nebudu pokaždé jezdit autem :zed:

selia
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 9 inzerátů 28.08.18 14:33

@Jituš135 @FenekUsaty taky jsem mela Gessleina, ale to fest terenu je teda lepsi uz F10, coz je to same s vymeneymi koly - vepredu jsou velke. Ja ten svuj nedavno prodala, tak ze skusenosti - za 7-9tis. sezenes z druhe ruky v supr stavu s obema druhy kol.

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 28.08.18 14:37
@Jituš135 píše:
Ahoj holky :)
Vím že obdobné diskuze zde už jsou, ale několik let staré.
Mám problém s výběrem sporťáku do terénu. U domu máme pouze zpevněnou cestu- takže samý šutr, nerovnosti a pod.- a nějak nemůžu najít to pravé. Nechci 3kombinaci, hluboký mám vyřešený- inglesina sofia- ale u sporťáku tápu.
Mé požadavky myslím nejsou tak vysoké 8o : odpružený, jízda po i proti směru, NE tříkolka (Jízda mi moc nejde), cena +- 15000,– :think:
Měla jsem vybraný britax go big (cena trochu vyšší ale co už) ale recenze mě odradily. :nevim:
Inglesinu nechci jako sportak, za prve se mi moc nelíbí ale bydlíme kousek od města kde budu taky často a chci kočárek s otočnými kolečky.
Když mi napíšete rady a zkušenosti budu moc ráda. Díky :kytka:

Ja mam kocarek bez perovani klasiku 3kombinace. Teren okolo domu mam krasny a vis jak se mi dite naucilo chtit byt v kocaru? Prochazky po nejhorsich terenech ji uklidnovali. Jak jsme sli po peknej silnici byl rev.Moc jsem Ti neporadila,jen sem se chtela podelit o svou zkusenost.Hodne stesti u vyberu a at se Vam dobre jezdi.

Heivka
Závislačka 2969 příspěvků 28.08.18 14:43

Doporučuji Easywalker QTRO, tenhle kočár mi projel úplně všechno včetně lesa mimo cestu. Jediné co, tak nejde otočit do protisměru, ale co jsem měla možnost vidět tak většina dětí ve sporťáku, co byl otočený na mámu, dělala všechno možné aby viděly kam se jede, máma je totiž už dost okoukaná než se dítě propracuje do sporťáku. A u EW bych se nebála koupit z druhé ruky, ten náš až na pár škrábanců na podnožce (od výtahu) vypadá a funguje jako nový a to už je přestavěný znovu na korbu pro miminko.

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 5386 příspěvků 28.08.18 15:33

My máme EW koupený z druhé ruky. Zatím používame korbičku a super. Taky tadý o rovný asfalt nezavadíš. švagrová už používá sporťak a otočení neřeší. Malého vidí okýnkem ve střeše a ok. On radi kouká na cestu.

zudina
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 28.08.18 17:30

A proc ne britax go big? Ja ho mam a super. Recenze jsou taky dobre :think:

Jituš135
Povídálka 11 příspěvků 29.08.18 10:31

@zudina
Fakt ?? Je to můj favorit , ale četla jsem recenze ze je to ,,lepší městský ,, kočárek a na větší terén není až tak vhodný . Štve mě že v obchoďáku nejde poradně vyzkoušet , jízda po koberci mi moc nepomáhá :D

Jituš135
Povídálka 11 příspěvků 29.08.18 10:48

@zudina
A muzu se optat, který mate ? 2017-2018? Vidím nejen cenový rozdíl ale trochu jiná kolečka :think:

zudina
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 29.08.18 11:04

To jsi asi cetla v jedne diskuzi jednu zenskou ktera asi potrebuje tank. Je skvele odpruzeny, ja s nim projedu vsechno. Mame 2017

zudina
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 29.08.18 11:08

Ne vlastne mame 2018 :lol: jsem z toho nevyspani tak mimo ze si ani nepamatuju ze jsme ho koupili letos

Jituš135
Povídálka 11 příspěvků 29.08.18 11:37

@zudina
Super. Muzu se optat na par věcí? ZAjimalo by mě, zda má ty kolečka takové penove- ne nafukovací a zda se vejde mimco i s fusakem do korbicky. :think: máte-li 3kombinaci. Všichni mě od kombinace odrazují , ale toto je asi jeden z mala kocaru kde bych se toho tolik nebála :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama