Odřená stehna?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.8.11 09:53

Odřená stehna?

Ahojky, možná je to blbý dotaz, ale chtěla jsem se zeptat, zda některá z vás má také v létě odřenou vnitřní stranu stehen tím, jak se nohy šoupou o sebe? Dá se s tím něco dělat? Občas bych si ráda vzala šaty nebo sukni, jenže pokud se jde někam dál, tak se to nedá. Takže pořád nosím kalhoty( a to nemluvím o tom, jak se za pár měsíců rozedřou i kalhoty). Se silonkami by možná tenhle problém nebyl, ale silonky nesnáším… Víte nějaká, co s tím??? :think:
Anonymně proto, že sem chodí švagrová a nerada bych, aby věděla, že je tohle ode mě…
Díky..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16136
10.8.11 09:57

ja to taky tak mam. asi je to nadvahou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1580
10.8.11 09:58

Díky své postavě mám stejný problém. Nedávno mi někdo říkal, že sportovci co běží maraton, tak si stehna mažou vazelínou, aby se jim nedřely :) Tak možná zkusit tohle :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22512
10.8.11 10:00
lucienne píše:
ja to taky tak mam. asi je to nadvahou :nevim:

Jasne, lidi s nadvahou to maj asi vic, ale kamaradka, která má div ne podváhu to měla taky… Co s tím dělá netuším, žije jinde v eu a já nemám kontakt…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
882
10.8.11 10:03

Jojo, mám to samé, když si to rozedřu a spotí se mi to, děsně to pálí. :cry: Sice taky nosím sukýnky, ale na delší tratě-výlety nosím kraťásky. Silonky v létě bych nedoporučovala. a zmíňovanou vazelínu asi taky ne, vždyť to se musí potit. Hlavní je, aby stehýnka dýchaly, je mnoho kraťásků z příjemného lehkého materiálu. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14711
10.8.11 10:13

Dobrej je bud´zásyp (na dětskou prdelku) nebo takovéto proti pocení - normálně se to dává pod paždí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
10.8.11 10:23

Ahoj, silonky rozhodně nedoporučuji. Jednou jsem to takto řešila a bylo to ještě horší. Jak už tady psaly holky - buď dětský zásyp nebo kraťásky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.11 10:26

Mě trápí úplně stejný problém, taky nepatřím k nejštíhlejším a po delší trase v parném dni mám sedřenou vnitřní stranu stehen skoro do krve. Když mám volnější sukni, tak je to o něco lepší, ale ve výsledku je to totéž. Večer si to natřu mastí Infadolan a krásně se mi to zklidní a na druhý den mě to už neštípe, teda do doby než jdu zase v sukni :-?

• Citovat
  • Nahlásit
Kac
5049
10.8.11 10:27

Prý dětský zásyp. Vlastní zušenost nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.11 10:34

trápí mě to taky :( já se teď za svou váhu teda dost stydim, takže na dotazy manžela, proč furt taham kalhoty či šortky, proč už nenosim ty těhu šaty, tamhletu sukni apod. odpovídám dost vyhýbavě :nevim: napadlo mě cca v půlce stehen ustřihnout a zapošít bavlněný legíny, ale ještě jsem se k tomu nedostala a ani nevím, zda to ještě v tomhle divnym létě má cenu :nevim: Ale třeba Ti tenhle tip pomůže :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.11 10:38

Také s tím mám problém :-(. Radši nechodím v sukni nebo šatech vůbec :-(. Ten antiperspirant proti pocení jsem zkoušela, ale vůbec to nepomohlo :evil: . Tak ještě dětský zásyp říkáte :think:

• Citovat
  • Nahlásit
8927
10.8.11 10:59

Zkus 3/4 elasťáky, zasypat Sulfothionem, kratší legíny silonkovité, taky jsem to loni měla :-?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
eMaminka
10.8.11 10:59
Anonymní píše:
Ahojky, možná je to blbý dotaz, ale chtěla jsem se zeptat, zda některá z vás má také v létě odřenou vnitřní stranu stehen tím, jak se nohy šoupou o sebe? Dá se s tím něco dělat? Občas bych si ráda vzala šaty nebo sukni, jenže pokud se jde někam dál, tak se to nedá. Takže pořád nosím kalhoty( a to nemluvím o tom, jak se za pár měsíců rozedřou i kalhoty). Se silonkami by možná tenhle problém nebyl, ale silonky nesnáším… Víte nějaká, co s tím??? :think:
Anonymně proto, že sem chodí švagrová a nerada bych, aby věděla, že je tohle ode mě…
Díky..

pokud si silnější pomůže ti jedině zhubnout… můj chlap si takhle zatím rve jen chlupy, že má vnitřní stranu stehen uplně hladkou, nevlastní máme má hodně nadváhu a též na toto trpí… možná by na to odření pomohl jemnější materiál kalhot, něco prodyšného, bavlněného… určitě né džíny, nebo nějaký umělý materiál…

• Citovat
  • Nahlásit
4823
10.8.11 11:02

Ja pred tim, nez vyrazim z domu, mazu nejakym kremem (ktery zrovna mam - Dove, Nivea, Indulona). Ono se to sice zpoti, ale je to mastne a klouze to.
Kdyz vim, ze to bude dlouhy vylet, beru krem s sebou a maznu jeste nekde cestou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
jancic
10.8.11 11:04

Mě se to udělalo, když jsem byla před pár lety ve Španělsku (a to jsem štíhlá). Byly tam šílený vedra. Tenkrát mi v lékárně prodali Bepanthen, mazala jsem dva dny, za dva dny to bylo OK.
Ale s prevencí neporadím, od té doby mám klid.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat