Odřený ohryzek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MattoniUzNeni
Kecalka 236 příspěvků 02.07.19 18:31
Odřený ohryzek

Ahoj byla jsem v kuchyni manžel myl nádobí a já se chystala dělat kaši pro miminko a nevlastní syn chtěl vynadat 4 letému synovi aby neutíkal a on se ho bál a spadl.
Nevím na co, ale rána to byla, brečí a má zarudlý ohryzek, trochu krvavé tečky a má tam bílou rýhu jako odřený. Bude to v pořádku? Mám do nemocnice nebo to není nic vážného? Nevíme na co spadl, ale tomu staršímu jsme vynadali a mladšího jsem uklidnila. Dýchá mluví a už je v pohodě, takže to asi nic nebude.
Ale byla to rána.
Stalo se to někdy vám nebo vašemu dítěti? Že má odřený ohryzek na krku?

Reakce:
PenelopaW
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 4 inzeráty 02.07.19 18:45

Pokud je dítě celkově ok, tak bych asi na pohotovost nejela. Zranění bych musela vidět, ale někdy to vypadá děsivěji, než jak to ve skutečnosti je. Pokud mladší dýchá, mluví, přijímá potravu, celkově je v pohodě, není plačtivý apod., tak bych ho zatím jen sledovala. Jinak jsme tedy doma odřený ohryzek neměli, ale rozraženou bradu a čelo už ano :).

MattoniUzNeni
Kecalka 236 příspěvků 02.07.19 19:22

Tak vše je u něho normální @PenelopaW jenom to má odřený a brečel pouze když se mu to stalo. Děkuju nikam nepojedu když je jinak normálně nenormální :) :srdce: budu ho teda pozorovat uvidím jak to bude vypadat zítra

PenelopaW
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 4 inzeráty 02.07.19 19:51

Držím palce, ať to nic není! Vždycky je samozřejmě lepší zpozornět, ale pokud se projevuje dobře, tak bych se nestresovala víc, než je nutné :-). Takovéhle věci je dobré brát jako „první varování“ a být ve střehu, aby se příště nestalo něco horšího :-).

Váš příspěvek
Reklama