Manuální odsávačka hlenů

Anonymní
8.4.20 08:07

Odsávačka hlenů manuální

Od kdy jste používali odsávačku hlenů? Má někdo zkušenost s odsávačkou manuální (foukací kdy jeden konec strčíte do pusy)? miminko nám strašně plakalo a bojím se jestli jsme mu neublížili. Nosík mělo úplně zanesené :( :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64549
8.4.20 08:12
@Anonymní píše:
Od kdy jste používali odsávačku hlenů? Má někdo zkušenost s odsávačkou manuální (foukací kdy jeden konec strčíte do pusy)? miminko nám strašně plakalo a bojím se jestli jsme mu neublížili. Nosík mělo úplně zanesené :( :think:

Tím ublížit nelze.. Používala jsem.. Brečí, Bo je to pro něj nepohodlné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11069
8.4.20 08:14

Od narození, ale tu na vysavač. Je rychlejší a účinnější. Skoro nikdy mi u toho děti neplakaly, spíš se to snažily odstrčit. Zkoušela jsem to sama na sobě a ten pocit je nepříjemný, ale nebolí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20286
8.4.20 08:16
@Anonymní píše:
Od kdy jste používali odsávačku hlenů? Má někdo zkušenost s odsávačkou manuální (foukací kdy jeden konec strčíte do pusy)? miminko nám strašně plakalo a bojím se jestli jsme mu neublížili. Nosík mělo úplně zanesené :( :think:

Manžel zkoušel a je to pomalé. To lepší ta na vysavač. Ale doopručuji prokápnout libenarem, mořskou vodou. Nechat chvilku působit a potom teprve vysát a pak zase nakapat. Hodně to vysušuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24358
8.4.20 08:42

Používám od narozeni, ale tu na vysavac. Je to totiz rychlejsi, kdybych to tahala pusou, tak ho budu mucit mnohem dyl, vysavac foukne a za vteřinu je hotovo. Jinak ale jeci taky, neni to moc příjemné (zkus to na sobe).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34473
8.4.20 09:09
@Anonymní píše:

Lepší je na vysavač. Mimino brečet bude. Ale pomůže mu to. Nebolí ho to, jen mu to není příjemné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23046
8.4.20 12:38
@Anonymní píše:

Mám zkušenost. Není nad tu na vysavač.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat