Odstavení v 15. měsících

Anonymní
21.6.21 20:10

Odstaveni v 15 mesicich

Ahojky holky, chtela bych se zeptat ktera z vas ma zkusenost s odstavenim vaseho prcka? mame 15 mes a ja jsem se malou rozhodla odstavit mela uz kojeni spis jako zlozvyk si dudlat prso malo kdy pila… mliko uz ma spise na zizen… jinak mi basti vsechno co muze nema s tim problem… ale chtela bych se zeptat jak ted s mlikem co se mi zatim bude delat jeste s nalejvat se prso jestli to nechat byt nebo? kdyz budu odstrikavat bude se delat stale nove :roll: jinak Mala odstaveni bere zatim celkem v klidu cekala jsem to horsi… bradavku jsem prelepila naplasti aby na ni nemohla s kdyz se snazila prisat hned ji vyplivla a rekla ble :mrgreen: :mrgreen: pres noc kdyz se mi bude budit jak je zvykla na prso ji staci dat napit a udyndat ke spanku? nebo by jste zacali davat jeste na noc UM dr rikala ze neni treba pokud basti mlecne vyrobky :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64469
21.6.21 20:14

Um jsem nedávala, jen vodu. Jinak první 3 noci bylo peklo, kluk bez prsa nechtěl být, pak ho to přešlo. Mě už se prsa nenalevaly, takže jsem to neřešila :think: bylo mu 16 měsíců

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9886
21.6.21 20:16

Odstrikavej do úlevy a můžeš zkusit homeopatika na zastavení laktace. UM mě syn nechce, takže se snažím taky dávat dost mléčných výrobků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
21.6.21 20:17

@martina.se tak me se trosku asi jeste nalejva naposled mela prso po obede si cucla a pak uz sem rekla a dost a prijde mi ze ho mam tezsi :) je asi blbost aby ztvrdlo mliko kdyz uz to asi s mlikem nema nic spolecnyho :mrgreen: dekuji za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
21.6.21 20:20

@JancaS84 zatim prso mam jen tezsi nez druhe ale az ucitim pnuti nebo bolest urcite zkusim odstrikat jen aby to nebylo jeste horsi a nedelalo se porad :nevim: :D spis asi budu muset zavolat na gynekologii a zeptat se jak s antikoncepci pac mam pro kojici matky jestli ji dobrat i po odstaveni a pak zmenit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9886
21.6.21 20:26
@Majky28 píše:
@JancaS84 zatim prso mam jen tezsi nez druhe ale az ucitim pnuti nebo bolest urcite zkusim odstrikat jen aby to nebylo jeste horsi a nedelalo se porad :nevim: :D spis asi budu muset zavolat na gynekologii a zeptat se jak s antikoncepci pac mam pro kojici matky jestli ji dobrat i po odstaveni a pak zmenit

Mě právě připadá tak cca 1× za 3 dny že jsou takový plnejsi tak ho to nechám trochu vypít. Jinak to nijak nevyžaduje. U prvního jsem to dělala taky tak a pak laktace ustala úplně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13054
21.6.21 20:35

Jestli uz doopravdy skoro nepila, tak se to zastavi samo bez nejakych velkych zasahu.

V noci bych nedavala vubec nic, at se nauci spat pocelou noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26011
21.6.21 20:38

@Majky28 Neboj, nebude se dělat pořád. Též jsem před lety odstavovala 15 měsíčního, prsa se srovnala tak do 10 dnů. Zpočátku občas stačilo odstříkat, pomasírovat ve sprše, a dobrý. Jen do úlevy. Ono se to postupně ztratí, když nebude poptávka.
V noci jsem nabízela vodu na žízeň, UM už ne.

Jo, teď mě čeká odstavení 2,5 leťáka. To bude větší ořech. Fintu s přelepením nepochopil, rval mi to. Před pár měsíci jsem nesměla pár hodin kojit, no to byl boj. Musela jsem zmizet úplně a zůstal s tatínkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
21.6.21 20:53

@JancaS84 ja uz ji prso prave davat nechci vubec ji tim hecovat takze kdyby neco radsi odstrikam ;) kdybych ji dala cucnout verim ze uz by se neolepila pijavice 😀 ona kolikrat odpo prisla kdyz jsme koukali na pohadku prisala se polozila si hlavu a dudlala si…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
21.6.21 20:53

@Lucie_Sx obcas neco polkla ale spis ze ˇe mela vylozene dudlika :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
21.6.21 20:56

@andelka83 ona mi pila teda jen z jednoho od narozeni to leve ji moc nebralo takze jsem jedno mela jak nic prso a druhy vzdycky nalite takze doufam ze az mlicko zmizi i z toho praveho ze se prsa srovnaj a nebudu mit jedno malicky a druhy jak balon😂 😂 ou, tak to nezavidim to uz ssi bude opravdu horsi… ja si uz ted prijdu jak macecha ze sem ji sebrala prso 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26011
21.6.21 21:06

@Majky28 ono se to časem srovná. Neděs se když by to chvíli trvalo.
No já nějak pořád navyšuju. Prvního 13 měsíců, druhého 15 měsíců, třetího jsem měla v plánu do 18 měsíců, a už rok přesluhuju :-D u něj je nějak všechno jinak. Asi abych si ho jako posledního užila pořádně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
21.6.21 21:13

@andelka83 je pravda ze mam 3 deti syn prvni byl kojen 7mes a pak mu stacila krupicla druha dcera ta jen 3 mes kojena a todle posledni ditko je nejdele kojene a je pravda ze ji taky dopravam a uzivam vic syna s dcerou mam od sebe 2 roky a mesic takze to byl masakr pece o ne ale tudle treti mam od nich 9 a 7 let a je to uplne jiny neee ze bych delala rozdili miluju je vsechny 3 stejne :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26011
21.6.21 22:20

@Majky28 úplně chápu. První dva kluky mám s rozdílem 22 měsíců a třetího teď po 7 letech od druhého, takže úplně stejně. Kojím, spí s námi, dost nám moje představy změnila pandemie. Můžu si gratulovat, že zvládá být hlídaný babičkou pár hodin. Tím, jak jsme byli pořád doma, jsem byla pořád v dosahu a taky jsem v té situaci neměla chuť a sílu něco měnit. Ale teď už to k tomu pomalu směřuje. Doufám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
22.6.21 06:18

Holky tak jsme moc prezili v klidu obcas knourla dala sem ji napit a spala dal ale v noci me zbudila bolest prsa mela sem ho jak sutr tvrdy a bouly v podpazdi neslo to ani odsat tak sem ji dala prso aby mi ho vycucla… nevite jak na to prso aby se mi prestalo nalivat? ale je fakt jak prelepim bradavku tak prso nechce :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat