Odstranění dělohy - čeká vás to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jitka92kg
Kecalka 110 příspěvků 13.10.18 07:46
Odstranění dělohy

Ženy, je tu některá z vás, která půjde v nejbližší době na operaci, při které ji bude odebrána děloha? Mě to čeká pravděpodobně v lednu 2019.

Reakce:

A.K.R.A.S.V
Stálice 58 příspěvků 14.10.18 22:11

@Jitka92kg Byla jsem pred 4tydny.Vic info najdes na diskusi - Odstraneni delohy a jak se bez ni zije.Ale odpovim i tady .

Jituš18
Nováček 10 příspěvků 15.10.18 07:54

Děkuji :)

1977JK
Nováček 2 příspěvky 18.10.18 22:37
@Jitka92kg píše: Ženy, je tu některá z vás, která půjde v nejbližší době na operaci, při které ji bude odebrána děloha? Mě to čeká pravděpodobně v lednu 2019.

1977JK
Nováček 2 příspěvky 18.10.18 22:38

Jdu v pondělí…

A.K.R.A.S.V
Stálice 58 příspěvků 18.10.18 22:40

@1977JK jsem 4 tydny po operaci.

Jituš18
Nováček 10 příspěvků 19.10.18 06:11

1977JK
Můžeš prosím napsat něco víc? Máš už nějaké potíže? Já jsem zatím bez potíží,ale na utrazvuku mně MUDr.našla tři myomy 8o
Takže asi nebudu dál čekat a budu to řešit. Jak to bylo u vás holky? Problémy jste měly?

xnoami
Kecalka 137 příspěvků 19.10.18 08:16
@Jituš18 píše:
1977JK
Můžeš prosím napsat něco víc? Máš už nějaké potíže? Já jsem zatím bez potíží,ale na utrazvuku mně MUDr.našla tři myomy 8o
Takže asi nebudu dál čekat a budu to řešit. Jak to bylo u vás holky? Problémy jste měly?

Kolegyně v práci se na to chystá. Docela se toho bojí. Při poslední menzes hodně krvácela. Nešlo to zastavit, tak dostala léky na zastavení krvácení. Je mladá 32 let a má 2 děti. Říkala, že děti už nechce. Bojí se, ale aby to nemělo nějaké následky po odstranění dělohy. Třeba i psychické.

Elena1987
Povídálka 19 příspěvků 19.10.18 14:04

@Jitka92kg Jsem tři dny po operaci, už doma, manžel mě hýčká, strach byl velký, napadaly mě všechny možné co když, které jsem vyčetla na webu. Určitě mrkni do tématu, co už bylo zmíněno. Probraly jsme to tam myslím dost důkladně.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >