Reklama

Odstranění prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kajuse_h
Povídálka 19 příspěvků 12.09.18 07:59
Odstraneni prsu

Ahoj holky, ve 33 letech mi nasli rakovinu prsu.. Ceka me odstraneni celeho leveho prsu. Chci se zeptat, nemate s tim nekdo zkusenost? Mela bych par otazek.. Vim, ze je to hodne tezke tema, ale treba nekdo pomuze. Moc dekuji.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 17:10

Ahoj, prošla jsem si tím před rokem a půl. Operace to není náročná, trvá si hodinu. Do nemocnice jsem nastupovala ve čtvrtek, v pátek jsem měla operaci, v pondělí dopoledne jsem šla domů. Klidně se zeptej.

E.

Kajuse_h
Povídálka 19 příspěvků 15.09.18 17:21
@Anonymní píše:
Ahoj, prošla jsem si tím před rokem a půl. Operace to není náročná, trvá si hodinu. Do nemocnice jsem nastupovala ve čtvrtek, v pátek jsem měla operaci, v pondělí dopoledne jsem šla domů. Klidně se zeptej.E.

Jeeeeee moc dekuji za reakci !! Je to tezke tema.. Mohu se prosim zeptat jak jsi se s tim srovnala? A kdy jsi mohla zacit nosit jakoby vycpavku do podprsenky? A za jak dlouho jsi mohla normalne fungovat? Asi mam moc otazek, ze? A jeste posledni.. uz jsi podstoupila rekonstrukci? Moc dekuji!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 19:08

Moje onkoložka předepsala pooperační epitézu (látková, uvnitř náplň jako do plyšáku) při první kontrole po operaci.
Pak s nějakým odstupem poukaz na silikonovou náhradu.

Ani nevím jak jsem se s tím srovnala, jednoduše to bylo nejlepší řešení. Měla jsem celkem velká prsa (D), tak mám zatím celkem nevyvážený hrudník.

Nemůžu nosit většinu šatů z období „před“, co mi asi vadí nejvíc.

Před prázdninami jsem byla na konzultaci kvůli rekonstrukci. Mám termín příští rok v červnu první operaci - vložení implantátu a pak v září zmenšení druhé strany.

Rekonstrukce se nedoporučuje dřív než za 2 roky a celkem jsou tam i dlouhé čekací doby, protože je to na pojišťovnu.
 E.

Kajuse_h
Povídálka 19 příspěvků 15.09.18 19:23
@Anonymní píše:
Moje onkoložka předepsala pooperační epitézu (látková, uvnitř náplň jako do plyšáku) při první kontrole po operaci.
Pak s nějakým odstupem poukaz na silikonovou náhradu.

Ani nevím jak jsem se s tím srovnala, jednoduše to bylo nejlepší řešení. Měla jsem celkem velká prsa (D), tak mám zatím celkem nevyvážený hrudník.

Nemůžu nosit většinu šatů z období „před“, co mi asi vadí nejvíc.

Před prázdninami jsem byla na konzultaci kvůli rekonstrukci. Mám termín příští rok v červnu první operaci - vložení implantátu a pak v září zmenšení druhé strany.

Rekonstrukce se nedoporučuje dřív než za 2 roky a celkem jsou tam i dlouhé čekací doby, protože je to na pojišťovnu.
E.

Moc dekuji. Jako taky to beru jako nejmensi zlo.. kdyz me to zachrani cert vem prso.. ale tak porad jsme zeny no … ???? Me ceka operace cca do 14 dnu.. tak zjistuji co a jak.. a jinak mi rikali ze rok po operaci uz muze byt rekonstrukce? ???? Tak nevim.. a mohu se zeptat, kde ti budou delat rekontrukci? A domlouvala jsi si to sama nebo pres onkolozku tvoji? Moc dekuji! Vim, ze to neni prijemne tema..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama