Reklama

Těhotenství a cysta

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 09:33
Těhotenství a cysta

Ahojte,
mám dotaz ohledně cyst a těhotenství. Byla jsem před pár lety na operaci kvůli cystě na vaječníku a po 5 letech jsem začala mít strašné problémy v té oblasti kde byla, potíže s břichem a hrůza. Byla jsem i v nemocnici kvůli tomu, ale protože to bylo gynekologické, tak s tím nic moc nenadělali, než začít brát antikoncepci. Nedávno jsem se bavila se známou co to měla podobně a říkala mi, že má kvůli tomu problém otěhotnět. Začala jsem mít proto strach a tak se chci zeptat, jestli to nějaká z vás má podobné a otěhotněla v pořádku a neměla ani problém s braním prášků a tak. Dík.

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5719 příspěvků 11.09.18 09:59

Záleží jaká ta cysta byla. Já měla endometriozu a musela jsem na několik operací, léčbu hormony a po ukončení léčby jsem otěhotněla ve 3cyklu

S1f3
Povídálka 14 příspěvků včera v 13:27

Ahoj holky potřebuju poradit před týdnem mi vyšel pozitivní těhotensky test. Byla jsem na gynekologii a našla mi na levém vaječníku cysta o rozměrem 5 cm. Může být tedy pozitvi test falešný? Přikládám 3 testy. Děkuji za radu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Možný scénář rozchodu Plekance a Vondráčkové. Odhalená nevěra, nebo těhotná milenka?

Když šlo o jejich soukromí, byli Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková během... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama