Těhotenství a cysta

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 09:33
Těhotenství a cysta

Ahojte,
mám dotaz ohledně cyst a těhotenství. Byla jsem před pár lety na operaci kvůli cystě na vaječníku a po 5 letech jsem začala mít strašné problémy v té oblasti kde byla, potíže s břichem a hrůza. Byla jsem i v nemocnici kvůli tomu, ale protože to bylo gynekologické, tak s tím nic moc nenadělali, než začít brát antikoncepci. Nedávno jsem se bavila se známou co to měla podobně a říkala mi, že má kvůli tomu problém otěhotnět. Začala jsem mít proto strach a tak se chci zeptat, jestli to nějaká z vás má podobné a otěhotněla v pořádku a neměla ani problém s braním prášků a tak. Dík.

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6451 příspěvků 11.09.18 09:59

Záleží jaká ta cysta byla. Já měla endometriozu a musela jsem na několik operací, léčbu hormony a po ukončení léčby jsem otěhotněla ve 3cyklu

S1f3
Stálice 55 příspěvků 20.09.18 13:27

Ahoj holky potřebuju poradit před týdnem mi vyšel pozitivní těhotensky test. Byla jsem na gynekologii a našla mi na levém vaječníku cysta o rozměrem 5 cm. Může být tedy pozitvi test falešný? Přikládám 3 testy. Děkuji za radu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >