Těhotenství a cysta

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 09:33
Těhotenství a cysta

Ahojte,
mám dotaz ohledně cyst a těhotenství. Byla jsem před pár lety na operaci kvůli cystě na vaječníku a po 5 letech jsem začala mít strašné problémy v té oblasti kde byla, potíže s břichem a hrůza. Byla jsem i v nemocnici kvůli tomu, ale protože to bylo gynekologické, tak s tím nic moc nenadělali, než začít brát antikoncepci. Nedávno jsem se bavila se známou co to měla podobně a říkala mi, že má kvůli tomu problém otěhotnět. Začala jsem mít proto strach a tak se chci zeptat, jestli to nějaká z vás má podobné a otěhotněla v pořádku a neměla ani problém s braním prášků a tak. Dík.

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 7116 příspěvků 11.09.18 09:59

Záleží jaká ta cysta byla. Já měla endometriozu a musela jsem na několik operací, léčbu hormony a po ukončení léčby jsem otěhotněla ve 3cyklu

S1f3
Stálice 69 příspěvků 20.09.18 13:27

Ahoj holky potřebuju poradit před týdnem mi vyšel pozitivní těhotensky test. Byla jsem na gynekologii a našla mi na levém vaječníku cysta o rozměrem 5 cm. Může být tedy pozitvi test falešný? Přikládám 3 testy. Děkuji za radu

Zuzelda
Nováček 2 příspěvky 14.12.18 15:23
Těhotenství a cysta

Ahoj,
začalo mi být dost špatně (ale nezvracím), jsem v poslední době hodně unavená a dost se mi zvětšily prsa. Udělala jsem si test a byl pozitivní. Měla jsem radost a nemohla jsem tomu uvěřit, tak jsem si po dvou dnech udělala další a byl taky pozitivní. Po dalších čtyřech dnech (večer před návštevou gynekologa) jsem si udělala další. Taky II. Ale dnes mě gynekolog docela vyděsil. Řekl, že žádné známky těhotenství nevidí, ale vidí velkou cystu. Nemáte s tím prosím zkušenosti? Můžou ty testy být pozitivní právě kvůli cystě? Nebo můžu být těhotná? Bude mít cysta nějaký vliv na případného mrňouska?

S1f3
Stálice 69 příspěvků 15.12.18 20:20
Zuzelda

Ahoj já to měla úplně stejně. Taky doktorka těhotenství neviděla jen velikanskou cystu. Ale neves hlavu o týden později se těhotenství ukázalo. Cysta je žluté tělísko které napomáhá těhotenství nemej strach určitě vše bude dobré. ;)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Šojdrová je pro smích: Kvůli čachrům se sirotky ji přirovnali k Saxaně

Uplynulo půl roku od doby, kdy lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

On je žena! Etzler, Novotný a Nosek se oblékli jako dámy a takhle to dopadlo

Na Česko se řítí další muzikálový hit. Už v polovině března se na prknech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >