Bolest hlavy při pohybu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 17:55
Bolest hlavy při pohybu

Ahoj, dnes mě zničeho nic začalo hodně bolet jedno místo na hlavě (viz. přiložený obrázek) při jakkýmkoliv cuknutí hlavou dopředu je to horší, jinak mě to při normálním ležení nebolí :think: nevíte co to může být? Napadlo mě, že to možná mám z dnešního stresu, kdy jsem měla půlku dne tep nad 120, ale ze stresu by to mělo bolet pořád, ne?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 18:40

ja to presne tady, mozna spis vic doleva citim uz cca 5 dni..jen parkrat za den, zadna bolest…asi od krcni patere…mam i ztuhlejsi krk a trochu me boli zada…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 18:46

To je zrejme od krcni patere. Zkuste vymenit polstar.

joli31
Kecalka 321 příspěvků 10.09.18 18:54

Mě na levé polovině hlavy vzadu občas bolí také, myslím že je to od krční páteře. byla jsem na neurlogickém vyšetření a vše ok.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 19:14

jj, ja na neuro v kvetnu a taky vse ok…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >