Odstranění žilek na nose

81
9.2.06 22:37

Odstranění žilek na nose

Ahoj,
máte některá zkušenosti (ať už vlastní či z okolí) s odstraněním žilek na nose pomocí laseru?
Objednala jsem na tento zákrok mamku (má to ode mě k svátku:) a zajímalo by mě, jestli a jaké máte s tímto zkušenosti?
Dík za případné odpovědi;)
Ch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

200
9.2.06 22:46

Ahoj,
na zákroku byla mamka v Asklepionu. Před výkonem jí místo znecitlivili mastí, trval „to“ chvilku. Cca za hodinu ošetřované místo ztmavlo - jako čerstvá modřina - do modrofialova. Bledlo to cca 10 dnů, nesměla použít make-up, nejdříve sypala Framykoin prášek, potom mazala Framykoin mast. Na výkonu byla před 2 lety, k recidivě nedošlo. Je spokojená. L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
9.2.06 22:51

Ahoj holky,
tenhle problémek trápí i mě. Můžete mi, prosím, napsat, kolik bych si musela našetřit, kdybych chtěla tenhle zákrok podstoupit? :-) Moc děkuji
Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
9.2.06 23:02

to Kukatko: Přesnou cenu neznám, ale jde řádově o stovky. Záleží na rozsahu „postižení“. A mamka má už nos červenej jak alkoholik, takže cena asi trochu stoupne. Ale je šťastná už při představě, že se toho zbaví.
to Lema: Dík:) S tou modřinou to asi bude sranda, vzhledem k tomu, že moje mamka má žilky už skoro na celém frňáčku:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
9.2.06 23:22

Ahojky,já jsem byla před několika lety u kožní a tami jen tak mimochodem odstranila prasklou žilku pood okem.Napichovala to takovou jehlou a zároveň do toho pouštěla elektřinu :-)
Omluvte můj popis ale laicky to taky bylo.Žilka se zmenšila a jakoby zacekika.dneska jsou už nové metody,ale toto se taky dalo v pohodě vydržet.
gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
18.5.15 22:35
@charlieep píše:
Ahoj,
máte některá zkušenosti (ať už vlastní či z okolí) s odstraněním žilek na nose pomocí laseru?
Objednala jsem na tento zákrok mamku (má to ode mě k svátku:) a zajímalo by mě, jestli a jaké máte s tímto zkušenosti?
Dík za případné odpovědi;)
Ch.

Tak jak to nakonec s těmi žilkami dopadlo?? :) Také mám už asi rok a půl červené žilky na nose a kolem nosu, nejspíš ze smrkání :( a zdá se mi, že mi jdou čím dál tím více vidět. Strašně mě to trápí, chci se toho zbavit, ale jsem docela srab, protože jsem někde četla, že by se to po tom laseru mohlo ještě zhoršit :(. Tak bych nerada vypadala ještě hůř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama