Odtažitost partnera v těhotenství

Anonymní
19.3.21 12:51

Odtažitost partnera v těhotenství

Zdravím všechny :-) Jsem v 6.měsíci těhotenství a s rostoucím břichem se zvětšuje i odtažitost partnera.. Jsme spolu chvilku, zadařilo se nám neplánovaně brzy, ale ani jednomu z nás to nevadilo.. Jak už to bývá ze začátku, sex byl pokaždé, když jsme se viděli, i několikrát denně.. Vlastně to tak bylo do té doby, než na mě začalo být těhotenství znát.. Měla jsem menší pevný dvojky a plochý břicho, dost jsem cvičila a celkově sem vypadala jinak, sama sem z proměny svého těla trošku nesvá, ale partnerovi se už asi moc nelíbím a to bude ještě hůř :( Z dvojek mám tak větší čtverky, bradavky s dvorcama jsou tak dvojnásobný :roll: Vždy, když se svleču tak partner vyvalí oči a komentuje jak jsou čímdál větší, ale né nadšeně spíš udiveně.. Prej aspoň bude mít malej co jest.. Takže už moje prsa vnímá jako mlíkárnu? Teď se mi vylouplo břicho a prej má malej aspoň velkej pelíšek :roll: Sexu už poslední dobou moc nemáme, a když už tak mě odbyde ráno pětiminutovkou z boku zezadu aby se na mě asi nemusel dívat.. Tričko už mi ani nesundá a když chci jít nahoru tak mě ani nenechá.. Asi abych se náhodou nesvlíkla a neviděl mě nebo já nevim.. Když začnu být iniciativní, tak to komentuje jako co dělám a že teď ne.. A to jsem přibrala 4kg takže nejsem žádná velryba, ale stejně.. Je to normální? Co vy a vaši partneři, co říkali na vaši proměnu v těhu? Mě je to líto a připadám si nechtěná.. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1625
19.3.21 12:56

Uprimne - mozna te ted vic vidi jako matku nez milenku. To nemusi souviset primarne s tim, ze by ti to nesluselo.
Psalas, ze jste spolu byli kratce. To mute dost souviset, protoze to byl pouze povrchni vztah, zalozeny na fyzicnu, pritazlivosti, sexu.
Dite ma mit clovek s partnerem, co je schopny po nem vytrit zvratky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7823
19.3.21 12:56

Neřeš to, stejně s tím nic neuděláš.
Bude ještě mnohem, mnohem hůř. Zaměř se na jiné věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4613
19.3.21 13:00
@Anonymní píše:
Zdravím všechny :-) Jsem v 6.měsíci těhotenství a s rostoucím břichem se zvětšuje i odtažitost partnera.. Jsme spolu chvilku, zadařilo se nám neplánovaně brzy, ale ani jednomu z nás to nevadilo.. Jak už to bývá ze začátku, sex byl pokaždé, když jsme se viděli, i několikrát denně.. Vlastně to tak bylo do té doby, než na mě začalo být těhotenství znát.. Měla jsem menší pevný dvojky a plochý břicho, dost jsem cvičila a celkově sem vypadala jinak, sama sem z proměny svého těla trošku nesvá, ale partnerovi se už asi moc nelíbím a to bude ještě hůř :( Z dvojek mám tak větší čtverky, bradavky s dvorcama jsou tak dvojnásobný :roll: Vždy, když se svleču tak partner vyvalí oči a komentuje jak jsou čímdál větší, ale né nadšeně spíš udiveně.. Prej aspoň bude mít malej co jest.. Takže už moje prsa vnímá jako mlíkárnu? Teď se mi vylouplo břicho a prej má malej aspoň velkej pelíšek :roll: Sexu už poslední dobou moc nemáme, a když už tak mě odbyde ráno pětiminutovkou z boku zezadu aby se na mě asi nemusel dívat.. Tričko už mi ani nesundá a když chci jít nahoru tak mě ani nenechá.. Asi abych se náhodou nesvlíkla a neviděl mě nebo já nevim.. Když začnu být iniciativní, tak to komentuje jako co dělám a že teď ne.. A to jsem přibrala 4kg takže nejsem žádná velryba, ale stejně.. Je to normální? Co vy a vaši partneři, co říkali na vaši proměnu v těhu? Mě je to líto a připadám si nechtěná.. :,(

Ja nevim, mne pripadaji, vze poradne ctyrky jsou lepsi nez dvojky, je to zenstejsi, je to jeho problem ne tvuj..ja mela 5 uz pred tehotenstvim, tak to takovy rozdil nebyl..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31349
19.3.21 13:03
@Anonymní píše:
Zdravím všechny :-) Jsem v 6.měsíci těhotenství a s rostoucím břichem se zvětšuje i odtažitost partnera.. Jsme spolu chvilku, zadařilo se nám neplánovaně brzy, ale ani jednomu z nás to nevadilo.. Jak už to bývá ze začátku, sex byl pokaždé, když jsme se viděli, i několikrát denně.. Vlastně to tak bylo do té doby, než na mě začalo být těhotenství znát.. Měla jsem menší pevný dvojky a plochý břicho, dost jsem cvičila a celkově sem vypadala jinak, sama sem z proměny svého těla trošku nesvá, ale partnerovi se už asi moc nelíbím a to bude ještě hůř :( Z dvojek mám tak větší čtverky, bradavky s dvorcama jsou tak dvojnásobný :roll: Vždy, když se svleču tak partner vyvalí oči a komentuje jak jsou čímdál větší, ale né nadšeně spíš udiveně.. Prej aspoň bude mít malej co jest.. Takže už moje prsa vnímá jako mlíkárnu? Teď se mi vylouplo břicho a prej má malej aspoň velkej pelíšek :roll: Sexu už poslední dobou moc nemáme, a když už tak mě odbyde ráno pětiminutovkou z boku zezadu aby se na mě asi nemusel dívat.. Tričko už mi ani nesundá a když chci jít nahoru tak mě ani nenechá.. Asi abych se náhodou nesvlíkla a neviděl mě nebo já nevim.. Když začnu být iniciativní, tak to komentuje jako co dělám a že teď ne.. A to jsem přibrala 4kg takže nejsem žádná velryba, ale stejně.. Je to normální? Co vy a vaši partneři, co říkali na vaši proměnu v těhu? Mě je to líto a připadám si nechtěná.. :,(

Taky bych se přikláněla k názoru, že ted ho moc neřešit, zaměřit se na sebe, stejně nic nenaděláš.
Uvidí se po porodu, jestli to bude jako dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31349
19.3.21 13:04
@lilith1 píše:
Ja nevim, mne pripadaji, vze poradne ctyrky jsou lepsi nez dvojky, je to zenstejsi, je to jeho problem ne tvuj..ja mela 5 uz pred tehotenstvim, tak to takovy rozdil nebyl..

Spousta chlapů preferuje malá prsa a spíš dívčí postavu.
Nevíme, jaké jsou jeho preference.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
19.3.21 13:06

Furt ten sex…ano, je mozne, ze ho tehotna zena nevzrusuje, ma strach o dite, cokoli (jinak mi nemohli sex jinak nez z boku tak od 5 mesice, to neslo s tim brichem)…dulezite je, jak se k tobe chova normalne, jestli laskyplne, mate mezi sebou intimitu bez sexu, obejmuti, polibek, pohlazeni…ty reci no…nevim, asi je zabednenej a nikdy nevidel tehotnou zenu, muzes mu vzkazat, ze at si zvyka, po porodu to bude horsi…normalnejsi by bylo resit, jakou postylku, kocarek, jestli bude u porodu, jmeno…a ne prsa, no veci nejsou vzdy idealni…,ale znate se kratce, jak pises, je dost mozne, ze te pritel jeste bude prekvapovat (i ty jeho nejspis)…kazdopandne preji, at se vse dari a hodne stesti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.3.21 13:32
@Anonymní píše:

Neporadim, protoze ho nechapu. Velky dvorce jsou hezky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1158
19.3.21 13:34

Jemu by prostě vyhovovalo, kdybys mu odnosila, porodila a vychovala dítě tak, aby se ti nezměnila postava ani o gram, ani o jednu velikost, ani o pigment, jizvu, strii, cokoliv, abys dál mohla být jeho sexy milenkou a neztratil tě na to primární - na sex… :think: :mrgreen: Že žena pro muže přestane být v období těhotenství atraktivní, to chápu - vidí ji jako matku, změny na těle (a často i v psychice) probíhají, není to ta sexy kost, ale spíš takový inkubátor pro mimino (z jeho pohledu). Ok, je třeba to respektovat. Ale i on by měl respektovat to, jak se cítíš ty… Mluvili jste o tom otevřeně, bez narážek, urážek, vztahovačnosti? Byla jsi ochotná kývnout na to, že teda ok, sex ne, ale blízkost potřebuju? Navrhla jsi nějaké řešení? :nevim: Pokud je to zabedněnec, tak s ním moc nehneš - ale to bude táhnoucí se problém.
Zkus to brát tak, že teď se budeš soustředit na „budování rodičovství“, hnízdi, vybavuj, vybírejte jméno, vymýšlejte všechny ty kravinky okolo… A partnerství nechejte na takové rovině, která bude vyhovovat oběma - třeba doteky, objetí, pusa, ale bez sexu, když s tím má teď problém. A pokud má problém i jen s objetím, tak je on sám velkým problémem, promiň :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30452
19.3.21 13:56
@Anonymní píše:

Otěhotněla jsi asi s puberťákem. Velikost prsou nezaručuje bezproblémové kojení. Jsi těhotná, ne tlustá. Jistá zdrženlivost se dá chápat, ale měl by ti to vynahradit jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1542
19.3.21 13:57

Otěhotněla jste dřív, než se ukázalo, jestli vás partner opravdu miluje (a vy jeho) tím typem lásky, na kterém fungují dlouhodobé pevné vztahy, do kterých mají ideálně děti přicházet. Vy jste byli do sebe možná zakoukaní, takže šlo pořád především o to, jak vypadáte, jak si vyhovujete třeba zálibami atd. Těhotenství, které se stane v téhle fázi, je kulantně řečeno trochu pohroma. Vy jste se k tomu postavili jednotně. Už to ho šlechtí, já být chlapem, nešla bych do toho ani za nic. Představa, že si pořídím dítě s někým, koho nemám vyzkoušeného na žádné náročné situaci, o kom nevím, jestli si ho budu chtít nechat i po tom, co odezní prvotní zamilovanost a nastane rutina… To je dost děsivé… Takže v téhle situaci bych partnera nechala být. Už tak se projevil daleko lépe, než by člověk čekal. Zázraky v této situaci po něm nemůžete chtít. Musíte si uvědomit, že těhotné tělo je od přírody pro muže nepřitažlivé. Neberte si to osobně. Příroda tak funguje. Sex a přitažlivost je z přírodního hlediska na světě jen proto, aby docházelo k rozmnožení druhu. Pokud je samice už těhotná, tak v tu chvíli prostě další množení s ní odpadá = není přitažlivá… Prostě to přečkejte a pak uvidíte, jestli šlo jen o tohle, anebo mu pomalu začíná docházet, do čeho se to uvrtal… Pokud je to to druhé, tak stejně během pár měsíců, max dvou tří let zdrhne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4613
19.3.21 13:59
@free333 píše:
Spousta chlapů preferuje malá prsa a spíš dívčí postavu.
Nevíme, jaké jsou jeho preference.

Tak to ziram, ze sveho okoli neznam chlapa vysazeneho na mala, ale samozrejme se asi najdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1542
19.3.21 14:00
@lilith1 píše:

O to nejde. Pevné čtyřky s malými dvorci určitě muže potěší. Pokud to není jeden z těch, co vyloženě vyžaduje malá prsa. Ale dva žilnaté, povislé vaky s obřími dvorci sexy nejsou. Je to ošklivé no. Není to ničí chyba, ale je to tak. Tento názor mám vyloženě od mužů. Všichni se shodli, že to raději menší, pevná, netěhotenská prsa… Mě osobně je to fuk, já to jako ženská neřeším :nevim: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30452
19.3.21 14:02
@DeeDee.518 píše:
O to nejde. Pevné čtyřky s malými dvorci určitě muže potěší. Pokud to není jeden z těch, co vyloženě vyžaduje malá prsa. Ale dva žilnaté, povislé vaky s obřími dvorci sexy nejsou. Je to ošklivé no. Není to ničí chyba, ale je to tak. Tento názor mám vyloženě od mužů. Všichni se shodli, že to raději menší, pevná, netěhotenská prsa… Mě osobně je to fuk, já to jako ženská neřeším :nevim: :P

Tak pokud posuzuje prsa své partnerky jako vaky, má problémeček spíš ten chlap. On má asi pytel úplně ukázkový a jako z katalogu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
19.3.21 14:26

U nás to bylo to samý, ale neboj, vydrž, po porodu to bude zase jako driv.

Když řeknu takový blby přirovnání, tak v přírodě většina samců proste neskace na viditelně brezi samice :mrgreen: tím se můžeš trochu utěšit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat